Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo kvepia Jūsų namai?

QUOTE(Asta @ 2005 06 30, 20:55)
Man tai troškiniai kvepia tol kol valgau, o paskui tai tokie kvapai erzina tik  schmoll.gif

Mane irgi erzina sad.gif
Kvapas yra - o viskas suvalgyta cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Azali @ 2005 07 01, 02:34)
Mane irgi erzina  sad.gif
Kvapas yra - o viskas suvalgyta  cry.gif


Aha, as tada einu dar valgyt, ir galu gale persivalgau... doh.gif
Smilkalus as deginu, bet retai, labai nuo nuotaikos priklauso. Man nuo kai kuriu smilkalu alergija prasideda, akis niezti ir gerkle...
Atsakyti
QUOTE(turtle @ 2005 06 30, 09:40)
pirkau, nes namuose po visu remontu taip jautesi dar toks kaip ir remonto kvapas 


taigi faina- juk automobiliniu kvapuku buna "new car" kvapo, o pas tave naturalus ir net net kazkokiame maziuke masiniuke, o bute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 07 01, 10:00)
taigi faina- juk automobiliniu kvapuku buna "new car" kvapo, o pas tave naturalus ir net net kazkokiame maziuke masiniuke, o bute smile.gif


Nu, kad viskas nauja, tai faina mirksiukas.gif Ale, kad tas kvapas kazkokis toks rugstus ne rugstus buvo fe schmoll.gif Vakar su gipsu maza skyle uzmurijo dar, tai kazkoks panasus kvapas, na, bet jau lygtai isgujome ta tvyrojusi kvapeli ax.gif
Atsakyti
Patys geriausi kvapai man - žalios arbatos smilkalai iš "C&D style" parduotuvių, neseniai pirkau ambra kvepiantį kubelį į mašiną, bet jis kažkaip labai tiko vonioj. Reikės būtinai nusipirkt tokį pat ir į mašinas - sau ir vyrui. Siūlau ir jums pabandyt išsirinkt ten smilkalus - nors ir nepigūs, aš daugiau nė karto kitur nebepirkau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 07 01, 11:00)
taigi faina- juk automobiliniu kvapuku buna "new car" kvapo, o pas tave naturalus ir net net kazkokiame maziuke masiniuke, o bute smile.gif


Onora, uzpatentuok nauja kvapa - "New home" arba "New house". biggrin.gif
Atsakyti
O aš nemėgstu kai namuose koks nors kvapas. Nuo smilkalų pykina, sintetikos ir šiaip tenka prisiuostyti, todėl gaiviklių nenoriu ir nepatinka man jie schmoll.gif Todėl visada atidarau langą, kad kambarys nuolat vėdintųsi, ypač po lietaus, ir būtų "bekvapis" ax.gif
Atsakyti
Jei jau kalbėti apie kvapus, tai ilgiausiai mano bute laikėsi sudegusių pupelių kvapas cry.gif . Jis jautėsi net laiptinėje. O bute buvo aštrus kokias dvi savaites.
Atsakyti
turejau kvapikli rozeciu- nepatiko. labai erzino. smilkalai man per aitrus kvapai ju. nusipirkau aromatine lempele- va sitas man patiko labai svelnus kvapas gaunasi, ir nesilaiko baisiai ilgai. bet kai namo sviezia nosim pareini jauti kazkoki aromata lengva smile.gif dar patiko tos dziovintios geles is skonio ir kvapo aromatu. pobranges bet labai malonus kvapas, galima iset i koki organzos maisiuka ir nei dulkiu rinks inei trukdys bet kvepia labai svelniai ir maloniai.
Atsakyti
man namie patinka natūralūs kvapai...
išvėdinti kambariai, švaros kvapas...
šviežiai plikyta kava, pyragai kepami, vištytė kepama, sriuba su daug daug prieskoniu ax.gif
Atsakyti
Aš kambariuose tai nelabai mėgstu smilkalus, bet tolete jie man tinka idealiai. Užtenka puse lazdelės suslmilkinti ir kvapas vos ne visą dieną būna. ax.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka aromatinės žvakės. Įsipili aliejuko švelnaus (fragrance oil). tongue.gif Ir pačiai labai fainiai. Kaifuoju. Smilkalai man per aštrūs. O ypač indiški. Net nosį riečia. blink.gif
Atsakyti