Įkraunama...
Įkraunama...

" cipciuko receptai "

Mergaitės ......didžiulis JUMS ačiū už palaikyma blush2.gif blush2.gif blush2.gif tik ji nelabai graži .....aš nelabai moku su tuo kompu dirbti blush2.gif blush2.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 18:20)
Mergaitės ......didžiulis JUMS ačiū už palaikyma blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif tik ji nelabai graži .....aš nelabai moku su tuo kompu dirbti  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

user posted image


As Jums pasakysiu, Jus saunuole! Kadangi ne tik skaniai ir graziai kepat skanestus, bet ir gabi mokytis su kompiuteriu dirbti! Ne kiekvienas per toki laika, nuo kada Jus saket naudojates kompu, ismoksta tiek, kiek Jus jau mokat! 4u.gif Svarbu noras yra, tada viskas ir sekasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 19:20)
Mergaitės ......didžiulis JUMS ačiū už palaikyma

O jums Cipciuk, aciu uz dideli darba, i kuri matosi, kad ideta visa sirdis wub.gif ir kad jos dalele dalinates ir su mumis.Imkit perliuka
user posted image
Atsakyti
AČIŪ wub.gif .....pasikabinsiu ant grandinėlės biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
cipciuk is puses normos darant simtalapi kiek istampot lapu? blush2.gif planuoju savaitgali kepti ax.gif kaip suprantu duotas receptas tai normalios normos. cool.gif prisiziurejus tokiu nuotrauku neimanoma atsilaikyti wub.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 07 sausio 2009 - 20:07
QUOTE(kisule @ 2009 01 07, 20:03)
cipciuk is puses normos darant simtalapi kiek istampot lapu? blush2.gif  planuoju savaitgali kepti  ax.gif kaip suprantu duotas receptas tai normalios normos. cool.gif  prisiziurejus tokiu nuotrauku neimanoma atsilaikyti wub.gif  ax.gif  4u.gif

kažkur rašė, kad padaryti penkis g.gif
Atsakyti
Aš iš visos normos nedarau , bu jis beveik 4 kg. išeina doh.gif ....visada iš pusės darau , o blynu visada tiek pat 6 štukos , kokio dydžio bebūtų , tik skersmuo gaunasi mažesnis .
Atsakyti
tai kaip dabar suprasti unsure.gif


QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 20:16)
Aš iš visos normos nedarau , bu jis beveik 4 kg. išeina doh.gif ....visada iš pusės darau , o blynu visada tiek pat 6 štukos , kokio dydžio bebūtų , tik skersmuo gaunasi mažesnis .


QUOTE(cipciukas @ 2008 10 25, 18:13)

Tesla padaliname i 5 vienodus gabaliukus , ir ladedami , kad pakiltu , virsu patepti
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif unsure.gif .....pardon blush2.gif ....nedidelis skirtumas ax.gif ....6 visada darau , kaip ten pataisyti ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 20:28)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif .....pardon blush2.gif ....nedidelis skirtumas  ax.gif ....6 visada darau , kaip ten pataisyti ??? g.gif

4u.gif 4u.gif supratau aciu sunglasses2.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2009 01 07, 20:28)
unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif .....pardon blush2.gif ....nedidelis skirtumas  ax.gif ....6 visada darau , kaip ten pataisyti ??? g.gif

niekaip, parašyti naują receptą lotuliukas.gif , na tikiuosi del vieno lakšto mano šimtalapio skonis nebus kitoks bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai ne schmoll.gif .....iš tikruju , nera skirtumo , skersmuo tik padides .
Atsakyti