Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(Ingakalnis @ 2015 05 27, 16:47)
kad nezinau kaip te tave rast  blush2.gif  jauciu teks  padaryt  pirmini  atlekima nes  patiko labai  greiciai, buciau iznojus buciau paemus daugiau rl rubu, net nesvajojau iki keliones  gaut  blush2.gif
us7.5  pedai 15.5 idealu (nors  ant etiketes raso 7.5 =13.5cm  (bet didesni 2cm) nzn ar padejau aisku blush-anim-cl.gif

taip kad as jusu vietoj imciau tikrai 11/11.5 ne didesnius,  turiu    trejus skirtingus modelius mazajam savo  visi skiriasi 2cm  drinks_cheers.gif
Papildyta:
su rl tuoj prisijungsiu, renkam max 30% nuolaidai?

  Jcrew ar daug iki free shipuko reik?

Rl iki max renkam jcrew laukiu pageidavimu, biski turiu 4u.gif
Atsakyti
Na velnias kaip dabar aš noriu pamatuot ant kojos batus saviškei, bet eilinį kart maniškis išvaręs į komandiruotę biggrin.gif nujaučiu, kad dardėsiu su vežimu iki pilaitės iš centro savarankiškai ryt iš ryto doh.gif
Kalbant apie kojas - tai maniškė irgi nestandartinė, milžinišką užsiaugino per metus doh.gif
Atsakyti
Levis 40% off pasibaige sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2015 05 27, 18:01)

as maikuciu pasiunciau, nerealios sitos yra  vyrui imu XL  o  10meciui  savo kudenai s (1.4 ugis)
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

  vyras mano  lietuviska  m nesioja tai rl  sios maikes  i darba kasdienai vasarai liuks  xl biggrin.gif o kaina  gera, kokybe nepalyginsi su kokiu aeropostale ar etc  dauguma kur vyram imdavau...

  sios mazajam pilieciui mano labai  gerai irgi nesiojas,skalbias... 
http://www.ralphlaur...ar=Shopping Bag

  sau  pameginimui paemiau viena is  vaiku tik berniuku, man tai te unisex..pakomentuosiu kai gausiu biggrin.gif

O jeigu vyras Lt nesioja XL, tai kokį dydį imt maikės? 4u.gif
Atsakyti
Labai laukiu kompanijos


jcrew

loft -60% of

ralphlauren.com vaiku skyriui 30% of

babiators akinukai vaikam

envirosax

joesnewbalanceoutlet.com

zulily

carters

anntaylor
Atsakyti
QUOTE(vilbur @ 2015 05 27, 16:08)
O jeigu vyras Lt nesioja XL, tai kokį dydį imt maikės? 4u.gif

iš suaugusių skyriaus rinktis. Iš vaikų skyriaus galima imti tik vyrams nešiojantiems M kažkur, t.y nestambiems ir ne per aukštiems 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2015 05 27, 20:30)
iš suaugusių skyriaus rinktis. Iš vaikų skyriaus galima imti tik vyrams nešiojantiems M kažkur, t.y nestambiems ir ne per aukštiems  4u.gif


A koks tas maždaug neaukštas? Nors koks skirtumas, jau nupirko, pirma nusiperku, po to pasiklausinėju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ciu @ 2015 05 27, 16:42)
A koks tas maždaug neaukštas? Nors koks skirtumas, jau nupirko, pirma nusiperku, po to pasiklausinėju lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aga ir aš taip lotuliukas.gif nu neaukštas, tai ne dvimetrinis lotuliukas.gif aš saviškiui ant 174 perku. Yra dar kur augti jam lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2015 05 27, 20:47)
aga ir aš taip  lotuliukas.gif nu neaukštas, tai ne dvimetrinis  lotuliukas.gif aš saviškiui ant 174 perku. Yra dar kur augti jam  lotuliukas.gif

nu man čiut aukštesnis, 185, bet jei netiks, pati nešiosiu smile.gif kartais norisi didesniu maikių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2015 05 27, 20:30)
iš suaugusių skyriaus rinktis. Iš vaikų skyriaus galima imti tik vyrams nešiojantiems M kažkur, t.y nestambiems ir ne per aukštiems  4u.gif

Aišku. Per telefoną žiūrėjau, tai nepamačiau, kad iš vaikų biggrin.gif

O jei aš nešioju Lt XS, tai koks vaikiškas tiktų? Gal m ar l? Čia apie maikutes. Pečiai platoki.
Ačiū.
Atsakyti
Sveiki,o Klp kada planuoja gaut 5.20 ?
Atsakyti
Gal zinot kaip MAC nagu lakai? Verti demesio? 4u.gif
Atsakyti