Įkraunama...
Įkraunama...

Apsiperkam Ebay patys

dekui mielosios uz info, parasiau zinute jam kad jis turi matyt tai vakare pervade,dabar lauksim kol pmatysim paypal sistemoje. Aciu dar karta.
Atsakyti
Nežinot, gal kartais galima ištaisyti savo parašytą feedback'ą? Nu kaip supykau ant vieno pardavėjo, tai ne tas žodis. Buvo nurodytas siuntimas 2,50 svaro, aš prekę gavau ir parašiau jam teigiamą feedback'ą, bet tik po to pastebėjau, kad jis padidino siuntimo išlaidas iki 6 svarų, nors tikrai tiek nemokėjo, nes ten maža lengvutė maikutė. Dabar atidariau bylą ir pareikalavau pinigų grąžinimo, bet norėtųsi ir tą savo teigiamą feedback'ą pakeisti į neigiamą. Bet turbūt jau nebegalima, nes niekur nerandu?
Atsakyti
Merginos gal kas patarsit kaip viskas vyksta tokiu atveju. Laimėjau aukcioną, bet dalyvauju dar vienam pas tą patį pardavėją. Jis aprašyme rašo, kad peržiūrėkit kitus mano pasiūlymus ir aš mielai derinsiu siuntimo išlaidas. Pažiūrėjau siuntimo įkainius, tai ar siunčiant vieną ar abi prekes siuntimo kaina būtų ta pati (svoris kinta nedaug, vaikiški rūbai). Kaip toliau viskas vyksta? Man rašyt pardavėjui ir prašyt kad palauktų, kol baigsis kitas aukcionas ir tada sumokėt vienu kartu? Gal kas patars kaip viskas vyksta? Aplamai pirmą kartą perku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(debesiuke:) @ 2015 05 07, 10:39)
Man rašyt pardavėjui ir prašyt kad palauktų, kol baigsis kitas aukcionas ir tada sumokėt vienu kartu? Gal kas patars kaip viskas vyksta? Aplamai pirmą kartą perku  ax.gif

Taip ir daryciau.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 05 07, 10:54)
Taip ir daryciau.

Ačiū 4u.gif einu rašyt
Atsakyti
Laba diena, gal žinot kas siunčia ar gali parsiųsti iš ebay.de? parašykit į až 4u.gif ačiū
Atsakyti
laba diena gal kas galit man padeti su viena preje is ebay.com nesu siuntusi is ju nei karto tad bijau kad nebutu blogai.
Atsakyti
Visada pirkdavau po vieną prekę. Dabar noriu dvi skirtingas prekes pirkti iš to paties pardavėjo. Prie kiekvienos prekės yra siuntimo kaina kuri 1,5 karto didesnė už prekės. Ar yra būdas sujungti tas prekes į vieną siuntą ir sumokėti už vieną siuntimą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jofky @ 2015 08 21, 21:26)
Visada pirkdavau po vieną prekę. Dabar noriu dvi skirtingas prekes pirkti iš to paties pardavėjo. Prie kiekvienos prekės yra siuntimo kaina kuri 1,5 karto didesnė už prekės. Ar yra būdas sujungti tas prekes į vieną siuntą ir sumokėti už vieną siuntimą?  4u.gif


Jus galite paprasyti pardavejo apie pasto nuolaida (combined postage ) o pries mokejant issiuskite uzklausa kad atsiustum Jums nauja saskaita (invoice) .tikiuos pades smile.gif
Atsakyti
Merginos, help
Ar kuri nors gyvenanti UK galėtų man užsakyti iš ebay vieną daiktą, kurio nesiunčia į LT. Tais visais uk adresais naudotis nemoku. doh.gif Skolinga nelikčiau poster_offtopic.gif
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2015 09 10, 03:30)
Merginos, help
Ar kuri nors gyvenanti UK galėtų man užsakyti iš ebay vieną daiktą, kurio nesiunčia į LT. Tais visais uk adresais naudotis nemoku.  doh.gif  Skolinga nelikčiau poster_offtopic.gif


parasykit i AZ, gal ka sutarsim... wink.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip nusipirkt, nesuprantu -kainos nematau ir dar vokiškai visai nulis

http://www.ebay-klei...0625224-230-322
Atsakyti