Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 05 20, 09:45)
nu as jums galiu nupirkt ir atsiust 😃

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oj negaliu lotuliukas.gif Nu jau dabar išvis sugėdinot iki negalėjimo...
Aj, radau geresnę išeitį, duosiu pinigų, tegul eina su draugėm pašliaužiot irnesakyk.gif
Papildyta:
O šiaip pikta šiandien esu baisiausiai. Valdau klasės pinigus ir taip pykstu, kad tėvai gaili po eurą nuo šeimos dovanėlėms mokytojams... Vaikų Kalėdų baliui, ekskursijoms šimtus skiria, o mokytojams pagerbti turiu kaulint po vieną eurą, lyg man asmeniškai reikėtų...
Laikykit mano piniginę šiandien, nes iš to pykčio galiu prisipirkt visokių nesąmonių...
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 05 20, 10:58)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Oj negaliu  lotuliukas.gif Nu  jau dabar išvis sugėdinot iki negalėjimo...
Aj, radau geresnę išeitį, duosiu pinigų, tegul eina su draugėm pašliaužiot  irnesakyk.gif
Papildyta:
O šiaip pikta šiandien esu baisiausiai. Valdau klasės pinigus ir taip pykstu, kad tėvai gaili po eurą nuo šeimos dovanėlėms mokytojams... Vaikų Kalėdų baliui, ekskursijoms šimtus skiria, o mokytojams pagerbti turiu kaulint po vieną eurą, lyg man asmeniškai reikėtų...
Laikykit mano piniginę šiandien, nes iš to pykčio galiu prisipirkt visokių nesąmonių...

as rugseji susirinkau po 40 lituku, is ju vaikams kaledu dovanelems, mokytojos dovanoms ir nenmatytoms islaidoms, nebereik kaulyt, va ir dabar ekskursija organizuojam, planuojam 5 eurus, renkam po 10 visokiom nenumatytom islaidom, vaiku siurprizam ir pan...
Atsakyti
Mergaitės, gal kuri artimiausiu metu užsakinėsite Clarins įdegio lašiukų arba kokio kito gėrio iš
http://www.escentual...adianceplus001/
Labai noriu išbandyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aggnesse: 20 gegužės 2015 - 10:05
QUOTE(adriatic @ 2015 05 20, 09:37)
Labas rytas,

gal kas nors Vilniuje perka mytoys?
turiu dar 15 proc nuolaidos koda, perleisiu priemusiai i kompanija smile.gif

As galiu parinkti, jei taikytu nuolaida mano prekytei;)
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 05 20, 11:13)
As galiu parinkti, jei taikytu nuolaida mano prekytei;)



atsiuskit nuoroda i AZ, patikrinsiu ar veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2015 05 20, 10:14)
atsiuskit nuoroda i AZ, patikrinsiu ar veikia  4u.gif

Nusiunciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2015 05 20, 11:04)
Mergaitės, gal kuri artimiausiu metu užsakinėsite Clarins įdegio lašiukų arba kokio kito gėrio iš
http://www.escentual...adianceplus001/
Labai noriu išbandyti  4u.gif

galiu perleisti savo, alergizuoja, negaliu naudoti. jei domina, parašykit į a.ž.
Atsakyti
Padėkite rasti šitą daiktą pigiau:
Laikrodis
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 05 20, 10:30)
Va ir aš su tuo pačiu klausimu įlindau, nes Biodermos vandenuko atsirado  bigsmile.gif
Arba Kaune galėčiau ir aš parinkti. Bet jeigu vandenukas dings - nebepirksiu  4u.gif
Siųskit priklausomybe@gmail.com

Kur atsiėmimas?
Atsakyti


QUOTE(roka @ 2015 05 20, 10:19)
Iš tikrųjų tai tikrų tikriausia liga - į parduotuves visiškai nebevaikštau, viską perku internete. Mano mergina jau priekaištauja, einam, sako, mama, kada nors šiaip sau paslampinėt doh.gif
Na gerai, sugėdinot, reikia nueit pasižiūrėt  cool.gif



Kaip tik vakar mačiau Lindex'e ir H&M su nuolaida buvo šortukų visokių ir trikotažinių ir džinsinių.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti