Įkraunama...
Įkraunama...

Sriubos ,sriubytės

QUOTE(Dalelė @ 2014 08 23, 11:02)
Dauguma vaikų mėgsta arba visiškai trintas sriubas su gražia spalva (tai labai svarbu) arba sriubas su "aiškiomis" daržovėmis. Tad, svogūnai ir kiti "neaiškūs priedai" jose neturi plaukioti  lotuliukas.gif

musu vaikams tai dzin svogunai, bet kam svarbu, tai - geriausias budas paslept, trinant sriubas biggrin.gif
Atsakyti
Skanioji kopūstienė

Labai rudeniška ir ilgai šildanti sriubytė. Viskas elementaru, tik gal truputį kitaip.
Reikia:
4-5 bulvių (priklausomai, nuo puodo ir vandens kiekio)
sultinio (tiks ir jautienos, ir vištienos)
3-4 morkų
¼ kopūsto
pomidorų pastos

Užkaičiame puode vandenį, skutam bulves ir morkas. Bulves supjaustome smulkiau, morkas sutarkuojame (man patinka smulkiau nei burokine tarka). Į verdantį vandenį dedame sultinį ir bulves. Morkas pakepinam (būtinai!) ant šaukšto sviesto. Kai morkytės suminkštėja ir pasidaro maloniai saldžios, beriame jas į kompaniją bulvėms ir pjaustome kopūstą. Aš netarkuoju, supjaustau smulkiai. Kopūstas keliauja į puodą ir viskas kartu verda stipriai nešokinėdami apie 10 min. Tuomet dedame gerą šaukštą pomidorų pastos, išmaišome, patikriname ar netrūksta druskytės ir išjungiame. Man patinka truputį „patirštintas“ variantas – tereikia su blenderiu porą „ratukų“ prasukti arba su bulvių grūstuve keletą kartų stipriau paieškoti puodo dugno wink.gif Skanaus!
Atsakyti
as darau kopustiene kiek kitaip bet panashiai 4u.gif pakepinu smulkintus svogunus, dedu malta cesnaka, tarkuota morka, smulkintas bulves, saliera.... lauro lapu, prieskoniu, smulinta kopusta.... rukyta kalakuto koja arba vishtos ketvirtuka zalia... pilu vandens.... patikrinu prieskonius... pavirus mesytei, ja nukauluoju, supjaustau ir metu atgal... arba padarau ish farsho galkutes ir sudedu i sriuba.... i pati virimo gala dedu smulkintu petrazoliu 4u.gif kartais idedu shvieziu smulkintu shpinatu arba raugintu kopustu sauja 4u.gif darzoviu kiekis mazdaug: 1 didelis svogunas, vienas cesnakas, 3-4 morkos, 3 bulves, 4 saliero stiebai.. ziuriu pagal puoda ir norima tirshtuma 4u.gif
Atsakyti
Lydyto sūrio sriuba su lašiša

https://www.facebook...h...e=1
Atsakyti
gal kas buvote susidure. isviriau per astrius barscius, idejau viena maza aitria paprikyte, ne cili, bet kazkokia irgi astria labai, tai vaikai nevalgo. gal kas zinote, kaip galima sumazinti ta astruma. grietine nelabai tepadeda.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 11 04, 17:13)
gal kas buvote susidure. isviriau per astrius barscius, idejau viena maza aitria paprikyte, ne cili, bet kazkokia irgi astria labai, tai vaikai nevalgo. gal kas zinote, kaip galima sumazinti ta astruma. grietine nelabai tepadeda.


Čili užgožti sunku, geriau vaikams be čili gaminkite.
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2014 08 23, 19:27)
musu vaikams tai dzin svogunai, bet kam svarbu, tai - geriausias budas paslept, trinant sriubas biggrin.gif

Man labai skani trinta moliugu sriuba pagal virtuves mitu griovejus, bet tik as viena valgau. Mazoji, kuri siaip sriubas valgo, net neparagavo, nes trinta ir oranzines spalvos, o vyras irgi mazdaug cia senu dieduku, atbulais dantim valge, butent nes yra trinta, bet sake skani doh.gif biggrin.gif

Mano mama ziemai prikonservavus visokiu darzoviu misrainiu, tai labai lengva sriuba isvirt, kelios bulves, morkos, tai ryziu, tai vermiseliu, arba visai be kruopu, dar koki brokoli/ kalafijora, ir kokios konservuotos misraines, nenusibosta ir skonis kaskart vis kitoks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo reburd: 05 lapkričio 2014 - 13:20
QUOTE(reburd @ 2014 11 05, 14:18)
Mano mama ziemai prikonservavus visokiu darzoviu misrainiu, tai labai lengva sriuba isvirt, kelios bulves, morkos, tai ryziu, tai vermiseliu, arba visai be kruopu, dar koki brokoli/ kalafijora, ir kokios konservuotos misraines, nenusibosta ir skonis kaskart vis kitoks  4u.gif

Pametejot ideja su tom misrainem, visai buvau pamirsusi apie jas smile.gif Nelabai kas valgo namie, reikes i sriubas jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reburd @ 2014 11 05, 13:18)
Man labai skani trinta moliugu sriuba pagal virtuves mitu griovejus, bet tik as viena valgau. Mazoji, kuri siaip sriubas valgo, net neparagavo, nes trinta ir oranzines spalvos, o vyras irgi mazdaug cia senu dieduku, atbulais dantim valge, butent nes yra trinta, bet sake skani  doh.gif  biggrin.gif



Aha, kai išmokau šią sriubą, tai verdu kartą per savaitę thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, pasidalinkite moliugu sriubos pagal vmg receptu 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galite pasidalinti skanios, trintos brokoliu su vistiena sriubytes receptuku?
Atsakyti
QUOTE(cyplius @ 2015 01 13, 12:39)
Gal kas galite pasidalinti skanios, trintos brokoliu su vistiena sriubytes receptuku?

Reikia:
vištienos sultinio,
nedidelio svogūno,
brokolio,
grietinėlės,
pipirų, čiobrelių, druskos,
alyvuogių aliejaus arba lydyto sviesto,
1 v.š. lydyto tepamo sūrelio (nebutinai).

Nedideliame aliejaus ar sviesto kiekyje pakepinkite smulkiaii pjaustytą svogūną. Supilkite sultinį ir kai jis užvirs suberkite žiedinėliais susmulkintus brokolius. Kai brokoliai taps minkšti sutrinkite sriubą blenderiu. Suberkite maltus pipirus, čiobrelius, įpilkite šiek tiek grietinėlės. Galite įdėti šaukštą lydyto sūrelio. Pateikite su skrudintu batonu.
Ir dar viena, netrinta, bet ją galima taip pat sutrinti:My Webpage

Atsakyti