Įkraunama...
Įkraunama...

Tulpės

QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 04 15, 10:41)
Uzaugs,bet kaip ir kiekvienam augaliukui ir joms reikia sviesos.
Nesodink dabar,palauk rugsejo-spalio.Jei ir pasodinsi,zydes kita pavasari.Tulpiu svoguneliams reikia pereiti salta perioda,pasalti,tik tuomet zydi.


Aciu uz patarima, vadinasi turesiu tulpiu tik kita pavasari smile.gif
Atsakyti
Va taip va sypsosi tulpes tokia sauleta ir grazia diena

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ridzis @ 2008 04 15, 18:01)
Aciu uz patarima, vadinasi turesiu tulpiu tik kita pavasari  smile.gif


Dabar pasigerek nuotraukomis. 4u.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(--rita @ 2008 04 15, 20:48)
Va taip va sypsosi tulpes tokia sauleta ir grazia diena


Nuostabu.Cia kokios tulpytes?Zemauges?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daugvaikuciu: 15 balandžio 2008 - 23:11
QUOTE(daugvaikuciu @ 2008 04 16, 00:10)

Papildyta:
Nuostabu.Cia kokios tulpytes?Zemauges?


4u.gif
Tikriausiai, kad žemaūgės, nes kotelis labai jau trumpas.
Ir dar kai jos buvo neprasiskleidę buvo labai panašios į rokoko Kaufmano tulpytes.
Atsakyti
Vajetau, kiek aš turėjau įvairiausių tulpių ...... Bet pati per savo aplaidumą ir numarinau.Pirmaisiais metais dar netingėdavau iškasti po žydejimo ,o veliau tai pabodo daryti,jos kaip mat man susmulkejo , kaikurios netgi nežydėjo,o šį met tai iš viso kur ne kur.Kur jos pradingo,gal supuvo? blink.gif

O gal šitos brangiosios tulpės neilgaamžės?Nes manosioms tulpėms jau septinti metai.
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 04 17, 11:08)
Vajetau, kiek aš turėjau įvairiausių tulpių ...... Bet pati per savo aplaidumą ir numarinau.Pirmaisiais metais dar netingėdavau iškasti po žydejimo ,o veliau tai pabodo daryti,jos kaip mat man susmulkejo , kaikurios netgi nežydėjo,o šį met tai iš viso kur ne kur.Kur jos pradingo,gal supuvo? blink.gif

O gal šitos brangiosios tulpės neilgaamžės?Nes manosioms tulpėms jau septinti metai.

Esu girdėjusi tokį dalyką, kad tulpės ir narcizai, jei nepersodinam, tai lenda vis gilyn į žemę ,smulkėja žiedai ir paskui visiškai išnyksta. Ir pati matau, jei ilgiau neiškasu, tai gana giliai reikia rausti, kol jas atrandi.
Atsakyti
Aš irgi taip skaičiau.
O mano tulpės štai ką iškrėtė. Rudenį vyras ant gėlyno palei garažą supylė krūvas žemių iš didelių lauko vazonų. Visai buvom pamiršę, kad ten buvo tulpių, pirmais metais ne aplinka buvo galvoj. dabar pavasarį žiūriu, ogi ant tų krūvų sudygusios tulpės. Tai pasirodo jos ir į paviršių išlipa, kai nori su saulute draugauti. Būtume jau lygine žemių krūvas ir gražinę gėlynėlį naujai, bet dabar teks palaukti gal kuri ne kuri pražydės ir tada nukasti.
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2008 04 16, 19:27)
4u.gif
Tikriausiai, kad žemaūgės, nes kotelis labai jau trumpas.
Ir dar kai jos buvo neprasiskleidę buvo labai panašios į rokoko Kaufmano tulpytes.

tas pavadinimas - tai kaip ir grupe tulpiu mirksiukas.gif , dar smulkiau - jau veisle.
manau, taviskes irgi Kaufmano, labai jau mano knygoje tokios pacios atrodo..

QUOTE(Lewisia @ 2008 04 17, 10:08)
Vajetau, kiek aš turėjau įvairiausių tulpių ...... Bet pati per savo aplaidumą ir numarinau.Pirmaisiais metais dar netingėdavau iškasti po žydejimo ,o veliau tai pabodo daryti,jos kaip mat man susmulkejo , kaikurios netgi nežydėjo,o šį met tai iš viso kur ne kur.Kur jos pradingo,gal supuvo?

O gal šitos brangiosios tulpės neilgaamžės?Nes manosioms tulpėms jau septinti metai.

ilysk i ''namo aplinka'' , 2008 geguzes 1-2-osios nakti, paskaitinek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(staselė @ 2008 04 17, 17:00)
Esu girdėjusi tokį dalyką, kad tulpės ir narcizai, jei nepersodinam, tai lenda vis gilyn į žemę ,smulkėja žiedai ir paskui visiškai išnyksta. Ir pati matau, jei ilgiau neiškasu, tai gana giliai reikia rausti, kol jas atrandi.

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Man buvo toks nuotykis- pievelėj kažkiek metų pražįsdavo baltos tulpės su žaliais brūkšniais, jų niekada neravėjau, augo iš kažkur ir tiek. Sykį paėmiau ir iškasiau, galvoju, nors ir negražios, ber niekas tokių neturi. Persodinau ir sekančias metais tulpės pražydo geltonais dideliais žiedais bigsmile.gif , matyt, jau buvo sulaukėjusios.
Atsakyti
QUOTE(barsukele @ 2008 05 02, 07:34)
Tikrai taip drinks_cheers.gif
Man buvo toks nuotykis- pievelėj kažkiek metų pražįsdavo baltos tulpės su žaliais brūkšniais, jų niekada neravėjau, augo iš kažkur ir tiek. Sykį paėmiau ir iškasiau, galvoju, nors ir negražios, ber niekas tokių neturi. Persodinau ir sekančias metais tulpės pražydo geltonais dideliais žiedais bigsmile.gif , matyt, jau buvo sulaukėjusios.

suteikkei vilti rolleyes.gif wub.gif
as savo ''pavargusias'' [neiskasinejamas] ketinau lauk raut po sio zydejimo, ir rudeni prasidet su NAUJOM tulpem jau civilizuotai, t.y. su iiskasinejimais...
tai bandysiu irgi senasias prikelt naujam gyvenimui cool.gif
Atsakyti
Vakar ilgiau pabuvau sode ir pasižvalgiusi po savo darželį pastebėjau, kad labai daug tulpių pas mane pradingę, kai kurių spalvų net lapų nelikę, kitų keli suvargę lapeliai dar ,,kyšo". Nesuprantu nė vienais metais nėra taip buvę verysad.gif Ir tai pastebėjau tik dabar, kai pražydo tulpės, nes turėjau jų įvairių spalvų, žiūriu, kad iš viso mažoka tulpių belikę. g.gif Galvoju arba jos supuvo, ar kokios pelės sugraužė svogūnėlius,kad šalčių žiemą nebuvo. Ar pas jus taip neatsitiko?
Atsakyti
Pas mane tai buvo "dvikojos pelės" po jų apsilankymo panašus vaizdas kaip pas jus. verysad.gif
Atsakyti