Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI, verti žiūrėti vis iš naujo

Na ką filmų žiūrėtojos,gal ką parekomenduosit biggrin.gif Neliko mano filmų eilės..

Pažiūrėjau "Pragaras rojuje"(liet.vertimas doh.gif ) o taip vadinasi "The Impossible" tai vieną kartą verta pažiūrėt..priverčia susimąstyt apie tikrąsias gyvenimo vertybes..
ir dar " Faces in the Crowd" irgi toks savotiškas,neprailgo..
Atsakyti
kas nemate man patiko http://www.obuolys.l...na/filmas/4051/
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2013 03 04, 17:13)
Pažiūrėjau "Pragaras rojuje"(liet.vertimas  doh.gif ) o taip vadinasi "The Impossible" tai vieną kartą verta pažiūrėt..priverčia susimąstyt apie tikrąsias gyvenimo vertybes..


O man jis kiek perspaustas ir tikrai ne toks, kurį būtų verta žiūrėti vis iš naujo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-čiobrelis- @ 2013 03 05, 13:49)
O man jis kiek perspaustas ir tikrai ne toks, kurį būtų verta žiūrėti vis iš naujo  ax.gif  biggrin.gif

Tai ir rašiau,kad vieną kartą vertas pažiūrėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siroma @ 2013 03 05, 14:12)
Tai ir rašiau,kad vieną kartą vertas pažiūrėt biggrin.gif

Pritariu.
Atsakyti
Aš šiandien pažiūrėjau filmą "Plieninės magnolijos" ang. "Steel Magnolias". Laaabai patiko. Tikrai, kas dar nematėt, labai rekomenduoju. Nors tikriausiai daug kas jau matėt, nes per teliką rodytas jau ne vieną kartą.
Atsakyti
jeigu dar kas nematėt, pažiūrėkite filmą: my name is Khan. Nu man jis nerealus..Per paskutinius kelis metus tik jį galiu įvardinti kaip pačiausią... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 03 25, 15:50)
jeigu dar kas nematėt, pažiūrėkite filmą: my name is Khan. Nu man jis nerealus..Per paskutinius kelis metus tik jį galiu įvardinti kaip pačiausią... wub.gif

tikrai l stiprus filmas,nustebino indqai smile.gif
Atsakyti
kas norit smagiai ir šiltai pasijuokti...labai tinka žiūrėti ir su vaikais...nereali prancūzų komedija. Kitokio tipo nei amerikietiškos..Le petit Nicolas thumbup.gif
Atsakyti
Labai patiko Briliantinas, Pusryčiai pas Tifanę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donna felice @ 2013 03 25, 16:19)
kas norit smagiai ir šiltai pasijuokti...labai tinka žiūrėti ir su vaikais...nereali prancūzų komedija. Kitokio tipo nei amerikietiškos..Le petit Nicolas  thumbup.gif


Norim. Kur lietuviškai pamatyti ?
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2013 03 28, 14:29)
Norim. Kur lietuviškai pamatyti ?

Nežinau verysad.gif aš rusų kalba žiūriu, o vaikams verčiu tongue.gif
Atsakyti