Įkraunama...
Įkraunama...

Patalynė

QUOTE(Malena @ 2014 10 16, 15:18)
Ir man. Dar sunkiau, nes užvalkalai kitokių išmatavimų nei pagalvės.

tas tiesa drinks_cheers.gif , pvz ikejoj, laredoute vienokie, kitur kitokie, jyske iš vis doh.gif , vos ne gaunasi kad vienur tuis pirkti tik pagalvem užvalkalus kitur kaldrom, tik jau su spalvom beryšiakas tada lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2014 10 16, 15:38)
tas tiesa  drinks_cheers.gif , pvz ikejoj, laredoute vienokie, kitur kitokie, jyske iš vis  doh.gif , vos ne gaunasi kad vienur tuis pirkti tik pagalvem užvalkalus kitur kaldrom, tik jau su spalvom beryšiakas tada  lotuliukas.gif


Ikėjoj tikrai nekas su išmatavimais. Man reikia 160x200 tai visi arba per maži arba per dideli. Bet jau susitariau su savo siuvėja, kad man gali sumažint už 10lt. Tik klausimas -koks užsegimas Ikea antklodžių užvalkalų?
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2014 10 11, 13:31)
Turime Merkio skalbiama su aviu vilnos pluostu antklode 600g/m2. Dabar miegame su ja, bet per silta dar. Galvoju isigyti dar kita polonesne. Kuria patartumete pirkti, 250g/m2 ar 450g/m2?

Mes miegame po 250 g/m2 ir žiemą ir vasarą, ir vaikams šiandien tokias nupirkome 4u.gif Dabar Ermitaže nuolaida 30 proc mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 10 16, 20:15)
Mes miegame po 250 g/m2 ir žiemą ir vasarą, ir vaikams šiandien tokias nupirkome  4u.gif Dabar Ermitaže nuolaida 30 proc  mirksiukas.gif

Ermitaze radote vilnonias antklodes?Tada as akla apejau gal tris kartus tai nei tokiu antklodziu neradau,nei pukiniu pagalviu vien tik sintetika tenai.
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2014 10 17, 17:19)
Ermitaze radote vilnonias antklodes?Tada as akla apejau gal tris kartus tai nei tokiu antklodziu neradau,nei pukiniu pagalviu vien tik sintetika tenai.

Taip, tikrai vakar pirkome viengules. Užpildas: skalbiamas avių vilnos pluoštas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2014 10 02, 14:50)
Pirkti medziaga ir siutis paciai.

ta prasme, norit pasakyt, kad Lietuvoj, apart Kurimos, niekur neįmanoma nusipirkti kokybiškų užvalkalų?
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 10 19, 16:59)
ta prasme, norit pasakyt, kad Lietuvoj, apart Kurimos, niekur neįmanoma nusipirkti kokybiškų užvalkalų?

Galima,bet klauset kokybisku ir pigiau nei "Kurimoj".Apskritai as asmeniskai visa patalyne siunuosi pati ir gaunasi perpus pigiau ir tokia kokios noriu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *AMRI*: 19 spalio 2014 - 17:51
http://www.patalynespasaulis.lt/ gal čia esate pirkusios? Kaip kokybė? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2014 11 24, 14:51)
http://www.patalynespasaulis.lt/ gal čia esate pirkusios? Kaip kokybė? Ačiū  4u.gif



Mano nuomone, patalynes kokybe priklauso ne nuo pacios parduotuves. Juk jose galima rasti tiek pigiu, tiek brangiu daiktu. Tokia pati situacija ir su prekes kokybe g.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės,

Noriu pasidalinti savo atradimu. Nežinau ar apie tai jau buvo rašoma, bet vistiek 4u.gif beveik prieš metus laiko pirkau patalynės komplektą iš www.nostra.lt
Nu tikrai labai patenkinta esu iki šiol. Patalynę pirkau satininę, tai iki šiol švelni, maloni ir nė kiek nenusiskalbusi, nors naudoju tikrai dažnai. O ir kaina kur kas patrauklesnė negu kitur būna satininių.
Taip pat pirkau ir medvilninę paklodę su guma. Taip pat labai geras daiktas. Nei išsitampė, nei nusiburbuliavo, po metų laiko vis dar kaip nauja. Žodžiu rekomenduoju smile.gif thumbup.gif
Pirkčiau tikrai dar, bet kad senos dar nesudėvėtos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Robertyyyte @ 2015 02 19, 16:01)
Noriu pasidalinti savo atradimu. Nežinau ar apie tai jau buvo rašoma, bet vistiek  4u.gif beveik prieš metus laiko pirkau patalynės komplektą iš www.nostra.lt

Buvote jų parduotuvėje ar rizikavote pirkti internetu?
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2015 02 21, 23:28)
Buvote jų parduotuvėje ar rizikavote pirkti internetu?

Prismoje irgi yra pirkti Nostra patalynės 4u.gif Vakar kaip tik nusipirkome, nuolaida dar buvo. Išbandysime bigsmile.gif
Atsakyti