Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(pupik @ 2015 05 22, 08:47)
O kuo VISA pranašesnė, nes ir aš susidūriau su "automatiškai".


bent anksčiau paypalo pinigus tik į VISA galima buvo persivesti.

O šiaip aplamai aš MC turiu kito banko, tai man nereik antros analogiškos kortelės. Ir dar iš mano patirties, kai kurioms užsienio parduotuvėms netikdavo MC, AE, o VISA praeidavo, bet čia aišku retai taip

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 22 gegužės 2015 - 08:09
Gal galit kas paaiškinti kaip sužinoti kada atblokuos man paypal nes neleidžia nieko pirkti viršijote pagalbos limitą ir parašytą ką galima daryti ko ne. nemažai kreipiausi disputus kėlėm nes turėjau problemų dabar atšaukiau visus disputus kaip nors su parduotuve išsispręsime, kad tik mane atblokuotų.

Limited Account Information
Your account is still limited. Why?
What can I do while my account is limited?

update your account information
add a card
add a bank account
send refunds
use PayPal logos in your auction listings or on your website
What can't I do while my account is limited?

send money
withdraw money from your account
receive or request money
close your account
add money to your account
remove a card
remove a bank account
Atsakyti
Ateinu su klausimu.
Susirasineju su dviem pardavejais. Pirmasis pirkinys senokas, negavau, lyg issiunte pakartotinai, negavau, lyg padare refunda, negavau. Istorija tesiasi daugiau nei kelis menesius. Antrasis pirkinys pries 6 savaites, negavau, atsiprase, paprasiau refundo (nes daikto kaip ir nebereikia, siusti pakartotinai nera prasmes) - tyla.
Abiems siandien PP iskeliau disputus. Kokie tolesni mano zingsniai? Kuo skiriasi disputas nuo claim'o?

Aciu uz tolerantiska patarima.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 05 22, 09:07)
bent anksčiau paypalo pinigus tik į VISA galima buvo persivesti.

O šiaip aplamai aš MC turiu kito banko, tai man nereik antros analogiškos kortelės. Ir dar iš mano patirties, kai kurioms užsienio parduotuvėms netikdavo MC, AE, o VISA praeidavo, bet čia aišku retai taip


Ačiū už atsakymą 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 05 22, 13:26)

Kadangi ši tema mirusi tai atsisakau pati sau jau sužinojau viską nebereikia.
Papildyta:
QUOTE(keistuole @ 2015 05 22, 09:07)
bent anksčiau paypalo pinigus tik į VISA galima buvo persivesti.

O kaip pervesti?
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 05 26, 20:12)
O kaip pervesti?


Oi, nemirusi, pasilankom biggrin.gif

Kaip pervest rašyta šioj, ar prieš tai buvusioj temoje yra.
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 05 26, 21:12)
O kaip pervesti?

Yra funkcija Withdraw.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 05 27, 09:58)
Yra funkcija Withdraw.


Man taip pat reikia persivesti pinigus iš PAYPAL i kortele, bet matau tik VISA galimybe g.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 05 27, 13:46)
Man taip pat reikia persivesti pinigus iš PAYPAL i kortele, bet matau tik VISA galimybe  g.gif

Tai juk auksciau ir diskutavome, kad persivesti galima tik i VISA kortele.
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2015 05 25, 09:18)
Ateinu su klausimu.
Susirasineju su dviem pardavejais. Pirmasis pirkinys senokas, negavau, lyg issiunte pakartotinai, negavau, lyg padare refunda, negavau. Istorija tesiasi daugiau nei kelis menesius. Antrasis pirkinys pries 6 savaites, negavau, atsiprase, paprasiau refundo (nes daikto kaip ir nebereikia, siusti pakartotinai nera prasmes) - tyla.
Abiems siandien PP iskeliau disputus. Kokie tolesni mano zingsniai? Kuo skiriasi disputas nuo claim'o?

Aciu uz tolerantiska patarima.


Dispute'as skirtas susirasinet su pardaveju - jis vyksta tik tarp jusu dvieju, o esme ta, kad duodama galimybe susitart tarpuasavyje. Jei neissprendziat problemos, perkelt i claim'a reiketu ir tada jau paypal spres jusu ginca. Neperkelus ir paisbaigus dispute'o laikui byla nebuna jokio sprendimo, pinigu neatgaunat ir antrakart kelt bylos nebegalit.
Atsakyti
Sveikos, svarstau apie virtualias korteles, "dnb virtualioji era" (master card) ar "visa virtuon" (visa), gal galit patarti kuris variantas iš šių geresnis? smile.gif Čia pasiskaičiau, kad iš paypal pinigus galima persivesti tik į Visą, tada labai keista, kad dnb virtuali kortelė yra Master Card.. g.gif
Atsakyti
Supykau ant paypalo tiek metų turiu nekėliau jokių ginčų, tik dabar nuo lapkričio mėn kėliau kelis tai tipo viršijote limitą nu nieko sau, kuo aš kalta, kad pardavėjas neįdeda prekių ir nebendrauja tai ir prašiau pagalbos, tai dabar užblokavo sąskaitą ir po 180d galėsiu persikelti pinigus ir poto ištrins mano sąskaitą su visam, na nieko sau tipo su manimi per daug rizikos, tai kam tada tas paypalas reikalingas doh.gif
Atsakyti