Įkraunama...
Įkraunama...

Priesaika prie altoriaus

Merginos, gal kas galite parašyti ar duoti nuorodą, kur galėčiau rasti tradicinę priesaiką? Duotoji temos pradžioje neveikia sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Linxma @ 2009 08 05, 12:41)
Merginos, gal kas galite parašyti ar duoti nuorodą, kur galėčiau rasti tradicinę priesaiką? Duotoji temos pradžioje neveikia sad.gif



Parašysiu kai vakare namo sugrįšiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2009 08 05, 12:12)
Parašysiu kai vakare namo sugrįšiu  smile.gif


Ačiū! Juokinga, bet geriau paieškojusi internete, radau ir pati. Įdedu nuorodą, jei dar kam prireiktų wink.gif
Atsakyti
Tik tradicine.. 4u.gif
Atsakyti
Mes sakeme tradicine, buvo labai jaudinanti akimirka ir manau ta priesaika yra sakrali, silta ir tikrai verta ja sakyti...
Atsakyti
Mes taip pat sakėme tradicinę priesaiką, nors kita vertus labai gražu būtų kažką savo pasakyti rolleyes.gif
Atsakyti
Siaip, stresui nuimti
Priesaika
Atsakyti
QUOTE(doki @ 2005 05 26, 13:11)
Beskaitydama cosmo  biggrin.gif  kilo klausimas ar daug tokių porų, kurios ruošiasi sakyti savo sukurtą priesaiką? Ar vis dėl to dauguma pasirenka tradicinę bažnytinę? Ir jei savo sukurta, tai kaip panašiai ji atrodys?
Man asmeniškai, gal gražiau būtų savo sukurta, bet jaučiu besakydama ar beklausydama apsiverkčiau blink.gif

Mes sakėme mintinai tradicinę, nes joje viskas, kas gali betilpti tose keliose eilutėse ir labai aiškiai nusako santuokos prasmę ir reikšmę. wub.gif
Savo sukurta man jau nelabai.Aš seno kirpimo nuotaka buvau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pekutis_SM @ 2010 05 12, 13:22)
Mes sakėme mintinai tradicinę, nes joje viskas, kas gali betilpti tose keliose eilutėse ir labai aiškiai nusako santuokos prasmę ir reikšmę.  wub.gif
Savo sukurta man jau nelabai.Aš seno kirpimo nuotaka buvau... ax.gif


mes irgi sakysime tą tradicinę, nors buvau pasirašiusi beveik savo smile.gif bet toje bažnyčioje kur tuokiamės kunigas neleido sakyti savo.
Nesupratusi kodėl , nes nelabai paaiškino. Pasiskambinau i Kunigų asociaciją ir paklausiau kodėl ne visur leidžiama savo priesaika sad.gif
Man buvo paaiškinta, kad bažnytinė priesaka yra tas pats kaip kaip parašas, ir jei kažkas yra pakeičiama ta santuoka prieš Dievą negaliojanti, o kunigai kurie tai daro, tai gula ant jų sąžinės, nes jie jau nebe kunigai o verslininkai. Ir jei ( nelinkiu niekam) sugalvotumėte, kada skirtis ir cereminija buvo filmuojama, bažnytiniam teismui pateiktumėte medžiagą kad nepasakėte priesaikos santuoka pagal bažnytinį teismą būtų negaliojanti....
Labai konservatyvu.... Bet nors tuo pasiguodžiu, kad neteks sakyti savo priesaikos nors labai norėjau ....sad.gif
Atsakyti
Mes sakėm tradicinę, bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad būčiau norėjus sakyti savo. Savo arčiau širdies, gali tiksliau pasakyti, ką jauti, ką galvoji. Be to, esu 100 proc. tikra , kad emocijų sakant savo priesaiką kur kas daugiau. O apsiverkti iš laimės , tai jokai čia ne bėda, o gražu:)
Atsakyti
QUOTE(ievuzhe_d @ 2010 05 13, 19:30)
Mes sakėm tradicinę, bet kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad būčiau norėjus sakyti savo. Savo arčiau širdies, gali tiksliau pasakyti, ką jauti, ką galvoji. Be to, esu 100 proc. tikra , kad emocijų sakant savo priesaiką kur kas daugiau. O apsiverkti iš laimės , tai jokai čia ne bėda, o gražu:)

O juk galima pajusti laimę ir sakant tradicinę priesaiką. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Big_trouble @ 2010 05 14, 09:13)
O juk galima pajusti laimę ir sakant tradicinę priesaiką. ax.gif


Žinoma, kad galima. Ir pajauti:) Tik kadangi čia vyksta diskusija dėl savo kurtos ar tradicinės, kaip jau ištekėjus ir sakius tradicinę, manau, kad dabar vis dėlto rinkčiausi savo. Iki vestuvių ir aš galvojau, kad gerai tradicinė ir nereikai čia per daug galvos sukti:)
Atsakyti