Įkraunama...
Įkraunama...

Svaigsta galva

Padare Videonistagmometrija sako vestibulinio aparato sutrikimas darykite pratimus paieskokite internete. Nu kas gali padeti, nieko internete nerandu, apart kad visus ismeta straipsnisu jog reikia daryti tam tikrus pratimus, o ju nenurodo doh.gif Padekite, kokie tie pratimai? ACIU
Atsakyti
QUOTE(chardone @ 2016 05 27, 14:38)
Padare Videonistagmometrija sako vestibulinio aparato sutrikimas darykite pratimus paieskokite internete. Nu kas gali padeti, nieko internete nerandu, apart kad visus ismeta straipsnisu jog reikia daryti tam tikrus pratimus, o ju nenurodo  doh.gif  Padekite, kokie tie pratimai? ACIU


Cia truputi radau:

http://www.pasveik.l...mo-budai/69126/

https://www.youtube....h?v=veKKMUFQZEk
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2016 05 26, 15:51)
Dar pasitikrinkite feritiną. Irgi gali lemti Jūsų aprašytus simptomus. Man buvo panašūs simptomai: hemoglobinas pagal kraujo tyrimą buvo neblogas, o feritinas buvo labai mažas.

Kaip pasikelete feritina? Mano feritinas 11, geležis 15, hemoglobinas 122. Gydytoja problemos nemato, viskas normoj. O galva svaigsta toliau...
Atsakyti
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2016 05 16, 21:37)
sveikos 4u.gif darė man ir magnetinį rezonansą,ir kaklo kraujagyslių tyrimą -neranda galvos svaigimo ir veido tirpimo priežasties verysad.gif beje,dar  ir sprando rentgeną darė,tik atsakymo vis dar nesulaukiu,gal ten ką parodys....nelabai suprantu Betaserco paskyrimą,jei problemos dėl stuburo ,kiek LORgyd aiškino,kad jis veikia ,kai svaigimas yra dėl vid.ausies probllemų g.gif -rudenį man taip pat Betaserc 24mg 3xdienoj išrašė.lyg ir padėjo 3-4mėn ,deja ,padarius mėn pertrauką atsinaujino,ir dar intensivesni tapo svaigimo priepuoliai....nebepadeda Betaserc unsure.gif
Papildyta:

ar videonistagmometrijos tyrimą jums darė?mane siunčia jo daryti g.gif


Ne, manęs niekur daugiau nesiuntė. Tik jei pablogės tada ateiti.
Atsakyti
Man svaigo galva, kai daug dirbau ir mažai aktyviai judėjau. Vos ne mėnesį tokia pravaikščiojau, tada ėmiau eit dažniau pavaikščiot, kad ir apsipirkt ilgiau ir praėjo... Linkiu, kad ir kitoms būtų ne liga, o tiesiog aktyvumo trūkumas.
Atsakyti
Sveiki,

Pats neseniai susiduriau su galvos svaigimu taip vadinamu vertigo efektu, kai atrodo, jog kamabarys sukasi aplink savo asi. Pati dazniausia to priezastis yra BVVP sindromas, tai yra vidineje ausyje atitruke kalcio drusko kristalai, kurie yra tasakingi uz gravitacijos ir pusiausvyros pojucius, atitruke ir judedami vidines ausines kanalu, smegenims siuncia signala, jog musu galva yra visai kitoje padetyje nei yra, taip atitinkamai ''statydamos'' akis i atitinkama padeti. Todel mums atrodo, kad pasaulis sukasi, seka pykinimo jausmas. DEJA pasirodo, jog vis dar yra daug daktaru, kurie nezino apie si sindroma, ir daznai priraso ivairiu vaistu, kurie net nepadeda. O sis sindromas isgydomas labai paprastai mechanisku pratimu butu. Man tai uztruko 10 min. Tuos pratimus galima atlikti ir namuose, bet rekomenduoju kreiptis i daktara (ausu, nosies, gerkles), kuris juos gali atlikti.

Sekmes.
Atsakyti
QUOTE(MĖTINĖ @ 2007 02 22, 19:31)
Aš su galvos skausmu gyvenu jau apie 9 metus. maždaug kas antrą dieną užeina, ypač ryte atrodo ,kad nuo kaklo iki galvos vidurio idėtas akmuo ir lenkia prie žemės na kaip suparalyžuota. tada pradeda pykint ir mušt karštis. Esu pasidariusi daugybę tyrimų, bet kas iš to? niekas tikslios diagnozės taip ir nenustatė :oh ...

