Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Tiffany @ 2011 02 17, 19:48)
as tik uz satininius (100 % medvilnes) uzvalkalus ir vilnone kaldra  wub.gif malonumas ir geras miegas neispasakytas  wub.gif


Pritariu smile.gif Anksčiau netikėjau tokiais dalykais, kad vilna gali sumažint ir įvairius skausmus blush2.gif
Dažnai turiu problemų su nugaros skausmu, bet kai vilnos pataluose pradėjau miegot tai ryte atsikeliu kaip niekur nieko biggrin.gif Nebeliko nugaros skausmo, tai dar prie gero miego vilnonėje patalynėje dar vienas pliusas ,sveikata.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2010 11 05, 16:39)
gal kas jau naudjat kaip atsileipimai g.gif

Tikrai, norėčiau ir aš daugiau informacijos apie tą patalynę, nes prieš kelias dienas paskambino man konsultantė ir galvą susuko su šiuo komplektuku. tik kiek supratau antklodė būtų dvigulė o užvalkalus mes pasirinkom violetinės spalvos, viskas kainuos apie 250 ( tiksliai net ir nepamenu blush2.gif )
Ar verta tiek mokėt , gal kas turit tokį komplektuką? Įdomu kaip skalbias užvalkalai, kaip antklodė? g.gif
Atsakyti
Neseniai nusipirkau Kronborg of Denmark pataliukus. 90% baltuju amerikiniu anciu pukai ir 10% plunksnu. Sveria tik 750g bigsmile.gif Jau ir is lovos lipti rytais sunku biggrin.gif Rekomenduoju thumbup.gif Kaina verta kokybes .
Atsakyti
Pirkau DORMEO -nusivyliau ,dukrai pirkau su IKI lipdukais Carre blanc-labai patinka,super kokybe, mazylei pirkau Feretti -nusivyliau uz tokia kaina tikejausi geriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2011 02 19, 14:31)
Pirkau DORMEO -nusivyliau ,dukrai pirkau su IKI lipdukais  Carre blanc-labai patinka,super kokybe, mazylei pirkau Feretti -nusivyliau uz tokia kaina tikejausi geriau doh.gif

O tai ar nebandėt gražint dormeo atgal? g.gif jie juk ten skelbia kad per 14 dienų galima gražint ir atgaut pinigėlius . Aš tai belaukdama kol man atveš ta rinkinį Dormeo tai nekokių atsiliepimų prisiklausiau, tai su ta mintim ir gyvenu kad jei nepatiks, gražinsiu. doh.gif
Atsakyti
Gal kuri turite silko uzpilo anklodes medvilniniame impile?? Kokie atsiliepimai, kokias butent turite? Gal patartumete kur pirkti? Kokios geros kokybes?
Papildyta:
QUOTE(neferite @ 2009 11 19, 16:42)
sveikutes,gal kas galite parekomenduoti gera antialergiska patalyne,ieskaus sau kaldros,per google paieskojus radau nemazai ju,bet noreciau nuomoniu ir patarimo,gal kas yra isigyjes ir patenkintas?

silko uzpilo antklode ir pagalve-alergiskiems. As tokios ir ieskau dabar. Pagooglink "silkines antklodes" paskaitysi, kad jos yra antialergiskos ir dar turi kruva amino rugsciu, reikalingu odai:)

QUOTE(Monrutė @ 2009 11 23, 16:53)
klausykit, o kaip su merkio patalyne
čia temoj tik geri atsiliepimai, o ar buvo kam nors sukritus, sušokus į gabalus?

pas mane su vyru ir vaikus merkio vilnoniai patalai jau 8 metus, dar tada negamino skalbiamu-nei vienoje vietoje nesusimete jokie gumulai.
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2011 02 19, 20:05)
O tai ar nebandėt gražint dormeo atgal? g.gif  jie juk ten skelbia kad per 14 dienų galima gražint ir atgaut pinigėlius . Aš tai  belaukdama kol man atveš ta rinkinį Dormeo tai nekokių atsiliepimų prisiklausiau, tai su ta mintim ir gyvenu kad jei nepatiks, gražinsiu. doh.gif


Devetu patalyniu negalima grazinti smile.gif, preke turi buti nenaudota. Esu maciusi senukuose kad parasyta buvo, patalyne negrazinama ir nekeiciama. Tai nemanau kad padeveta tuo labiau jums priims atgal smile.gifsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikute1 @ 2011 02 23, 02:05)
Devetu patalyniu negalima grazinti smile.gif, preke turi buti nenaudota. Esu maciusi senukuose kad parasyta buvo, patalyne negrazinama ir nekeiciama. Tai nemanau kad padeveta tuo labiau jums priims atgal smile.gifsmile.gif


Gal galetumete patarti, kur kaune butu galima nusipirkti kokybiskos patalynes komplekta?200x220 kaldra ir 50x70pagalves. Pralekiau visas bazes - nieko gero neradau, akropolyje jokios firmines isvis neradau... sad.gif
Atsakyti
dairausi medvilninės antklodės, nusižiūrėjau Merkio firmos. gal turite atsiliepimų?
gal kas žinote ar gariūnuose galima nusipirkti pigiau ar iš kokių žmonių?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SunriseGirl @ 2011 02 18, 13:24)
Tikrai, norėčiau ir aš daugiau informacijos apie tą patalynę, nes prieš kelias dienas paskambino man konsultantė  ir galvą susuko su šiuo komplektuku. tik kiek supratau antklodė būtų dvigulė o užvalkalus mes pasirinkom violetinės spalvos, viskas kainuos apie 250 ( tiksliai net ir nepamenu blush2.gif )
Ar verta tiek mokėt , turit tokį komplektuką? Įdomu kaip skalbias užvalkalai, kaip antklodė? g.gif

Nieko gero is sitos patalynes,skalbiasi gerai,bet kazkas su sagom nesuderinta,atsisega ir uzvalkalai be galo glamzosi.o anklode greitai nusidevejo,susigulejo,as tai nepatenkinta,meginu priderinti kitus uzvalkalus,bet sunkiai sekasi,gaila pinigu doh.gif
Gal kas pasakys ar satinine medvilnes patalyne yra kokybiska,ar nesielektrina?
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2011 06 20, 17:24)
dairausi medvilninės antklodės, nusižiūrėjau Merkio firmos. gal turite atsiliepimų?
gal kas žinote ar gariūnuose galima nusipirkti pigiau ar iš kokių žmonių?smile.gif

Pigiausia pirkti Varėnoje, jų firminėje parduotuvėje, ten viskas be antkainio.
Atsakyti
QUOTE(Nidulia @ 2011 02 20, 22:09)


Gal kuri turite silko uzpilo  anklodes medvilniniame impile?? Kokie atsiliepimai, kokias butent turite? Gal patartumete kur pirkti? Kokios geros kokybes?
Papildyta:

silko uzpilo antklode  ir pagalve-alergiskiems. As tokios ir ieskau dabar. Pagooglink  "silkines antklodes" paskaitysi, kad jos yra antialergiskos ir dar turi kruva amino rugsciu, reikalingu odai:)
pas mane su vyru ir vaikus merkio vilnoniai patalai jau 8 metus, dar tada negamino skalbiamu-nei vienoje vietoje nesusimete jokie gumulai.



Dukrai nupirkau antklode su šilko užpildu,viršus medvilnė. Tai labai dukrai patinka. Su ja miegoti per karščius nekaršta. smile.gif
Atsakyti