Įkraunama...
Įkraunama...

Morengai

dabar kaip tik sededama plaku baltymus dubenelyje su 3 sakutem lotuliukas.gif
ziuresiu g.gif
Atsakyti
doh.gif nieko neisejo nusipirkau mikseri ir isziovinau normalius morengus smile.gif thumbup.gif
4val dziovinau.
Atsakyti
QUOTE(mėlynė @ 2007 12 03, 18:59)
doh.gif nieko neisejo nusipirkau mikseri ir isziovinau normalius morengus smile.gif  thumbup.gif
4val dziovinau.

Gal gali parašyti išsamų receptą ir kepimo temperatūrą ir laiką, nes man jie visai nepavyksta. Jau buvau padėjusi tašką jų gamyboje, bet dabar vėl atsirado viltis, jei gausiu išsamų receptą. Ačiū
Atsakyti
Man irgi niekada nesigavo, kiek bebandžiau wacko.gif bash.gif

Kažkaip iš aprašymų, gyvai nemačius kaip daroma, nevisai aišku kokio standumo ten tie suplakti baltymai turi būti- atrodo ilgai plaku, bet neaišku ar gerai susiplaka, nes išsileidžia beveik visada kepant, pasidaro ne balti, o tokie gelsvai rusvi, nelaiko jokios formos, ir gaunasi kažkokie nemalonūs- kieti labai, nepurūs- o gerai iškepti morengai juk turi tirpti burnoje ir būti labai lengvi- man kaip plastmasės gabalai beformiai, išskydę ir rusvi gaunasi... verysad.gif

Beje, pastebėjau, kad ir prekybos vietose retai kada pavyksta nusipirkti skanius morengų gaminius- tokius, kurie lengvi, nekieti, tarsi su oro burbuliukais, tirpsta burnoj..

Ir niekaip nesuprantu ką darau ne taip- gal kalta sena tarybinė orkaitė g.gif -ji elektrinė, o durelės neužsidaro sandariai ...

Vienžo, morengai ir man keiksmažodžiu tapo hihihi.gif karsta.gif
Atsakyti
Duretes ir neturi ussidaryti ,jos turi visa laika buti apie 10 cm praviros ,o parunda nes per auksta temperatura . Kad gerai issiplaktu cukraus dedasi geriau daugiau negu per mazai .nezinau normu visada darau is akies ir visada gaunasi super thumbup.gif ,O plakti reikia gan ilgokai ,net mikseris velniskai ykaista doh.gif
Atsakyti
Oj kiek daug kartų sugadinau tą visą maisę biggrin.gif Geriau sakan pačius moringus. Guminiai išeidavo, bet paskui draugę vieną patarimą davė. Ten irgi panašiai, kaip receptėlis, reikės vėliau parašyti, tai labai puikūs išeidavo. Dabar jau kepam tokį riešutų pyragą, o ant viršaus kaip moringai smile.gif
Atsakyti
As baltymus plaku kazkur apie 20min didziausiu greiciu, gal daugiau, tai irgi mikseris gerai ikaista ax.gif O cukraus tai irgi reikia nepagaileti, beto bepradedant plakti reikia truputeli ilasinti citrinos sulciu, iberti ziupsneli druskos ir jeigu norit labai puriu morengu tai - truputeli kepimo milteliu mirksiukas.gif Stai ir viskas, o jeigu nenorite, kad jie ne pataptu rusvi tai dziovinkite max 100C temperaturoj bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va, reiškiasi ir kepimo miltelių reikia dėti, ir plakti dvidešimt minučių blink.gif Ir orkaitė pravira net dešimt centimetrų turi būti- o aš galvojau kad tik kokius penkis rolleyes.gif O pas mane matyt tarybinė orkaitė kaitina stipriau nei turėtų pagal mano nustatomą temperatūrą- nes nustatau šimtą, bet matyt kaista stipriau- tai matyt reikia nustatyti ant kokių devyniasdešimt ar net aštuoniasdešimt ax.gif Nu reiks bandyti vėl ax.gif Dar, matyt aš nedacukrindavau- nes nemėgstu saldžiai, tai į viską mėgstu dėti mažiau nei reikia pagal receptus, cukraus doh.gif Gal kada pavyks doh.gif
Atsakyti
Na gal ir per dauk pasakiau ,kad 10cm ,bet as tiek pradarau .O cukraus negailek nes sis skanestas turi buti saldus ir plakti ,plakti ,plakti. Gausis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu va, pabandžiau dar kartą- ir gavosi guminiai ir apdegę verysad.gif Bet pažanga buvo vien tai, kad pavyko suplakti iki tos blizgančios standokos masės, ir kepant nepavirto balute bigsmile.gif -nors šiek tiek vis vien pasmego nuo karščio.

Kepiau tikrai nekarštoje orkaitėje- pradžioje nustačiau orkaitę maždaug ant 70-80 laipsnių - vėliau, kai pamačiau, kad dega, perjungiau ant 50-60- o internetiniuose receptuose nurodo, kai kur, net 140 blink.gif

Kepiau pravertoje apie dešimt cm orkaitėje, apie keturias valandas.

Cukraus dėjau daug, įbėriau kepimo miltelių ir citrinos rūgšties grūdelių, tryniai nuo baltymų gerai atskirti buvo- neįsivaizduoju, kodėl gavosi guminiai... Arba tokie lyg ir traškūs, kai ilgiau padžiovinau- bet tik kandant traškūs, o paskui burnoje pavirsta guma ir veliasi apie dantis. Ir aprudę kapitaliai.

Nors jau taip seniai valgiau pirktinių morengų, kad nelabai ir atsimenu, kaip turi atrodyti (valgytis) skanūs morengai, ar įmanoma tokius padaryti.
Atsakyti
Nu velnias ,kodel jie tau nesigauna g.gif .Zinai as morengus darau tik is kiausiniu ir cukraus ,pabandyk dar karta tik nieko daugiau nedek nei ruksties nei kepimo milteliu .Jagu nesigaus duosiu recepta ,ten baltymai isplakami karstu budu is sio recepto darau reciau nes ilgiau uztrunka ,bet visada gaunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(svytejimas ezero dugne @ 2008 08 01, 16:10)
Nu va, pabandžiau dar kartą- ir gavosi guminiai ir apdegę verysad.gif  Bet pažanga buvo vien tai, kad pavyko suplakti iki tos blizgančios standokos masės, ir kepant nepavirto balute bigsmile.gif -nors šiek tiek vis vien pasmego nuo karščio.

Kepiau tikrai nekarštoje orkaitėje- pradžioje nustačiau orkaitę maždaug ant 70-80 laipsnių - vėliau, kai pamačiau, kad dega, perjungiau ant 50-60- o internetiniuose receptuose nurodo, kai kur, net 140 blink.gif

Kepiau pravertoje apie dešimt cm orkaitėje, apie keturias valandas.

Cukraus dėjau daug, įbėriau kepimo miltelių ir citrinos rūgšties grūdelių, tryniai nuo baltymų gerai atskirti buvo- neįsivaizduoju, kodėl gavosi guminiai... Arba tokie lyg ir traškūs, kai ilgiau padžiovinau- bet tik kandant traškūs, o paskui burnoje pavirsta guma ir veliasi apie dantis. Ir aprudę kapitaliai.

Nors jau taip seniai valgiau pirktinių morengų, kad nelabai ir atsimenu, kaip turi atrodyti (valgytis) skanūs morengai, ar įmanoma tokius padaryti.


Manau kad per mazai gal cukraus cejai rolleyes.gif
Atsakyti