Perskaičiau ir ramiau pasidarė, kad aš ne viena tokia...
Pati įsivaizduoju, kad priežasčių gali būti 200. Pradedant nuo toksinų organizme, baigiant miego kokybe...
Neseniai svaigt pradėjo. Kai atsikeli iš lovos, net susvyruoju. Niekada dar taip nėra buvę...
Papildyta:
QUOTE(Kirkė @ 2016 05 26, 13:51)
Dar pasitikrinkite feritiną. Irgi gali lemti Jūsų aprašytus simptomus. Man buvo panašūs simptomai: hemoglobinas pagal kraujo tyrimą buvo neblogas, o feritinas buvo labai mažas.

O ar įmanoma pakelti Feritiną?
Atsakyti
QUOTE(va va @ 2016 11 06, 16:49)
Perskaičiau ir ramiau pasidarė, kad aš ne viena tokia...
Pati įsivaizduoju, kad priežasčių gali būti 200. Pradedant nuo toksinų organizme, baigiant miego kokybe...
Neseniai svaigt pradėjo. Kai atsikeli iš lovos, net susvyruoju. Niekada dar taip nėra buvę...
Papildyta:

O ar įmanoma pakelti Feritiną?



tau galvos kraujagisles tikrino? neturi taip buti, kad zmogui galva svaigsta.
Atsakyti
QUOTE(orangesun @ 2016 11 14, 02:07)
tau galvos kraujagisles tikrino? neturi taip buti, kad zmogui galva svaigsta.

kai neapsikentusi ištisinio galvos skausmo nuėjau pas akių gydytoją (kažkodėl man atrodė gal nuo akių tas skausmas, dirbu prie kompiuterio), tikrinant akis sakė, vajė kokios siauros galvos kraujagyslės... Bet ką čia reiškia daugiau ir nesigilinau ax.gif gal pas ką? Neurologą užsirašyt...
Atsakyti
Labas vakaras... ;)
Jungiuosi ir aš prie tų besisukančių, besisupančių smile.gif Man galva svaigsta beveik metai laiko. unsure.gif O prasidėjo viskas netikėtai, dar laukiantis 16sav. Ryte atsikėlus ir išssiplovus galvą tiesiog pasidarė bloga, pradėjo svaigti galva, aptirpo rankos, veidas, liežuvis, sutriko kalba. Nuvykus į ligoninę nieko nerado, o ir galvos šviesti negalėjo, nes laukiausi. Sulašino lašinę ir paleido. Porai sav.buvo pagerėję, bet po to vėl bangavo. Kraujo tyrimai geri, akys geros...siuntė į Kauną, ištyrė vėl akis, klausą, kaklo kraujagysles - nieko nerado. Žodžiu taip ir vaikščiojau visą nėštumą daugiau mažiau svaigstančia galva. Ir vis baimė užeidavo, kad nenuvirsčiau, nenualpčiau, nenukrisčiau. Aišku pagrinde visi gyd. sakė, pagimdysi ir praeis. Tikėjausi ir aš to.
Pagimdžiau, pora mėn.buvo viskas ok., galvojau valio, vėl gyvensiu kaip žmogus...kur gi ir vėl prasidėjo. Būna lengviau, būna stipriau banguoja ir tada beabejo, vėl baimė apima, kas kaip bus. Tiesa, dar Kaune tiriantis, pagal mano simptomus nustatė migreną su aura. Lapkritį turėjau tris migrenos priepolius...sukosi galva, tirpo rankos, veidas, liežuvis, suprastėjo rega. PrAeina pusvalandis, tie požymiai baigiasi, tačiau siaubingai tada spaudžia smilkinius, atrodo galva susprogs. Sekančios dienos vėl kaip kosmose, vėl siūbuoja, ypač antroje dienos pusėje.
Taigi šiaip ne taip neurologė išraše MMR, tyrimą atliko, kairėje galvos pusėje rasta nedidelė cista, įtariama iš prigimties. Tačiau, kaip kitas neurologas sako, tai neturėtu daryti įtakos, nes cista iš dangalų ir nedidelė. Žodžiu, nustatė dar ir vestibulopatija. Išrašė Vertigohel ir pratimus, kuriuos turėsiu daryt mėnesi. Ai, dar ir kelis kraujo tyrimus pasidaryti. O po mėnesio vėl apsilankyti pas neurologą. Kadangi esu nepatikli, tai eisiu šį mėn. dar pas kitą neurologą, kažkoks profesorius iš Kauno atvyksta. Tai matysiu, ką jis pakomentuos. Nes taip gyventi...nu ką žinau, tragiška ir baisu. Jau metai laiko praėjo ir nieks nepaskeitė, norisi pagaliau pilnavertį gyvenimą gyventi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tekantisaule6: 02 gruodžio 2016 - 21:13
QUOTE(psichiatre @ 2016 12 03, 03:17)
o pries tai vartojai ka nors gyvenime is tableciu? psichiatriniu? (neuroleptiku, antideprisantu, trankvilizatoriu )

