Įkraunama...
Įkraunama...

Projektuojamės, gaminamės baldus patys

tikrai pigiau gaunasi. mano vyras praktikuoja, viska daro pats. pvz sesei dare 4 duru didele spinta, tai savikaina 700 lt. gavosi (o tokia pat, tik 3 duru sba kainuoja 1700), dar padejo pasidaryt draugui komoda, pats dare voniai spintele, dabar planuoja ir virtuvini daryt. plokstes issipjauna senukuose ir visus priedus ten perka. jei tik yra noro thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ienor @ 2007 08 31, 17:57)
tikrai pigiau gaunasi. mano vyras praktikuoja, viska daro pats. pvz sesei dare 4 duru didele spinta, tai savikaina 700 lt. gavosi (o tokia pat, tik 3 duru sba kainuoja 1700), dar padejo pasidaryt draugui komoda, pats dare voniai spintele, dabar planuoja ir virtuvini daryt. plokstes issipjauna senukuose  ir visus priedus ten perka. jei tik yra noro  thumbup.gif


Senukuose brangu. pabandykite paieskoti Jupojoje arba Moki-vezi.

Atsakyti
QUOTE(mirksiux @ 2007 08 01, 11:19)
Atsidaryk  www.darval.lt-ten tikrai pigu,mes darėmės spintą prieškambariui, nu nedidelę iš pločio, bet aukštą-3 m .Duris užsisakėm stumdomas , nors ten yra irgi jų nebrangiai.


Gal gali išduoti kiek už 3 metrų stumdomas duris sumokėjai? Ieškau kas nebrangiai pagamintų... blush2.gif Man 2 durų metro pločio reikia, bet va tas aukštis 3 metrai tai labai kainą pakelia doh.gif
Atsakyti
Žinoma pačiam darytis išeina pigiau mirksiukas.gif . Pjaustyti plokštes dar galima "Ermitaže". Bet jau pasigamintum tik iš paprastos ploktės arba geriausiu atvėju iš faneruotos plokštės. O šiuo metu labiau eina dažytas MDF tarkim smile.gif stiklas ir t.t. smile.gif
Atsakyti
projektavausi sau i buta visus baldus...virtuve, miegamasis, visos spintos vaiko kamb...bet zinau tik viena, kad pirkti masines gamybos balda is parduotuves visada pigiau nei gamintis paciam, tik privalumas tas, kad savos gamybos baldai zyyymiai kokybiskesni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Martita @ 2007 09 12, 17:26)
projektavausi sau i buta visus baldus...virtuve, miegamasis, visos spintos vaiko kamb...bet zinau tik viena, kad pirkti masines gamybos balda is parduotuves visada pigiau nei gamintis paciam, tik privalumas tas, kad savos gamybos baldai zyyymiai kokybiskesni smile.gif

schmoll.gif Nesutinku. Mes daug darem baldu (kietu) patys nuo A iki Z. Projektavom, ir surinkinejom patys. Tik plokstes mum ispjove pjovykloj ir tiek mirksiukas.gif Gaunasi daaaaaaug pigiau nei is pardes thumbup.gif O apie kokybe nezinomo gamintojo ishivis patyliu dry.gif
Atsakyti
Labas,

Mano vyras irgi pats darė spintą. Tiesa, su varstomomis durimis. Pjovėm ir laminavim Seniuose. Išėjo nepigiai ir laminavimo darbam turiu priekaištų.

Gal žinot kur dar Kaune galima išpjaut ir užlaminuot plokštę? Ar kokybiškai ten daro?
Atsakyti
QUOTE(Klumpė @ 2007 09 14, 09:51)
Labas,

Mano vyras irgi pats darė spintą. Tiesa, su varstomomis durimis. Pjovėm ir laminavim Seniuose. Išėjo nepigiai ir laminavimo darbam turiu priekaištų.

Gal žinot kur dar Kaune galima išpjaut ir užlaminuot plokštę? Ar kokybiškai ten daro?

Tai gi patiem galima uzlaminuoti tongue.gif Reikia tik juosteles, ligintuvo ir laiko thumbup.gif
Atsakyti
Mano bendradarbis visus baldus bute pats projektoujasi. Pjauna kiek žinau viską Senukuose. Žmogus taupantis ir skaičiuojantis . Patvirtino, kad pigiau tai tikrai .
Paskutinis jo darbas - sekcija. Pasižiūrėjo lenkišką, pats pasibraižė, pasimatavo ir dabar džiaugiasi. Sutaupė daugiau nei dvigubai blink.gif .

Aš kol kas pjoviau tik lentynas į sekciją ( nes gamyklinis var . buvo vienoje dalyje pakabos). Ateity žadu ir darytis vonioje spintelę ax.gif , o po to , matysim.
Atsakyti
QUOTE(Miglute @ 2007 09 14, 10:37)
Mano bendradarbis visus baldus bute pats projektoujasi. Pjauna kiek žinau viską Senukuose. Žmogus taupantis ir skaičiuojantis . Patvirtino,  kad pigiau tai tikrai .
Paskutinis jo darbas - sekcija. Pasižiūrėjo lenkišką, pats pasibraižė, pasimatavo ir dabar džiaugiasi. Sutaupė daugiau nei dvigubai  blink.gif .

Aš kol kas pjoviau tik lentynas į sekciją ( nes gamyklinis var . buvo vienoje dalyje pakabos). Ateity žadu ir darytis vonioje spintelę  ax.gif , o po to , matysim.

Visiskai pritariu. drinks_cheers.gif mes irgi nueinam i kokius SBA pamatuojam kaip ir kas, tokie atstumai, ir poto rendamiesi darom pagal save drinks_cheers.gif Mums didziausia komoda apsiejo 400 litu, o parduotuvese tokiu dydziu blink.gif net nera schmoll.gif I dvigubai mazesnes 700 litu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2007 09 14, 11:10)
Tai gi patiem galima uzlaminuoti  tongue.gif Reikia tik juosteles, ligintuvo ir laiko  thumbup.gif

bet užlaminuosi tik plona PVC . O kai kur žymiai gražiau atrodo stora wink.gif , bet žinoma ten kur storesnės nereikia, tai pačiam drąsiai galima tai padaryt wink.gif ax.gif
Atsakyti
Mano MB irgi kai kuriuos paprastesnius baldus gaminasi pats. Pasibraižo, užsako kad išpjautų (Rezete dažniausiai), susigrežia, surenka.

tik... jam daug pigiau neišeina - tiesiog jis susiperka brangiausią plokštę, geriausią furnitūrą, geriausią laminavimo juostelę - na, visa tai, ko masinės produkcijos gamintojai niekada nededa smile.gif Tad iš pažiūros vienodi baldai ir kainuoja panašiai. Na bet kokybė skiriasi kaip diena ir naktis. Be to , jis kaip perfekcionistas - viskas jam turi būti milimetrų dalelių tikslumu. Tad jei kur nors būna prašovęs apskaičiavimuose - tai meta ir užsako naują detalę, nors kitas nekreiptų dėmesio ir įdėtų tą netikslią. Taip baldai ir pabrangsta.

O jei daryti pigiausiom sąnaudom (kaip prekybcentriuose būna) - tada taip, kaina skiriasi ~50%.

Atsakyti