Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(ygle @ 2015 05 27, 10:16)
Zuika, o kaip mano siuntinukas? Viska apmokejau...  g.gif  Mirtinai reikia vaikui batu, siand isvaziuojam  verysad.gif

nu siuntinukas kaip siuntinukas... yra... batukai faini... bet skola g.gif nu ir ką man dabar su jumis, mieloji daryt? g.gif
Atsakyti
Merginos, gal patarsit kokį dydį RL batukų vaikui imt su 19 cm pėdute? g.gif

kiek esam turėję vaikiškų RL batų, tai visi realiai buvo padidinti, aprašomas vidpadis nuo realaus skyrėsi apie 2 cm
pagal jų lentelę rašo, kad 13 dydis, tai pagal turimą patirtį linkstu ties 11-11.5 g.gif


zuika, aš tik vakar gavau skaičiukus, vakar apmokėjau, tai tikiu, kad info dar nesuvaikščiojo, tai kai neberaudonuosiu sąraše, brūkštelkit žinutę, laukia Frozen lėlės, norėtųsi ramaus vakaro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Delta-: 27 gegužės 2015 - 13:37
Levis 40 % ir sale prekem galioja?
Atsakyti
QUOTE(citrinukas_zx @ 2015 05 27, 11:10)
Levis 40 % ir sale prekem galioja?

Kate pasijungus parašys tiksliai, bet man rodos, kad nebėra tos nuolaidos unsure.gif
Atsakyti
Kaip su Zulily-yra norinčių?Galiu atsiųsti?
Atsakyti
QUOTE(Candy10 @ 2015 05 27, 16:24)
Kaip su Zulily-yra norinčių?Galiu atsiųsti?

Siuskit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2015 05 27, 10:09)
Ingut, taigi per aplinkelį nuo Lazdynų iki Pilaitės arčiau turbūt nei iki Koralų  biggrin.gif


kad nezinau kaip te tave rast blush2.gif jauciu teks padaryt pirmini atlekima nes patiko labai greiciai, buciau iznojus buciau paemus daugiau rl rubu, net nesvajojau iki keliones gaut blush2.gif


QUOTE(-Delta- @ 2015 05 27, 13:34)
Merginos, gal patarsit kokį dydį RL batukų vaikui imt su 19 cm pėdute?  g.gif

kiek esam turėję vaikiškų RL batų, tai visi realiai buvo padidinti, aprašomas vidpadis nuo realaus skyrėsi apie 2 cm
pagal jų lentelę rašo, kad 13 dydis, tai pagal turimą patirtį linkstu ties 11-11.5  g.gif
zuika, aš tik vakar gavau skaičiukus, vakar apmokėjau, tai tikiu, kad info dar nesuvaikščiojo, tai kai neberaudonuosiu sąraše, brūkštelkit žinutę, laukia Frozen lėlės, norėtųsi ramaus vakaro  biggrin.gif

us7.5 pedai 15.5 idealu (nors ant etiketes raso 7.5 =13.5cm (bet didesni 2cm) nzn ar padejau aisku blush-anim-cl.gif

taip kad as jusu vietoj imciau tikrai 11/11.5 ne didesnius, turiu trejus skirtingus modelius mazajam savo visi skiriasi 2cm drinks_cheers.gif
Papildyta:
su rl tuoj prisijungsiu, renkam max 30% nuolaidai?

Jcrew ar daug iki free shipuko reik?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 05 27, 16:47)
kad nezinau kaip te tave rast  blush2.gif  jauciu teks  padaryt  pirmini  atlekima nes  patiko labai  greiciai, buciau iznojus buciau paemus daugiau rl rubu, net nesvajojau iki keliones  gaut  blush2.gif
us7.5  pedai 15.5 idealu (nors  ant etiketes raso 7.5 =13.5cm  (bet didesni 2cm) nzn ar padejau aisku blush-anim-cl.gif

taip kad as jusu vietoj imciau tikrai 11/11.5 ne didesnius,  turiu    trejus skirtingus modelius mazajam savo  visi skiriasi 2cm  drinks_cheers.gif
Papildyta:
su rl tuoj prisijungsiu, renkam max 30% nuolaidai?

  Jcrew ar daug iki free shipuko reik?


Tada ir man dabar paaiškinkit dar kartą biggrin.gif Maniškės pėda - 14,5 cm , išmatavau ką tik. Tai imt reikėtų 6,5 RL batukų? ***** parsisiunčiau 6, bet man regis bus maži ;(
Atsakyti
sheila, mazas bus 6 manau 6.5reik. mano berno 15.2 cm idealiai 7.5 manau 7 spaustu.. nors nzn nes mano gi drambliokas,auksta ir keltis ir peda plati.. pirstuka neduoda paziuret ar iki galo ilenda ar dar vietos yra.. bet nesioja, nesliapsi biggrin.gif

as maikuciu pasiunciau, nerealios sitos yra vyrui imu XL o 10meciui savo kudenai s (1.4 ugis)
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

vyras mano lietuviska m nesioja tai rl sios maikes i darba kasdienai vasarai liuks xl biggrin.gif o kaina gera, kokybe nepalyginsi su kokiu aeropostale ar etc dauguma kur vyram imdavau...

sios mazajam pilieciui mano labai gerai irgi nesiojas,skalbias...
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

sau pameginimui paemiau viena is vaiku tik berniuku, man tai te unisex..pakomentuosiu kai gausiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sheila1988 @ 2015 05 27, 13:54)
Tada ir man dabar paaiškinkit dar kartą biggrin.gif Maniškės pėda - 14,5 cm , išmatavau ką tik. Tai imt reikėtų 6,5 RL batukų? ***** parsisiunčiau 6, bet man regis bus maži ;(

aš gi sakiau, su 15 pėda - pats tas 8 dydis 4u.gif tai 7,5 būtų geras manau su 14,5. Ir tada tą sakiau. 6 tai čia visai ne į temą bus.
Papildyta:
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 05 27, 14:01)
sheila, mazas bus 6  manau 6.5reik. mano berno  15.2 cm idealiai 7.5  manau 7 spaustu.. nors nzn nes  mano gi drambliokas,auksta ir keltis ir peda plati..  pirstuka neduoda paziuret ar iki galo  ilenda ar dar vietos yra.. bet nesioja, nesliapsi biggrin.gif



o gal nuo modelio tada priklauso? Nes aš odinukus mažiukui turiu, tai 8 su 15 cm pėda.
Atsakyti
hm.... nzn pas mane anu metu pirkti kedukai, mokasiu tipo ir basutes visi 7.5...

odiniu btu nepirkau vaikui tai nzn...

Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 05 27, 14:21)
hm.... nzn  pas mane  anu metu pirkti kedukai,  mokasiu tipo ir basutes visi 7.5...

  odiniu btu nepirkau vaikui tai nzn...

nu jo, mano vaikas truputį nestandartas. Nemėgsta aptemto, apspausto. Gal dėl to. Jam dabar ir ecco 25 pirkau (jam dviejų nėra) doh.gif o ir su lipukais, ne įmanamus turim. Nes jei įmaunami gal klapsėtų 8 dydis. Bet kedukų tipo tai liuks 4u.gif

Ir davai, daryk ekskursiją. Rast lengva, per aplinkelį 5 min kelio biggrin.gif
Atsakyti