kada svaigsta galva? kai guli sedi stovi? kaip svaigsta? isvis paejti negali?



Niekad nieko nesu naudojusi...apskritai, net stiprių vaistų nesu gėrusi. Dėl to lingavimo dabar naudoju Vetikoheli, bet po kol kas pagerėjimo nejaučiu. Eiti galiu, po kol kas sienų neramstau, bet toks jausmas, kad nuvirsiu, kad pašaliniai mato jog linguoju. Man aplinka nesisuka, mane visą laiką supa, kaip laive. Nesvarbu, rytas vakaras, supa ir supa. Tik tiek, kad vakare kažkodėl daug mažiau.
Sėdint linguoja irgi mažiau, reikia eiti ir kažką dirbti, viskas vėl lingavimas...Ir atrodo, netgi dėmėsį pasidarė sukonsentruoti sunkiau, jaučiuosi pasimetusi, išsiblaskiusi, baimės jausmas...
Tiesa, turiu "vilko kaklą", vidurinėj stuburo dalį išvaržą. Bet Kaune neurologė man pasakė, kad tas įtakos tikrai neturi.
Žodžiu, nebežinau, kur ieškot galų...problema yra, o išspręsti galo nesimato... Neįsivaizduoju, ką dar tirti...
Atsakyti
QUOTE(Tekantisaule6 @ 2016 12 03, 11:53)
Niekad nieko nesu naudojusi...apskritai, net stiprių vaistų nesu gėrusi. Dėl to lingavimo dabar naudoju Vetikoheli, bet po kol kas pagerėjimo nejaučiu. Eiti galiu, po kol kas sienų neramstau, bet toks jausmas, kad nuvirsiu, kad pašaliniai mato jog linguoju. Man aplinka nesisuka, mane visą laiką supa, kaip laive. Nesvarbu, rytas vakaras, supa ir supa. Tik tiek, kad vakare kažkodėl daug mažiau.
Sėdint linguoja irgi mažiau, reikia eiti ir kažką dirbti, viskas vėl lingavimas...Ir atrodo, netgi dėmėsį pasidarė sukonsentruoti sunkiau, jaučiuosi pasimetusi, išsiblaskiusi, baimės jausmas...
Tiesa, turiu "vilko kaklą", vidurinėj stuburo dalį išvaržą. Bet Kaune neurologė man pasakė, kad tas įtakos tikrai neturi.
Žodžiu, nebežinau, kur ieškot galų...problema yra, o išspręsti galo nesimato... Neįsivaizduoju, ką dar tirti...


keista kad neurologai israsineja placebo, vertigohel tai homeopatinis preparatas, kuris neveikia ir veikti negali. Gal tau kraujotaka sutrikes? tada reikia kraujotaka gerinanciu, pvz aspirina pabandyk arba trental taip pat magnis. na ir B grupes vitaminai, B1 B6 B12 B9 B2 B3.

aspirinas yra seniausias ir geriausias, sukurtas daugiau nei 100 metu atgal ir iki siol nieko geresnio nera.

tau reikia i ligonine ir tikrai geriau patikrintis, keistai kad neurologai nesugeba padeti.

tik negalvok pradeti psichaitrines tabletes vartoti, tada gyvenimas tikrai virs pragaru, nesenei kalbejau su vyruku, kakloje 2 isvarzos, panikos, skausmai alpsta, psichiatrai prirase visokios psichiatrines bjaurybes, neuroleptiku, antideprisantu, trankvilizatoriu, visam gyvenimui. tai dabar jis stipriai kencia, bet seip jam reikia daryti operacija, nes jam nervas uzspaustas kaip sako neurologai.
Atsakyti