Įkraunama...
Įkraunama...

Pigmentinės dėmės

O apskritai gali kokia nors priemonė taip jau gan gerai išbalinti tas dėmes? Ar vis tiek, balink nebalinus, jeigu jau atsirado, tai ir turėsi jas?
Gal dar daugiau atsiliepimų apie tą Alpha Hydrox?
Atsakyti
QUOTE(Littly @ 2011 03 17, 17:33)
O apskritai gali kokia nors priemonė taip jau gan gerai išbalinti tas dėmes? Ar vis tiek, balink nebalinus, jeigu jau atsirado, tai ir turėsi jas?
Gal dar daugiau atsiliepimų apie tą Alpha Hydrox?

Jei oda linkusi pigmentuotis, tai visą gyvenimą teks kovoti, saugotis saulės.
Kad visiškai išbaltų dėmės nemanau, kad įmanoma. Dažniausiai vis tiek lieka skirtingas odos atspalvis, tik mažiau pastebimas. Visiškai tik lazeris ir panašios priemonės gali dėmes panaikinti, ir tai ne visada.
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 18, 00:40)
Jei oda linkusi pigmentuotis, tai visą gyvenimą teks kovoti, saugotis saulės.
Kad visiškai išbaltų dėmės nemanau, kad įmanoma. Dažniausiai vis tiek lieka skirtingas odos atspalvis, tik mažiau pastebimas. Visiškai tik lazeris ir panašios priemonės gali dėmes panaikinti, ir tai ne visada.

Pas mane pagrinde tų pigmentinių rausvų dėmių yra nuo spuogų, kurie mėgsta išdygti vis smakro, lūpų srityje. Po to palieka rausvas dėmes. Taip pat, neaišku iš kur, yra šiek tiek tamsiau virš lūpos, kad sudaro ale ūselių efektą doh.gif jau eina trečias mėnuo, kai naudoju NeoStrata balinamąjį kremą su SPF 15. Lyg ir matau pagerėjimą, pašviesėjimą, bet ne tiek, kiek norėtųsi. Juolab, kad netrumpai naudoju. Gal vertėtų kitą kremą rinktis? Skaičiau, kad yra kažkoks stipresnis su būtent kažkokia medžiaga (nepamenu su kaip vadinasi), berods ir jūs jį naudojate taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Littly @ 2011 03 17, 18:00)
Pas mane pagrinde tų pigmentinių rausvų dėmių yra nuo spuogų, kurie mėgsta išdygti vis smakro, lūpų srityje. Po to palieka rausvas dėmes. Taip pat, neaišku iš kur, yra šiek tiek tamsiau virš lūpos, kad sudaro ale ūselių efektą doh.gif jau eina trečias mėnuo, kai naudoju NeoStrata balinamąjį kremą su SPF 15. Lyg ir matau pagerėjimą, pašviesėjimą, bet ne tiek, kiek norėtųsi. Juolab, kad netrumpai naudoju. Gal vertėtų kitą kremą rinktis? Skaičiau, kad yra kažkoks stipresnis su būtent kažkokia medžiaga (nepamenu su kaip vadinasi), berods ir jūs jį naudojate taip pat.

Na, dėmelės nuo spuogų nėra pigmentinės dėmės. Nes jų prigimtis kitokia, tad hidrokinonas (turbūt jį turite omenyje) nepadės. Hidrokinonas blokuoja melanino gamybą, o melaninas su spuogų dėmelėmis nieko bendro neturi.
Svarbiausias dalykas kovojant su spuogų dėmelėm- naudoti apsaugą nuo saulės (nes saulė toliau žaloja odą, sukelia uždegimą ir neleidžia jai ramiai užgyti) ir nedirginti odos, palikti ją ramybėje. Taip pat kartais padeda AHA, BHA rūgštys, vitaminas C. Man labai padėjo kasdienis BHA naudojimas ir rūgštiniai valymai pas kosmetologę. Turėjau gana gilią, net tamsiai violetinę duobutę ant smilkinio, kuri liko po cistinio spuogo. Dabar ji labai gražiai išbalo ir praktiškai nesimato, kad toj vietoj kažkas yra buvę. Bet šiaip, su dėmelėmis po suogų kovoti yra sunku. Vieniems po kelių mėnesių išnyksta, kitiems po kelių metų.

Kas dėl odos patamsėjimo virš lūpos- jis dėl daugelio priežasčių gali atsirasti (nėštumas (ir kiti hormonų pasikeitimai), vaistai (pvz., antibiotikai, kontraceptikai), saulė, melazma odos dirginimas ir t.t.). Čia hidrokinonas jau gali padėti, ypač kombinuojant su rūgštimis.
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2011 03 14, 14:20)
Labukas Mergaites,
saulyte vis labiau lenda, kokia apsaugele  nuo saules naudojate, ar galvojete naudoti g.gif per ziema neblogai issibalinau demeles, tai dabar labai bijau, kad vel nepasikartotu viskas doh.gif Noretusi tokio kremo, kad poru nekimstu ir pudra gerai dengtusi, gal jau kuri radote kazka gero?

