Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gal kas perka is GEORGE?
Prisijungtumem dviese..
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 05 13, 14:23)
Merginos, noriu paklausti dėl payseros - už vieną man skirtą pavedimą iš mano sąskaitos nuskaičiuoti pinigai. Nesugalvoju dėl ko  g.gif Ar gali būti dėl to, kad viena mamytė paskirtyje šalia EVP numerio dar savo niką prirašė?  g.gif Sakau gal negalima rašyti jokių papildomų žodžių, už tai ir gavom "baudą"?


kiek nuskaiciuota?


gal sitas:
Mokestis už klaidingą sąskaitos papildymą, kai jis atliktas eurais iš kito banko nei nurodoma instrukcijoje. 0,41 EUR (1,40 LTL)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lina0612: 13 gegužės 2015 - 15:42
QUOTE(roka @ 2015 05 13, 14:23)
Merginos, noriu paklausti dėl payseros - už vieną man skirtą pavedimą iš mano sąskaitos nuskaičiuoti pinigai. Nesugalvoju dėl ko  g.gif Ar gali būti dėl to, kad viena mamytė paskirtyje šalia EVP numerio dar savo niką prirašė?  g.gif Sakau gal negalima rašyti jokių papildomų žodžių, už tai ir gavom "baudą"?

Man irgi is daug pavedima i paysera dariusiu mergaiciu, uz viena pavedima nuskaiciavo 0.41eur. Ir paskirtyje tik EVP numeris. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuxxx @ 2015 05 13, 15:44)
Man irgi is daug pavedima i paysera dariusiu mergaiciu, uz viena pavedima nuskaiciavo 0.41eur. Ir paskirtyje tik EVP numeris.  g.gif



blogai nurode EVP saskaitos nr
Mokestis už klaidingą sąskaitos papildymą, kai jis atliktas eurais iš kito banko nei nurodoma instrukcijoje. 0,41 EUR (1,40 LTL)
Atsakyti
JMD, dar galit itraukti www.nebulus.biz . Labai kokybiski rubai thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, gal patarsite, kur galima pigiau įsigyti L'OCCITANE rankų kremų? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2015 05 13, 17:35)
JMD, dar galit itraukti www.nebulus.biz . Labai kokybiski rubai thumbup.gif

Ujjjj, cia Loram valdos biggrin.gif as tik atidariau tema nes beveik para jos nieks naujos nesukure, ir kazkas gal pasisakyt labai nori o ner kur lotuliukas.gif


Be to, cocoona man siandien iteike dpd. Baiminausi, kad teks pirdint pastan biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2015 05 13, 11:06)
pirksiu matalan per tuki. iki nemokamo siuntimo truksta. Tad kvieciu jungtis
20% nuolaida
taip pat renku clothingattesco.com iki 100£, kad butu 25 nuolaida.

.
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 05 13, 15:23)
Merginos, noriu paklausti dėl payseros - už vieną man skirtą pavedimą iš mano sąskaitos nuskaičiuoti pinigai. Nesugalvoju dėl ko  g.gif Ar gali būti dėl to, kad viena mamytė paskirtyje šalia EVP numerio dar savo niką prirašė?  g.gif Sakau gal negalima rašyti jokių papildomų žodžių, už tai ir gavom "baudą"?

jeigu nuskaiciavo 0.41 euro, tai uz tai, kad pervede is kito banko nei jusu nurodyta , t.y. paysera turi kiekviename banke saskaitas ir jeigu veda zmogus is seb i swed payseros saskaita, tai ir nuskaiciuoja kaip ir paprasti bankai uz tai kad is kito banko. jeigu suklysta ir nenurodo teisingo evp, tai is vis paklysta pavedimas ir tada jau surade pavedima jusu prasymu, nuskaiciuoja 1.45 euro uz ieskojima ir rankini iskaityma
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2015 05 13, 16:01)
Pirksiu iš http://www.newlook.com/eu/, gal atsirastų norinčių jungtis, iki nemokamo siuntimo trūksta apie 30 eur. 4u.gif

Gal dar kas prisijungsit, trūksta 10 eur iki nemokamo siuntimo į LT.
Atsakyti
Merginos, paprotinkit mane, parsau apie GAPo pinigu grazinima. As sistempje matau, kad mano grazinamos prekes saugiai pasieke GAPo sandeli DE. Toliau kaip ir kada jie nuvyks iki UK as nematau. Kada paprastai atgaunami pinigai?
Atsakyti
Vis dar laukiu norinciu prisijungti prie sportsdirect. Kaunas
Atsakyti