Aš pradėjau naudoti La roche kremuka su 50 spf , mano riebiai odai jis super thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2011 03 18, 05:06)
Na, dėmelės nuo spuogų nėra pigmentinės dėmės. Nes jų prigimtis kitokia, tad hidrokinonas (turbūt jį turite omenyje) nepadės. Hidrokinonas blokuoja melanino gamybą, o melaninas su spuogų dėmelėmis nieko bendro neturi.
Svarbiausias dalykas kovojant su spuogų dėmelėm- naudoti apsaugą nuo saulės (nes saulė toliau žaloja odą, sukelia uždegimą ir neleidžia jai ramiai užgyti) ir nedirginti odos, palikti ją ramybėje. Taip pat kartais padeda AHA, BHA rūgštys, vitaminas C. Man labai padėjo kasdienis BHA naudojimas ir rūgštiniai valymai pas kosmetologę. Turėjau gana gilią, net tamsiai violetinę duobutę ant smilkinio, kuri liko po cistinio spuogo. Dabar ji labai gražiai išbalo ir praktiškai nesimato, kad toj vietoj kažkas yra buvę. Bet šiaip, su dėmelėmis po suogų kovoti yra sunku. Vieniems po kelių mėnesių išnyksta, kitiems po kelių metų.

Kas dėl odos patamsėjimo virš lūpos- jis dėl daugelio priežasčių gali atsirasti (nėštumas (ir kiti hormonų pasikeitimai), vaistai (pvz., antibiotikai, kontraceptikai), saulė, melazma odos dirginimas ir t.t.). Čia hidrokinonas jau gali padėti, ypač kombinuojant su rūgštimis.

Ačiū už tokius išsamius atsakymus smile.gif kažkodėl visada įsivaizdavau, kad dėmės nuo spuogų irgi priskiriamos pigmentinėms. Ta prasme, jas taip pat reikia šviesinti kaip ir tikrąsias pigmetines. Tose vietose oda yra užgijusi seniai, bet lieka tiesiog rausva.
Žinau, kad šioje sferoje jūs nusimanote, tuomet, jeigu nieko prieš, užversiu klausimais. Kokį BHA naudojote? Norisi bent šiek tiek apmažinti tą rausvumą, jeigu jau ne visiškai.
Patamsėjimas, manau, labiau yra nuo saulės. Vasarą jis ypač paryškėja. Nes kitos jūsų išvardintos priežastys netinka tikrai. Gal galima plačiau apie hidrokinoną? Apie gal kažkokią nuorodą apie jį?
Atsakyti
ziuriu Paulaschoice nuo saules priemone 30spf nebus mazoka? g.gif Labai bijau, kad vel tos demes nebeisrisketu doh.gif
Atsakyti
O aš metu naudoti priemones nuo saulės. Kas iš to, kad pernai vaikščiojau baltu veidu, kuriame švietė kiekviena dėmelė, jau geriau įdegęs veidas ir vos matomos jame dėmės. Pasižiūrėjau nuotraukas, kur buvau įdegusi, man vaizdas daug labiau patinka, nei baltaveidės.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2011 03 19, 19:50)
O aš metu naudoti priemones nuo saulės. Kas iš to, kad pernai vaikščiojau baltu veidu, kuriame švietė kiekviena dėmelė, jau geriau įdegęs veidas ir vos matomos jame dėmės. Pasižiūrėjau nuotraukas, kur buvau įdegusi, man vaizdas daug labiau patinka, nei baltaveidės.

Aš nepatariu dabar mest, dabar saulė tokia kad strazdanos lenda, tai ir dėmės taip pat. ir vidurdienį vistiek geriau teptis nuo saulės. Arba silpnesnį spf reiktų imt, tada palengva įdegsi vistiek tiek kiek įprastai ir dėmės nelabai išryškės. Visai mest nepatariu 4u.gif
Nieko gero iš to visiško saulės saugojimosi, man nuo jo ne tik kad dėmės ryškesnės, bet ir daugiau. Nors medikai aiškina, kad įdegis labai menka apsauga, bet kažko pastebėjau, kad balta oda pažeidžiamesnė ir jautresnė saulei, o kremas neapsaugo nuo dėmių schmoll.gif
Atsakyti
Naikinau lazeriu, bet daktaras pasake, kad didele tikimybe kad atsinaujins, nes demiu yra kelios rusys. Viena atsinaujino po metu. Naudojau klinikoje isigyta brangu tepala, pabalo nemazai. Siaip tai butina stiprus kremai nuo saules, jei yra polinkis i pigmentines demes. Liudna, kad taip yra, bet turint jas, saule nera musu drauge.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2011 03 20, 11:20)
Naikinau lazeriu, bet daktaras pasake, kad didele tikimybe kad atsinaujins, nes demiu yra kelios rusys. Viena atsinaujino po metu. Naudojau klinikoje isigyta brangu tepala, pabalo nemazai. Siaip tai butina stiprus kremai nuo saules, jei yra polinkis i pigmentines demes. Liudna, kad taip yra, bet turint jas, saule nera musu drauge.

gal galit parasyt, kiek mazdaug lazeris kainavo, kiek kartu reikejo, kiek demiu balinta?
Atsakyti
Nusipirkau dienai krema su 28 apsauga, gal net stipresnio reiktu g.gif Per ziema pabalo demes, nebenoriu, kad vel atsinaujintu, nes labai patamseja ypac ant smakro doh.gif Gal galite patarti koki nakciai kremuka, kuris balintu ? Oda buvusi sausa, pasidare misri, atsirado inkstiru ant smakro. Zodziu, problematiska oda doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cikada7: 21 kovo 2011 - 02:37