Įkraunama...
Įkraunama...

Polimerinės grindys

QUOTE(BountyLedy @ 2014 01 05, 00:27)
Sveiki

labai būtų šaunu kad pasisakytu kas turi tokias grindis smile.gif Norime daryti svetaineje, turime vaiku tai įdomu kaip plaunasi pvz išlietos suktys... jau ne karta girdėjau kad virtuveja labai prastai reibalai atsiplauna na o šiaip jeigu vat kažkas tokio kaip sultys ar arbata ar nelieka kokių demių?
Planuojame baltos spalvos daryti smile.gif tai labai bijau kad neliktu demeliu smile.gif saprantama kad jeigu jau kas išsilies trai valanda nelaikysiu, bet gal jao labai linke igerti viska



Man tai vaikai ir tokios grindys visiškai nesiderina blush2.gif jomis išklotas Kauno oro uostas, jeigu kada buvot ir pamenat kaip ten atrodo tos grindys. Žiūrėjau ir gyvai jas (planavom dėti bute nuomai su mintim, kad amžinos bus), bet apsigalvojom. Man jos visų pirma pramoninės grindys, be jokio jaukumo ir šilumos...o kur dar tai, kad nulis natūralumo. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif
Atsakyti
Gal kas turi tokias grindis?? sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(BountyLedy @ 2014 01 07, 02:23)
Gal  kas turi tokias grindis??    sunglasses2.gif


Jei norit tokiu grindu kreipkites i mane. Mes prekiaujam ir poliuretaninemis ir epoksidinemis grindu dangomis. Galima jas ir irengti. Kainos svyruoja nuo 25 lt/m2 iki 80 lt/m2. Jei norit 3d grindu arba su fototapetu tuomet kaina yra 250 lt/m2. Aisku viskas priklauso nuo fototapeto raiskos ir kokybes. Grindys tinkamos ir ant sildomu grindu.

Jei kas domina rasykit, skambinkit Darius 8 640 37 737. Restauracijos.medziagos@gmail.com.

Papildyta:
QUOTE(viktosa @ 2014 01 06, 23:27)
Man tai vaikai ir tokios grindys visiškai nesiderina  blush2.gif jomis išklotas Kauno oro uostas, jeigu kada buvot ir pamenat kaip ten atrodo tos grindys. Žiūrėjau ir gyvai jas (planavom dėti bute nuomai su mintim, kad amžinos bus), bet apsigalvojom. Man jos visų pirma pramoninės grindys, be jokio jaukumo ir šilumos...o kur dar tai, kad nulis natūralumo. Bet čia tik mano nuomonė smile.gif



Priklausomai nuo pasirinktos grindu sistemos, jauciamos ir pasekmes. Lietuvoje visi nori pigiai ir gerai. BET TAIP NEBUNA. As zinau apie Kauno oro uosto grindis, ten siknarankiai dare taip ir gavosi. Nori geru grindu teks moketi uz kokybe. Patys galit pasidaryti jokiu problemu, duosim visas instrukcijas.
Papildyta:
Daugiau pavyzdziu galit rasti facebook isivede Interjero dekoravimas (dekora).
Atsakyti
Keliu temą į viršų... Mane irgi domina liejamos grindys, tad tikiuosi, jog pagaliau atsiras norintys pasidalinti rezultatais. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Remmers @ 2014 01 15, 15:56)
Papildyta:
Priklausomai nuo pasirinktos grindu sistemos, jauciamos ir pasekmes. Lietuvoje visi nori pigiai ir gerai. BET TAIP NEBUNA. As zinau apie Kauno oro uosto grindis, ten siknarankiai dare taip ir gavosi. Nori geru grindu teks moketi uz kokybe. Patys galit pasidaryti jokiu problemu, duosim visas instrukcijas.
Papildyta:
Daugiau pavyzdziu galit rasti facebook isivede Interjero dekoravimas (dekora).



Na taip, tuomet ir kaina uz grindis gaunasi atitinkama...
Atsakyti
Ar tikrai Kauno oro uoste polimerinės grindys? Savaitgalį teko lankytis grindų dangų salone ir ten kaip vienas iš gerų darbų pavyzdžių buvo paminėtas - Kauno oro uostas. Bet kalbėjome ne apie polimerinę dangą, o Polyflor vinilinę dangą (turbūt vienas iš tokių variantų http://doremus.lt/expona-medis)

Kadangi domina ir vienos, ir kitos dangos privalumai bei trūkumai, įdomu būtų pasitikslinti, ar tikrai polimerinė danga Kauno oro uoste turima omenyje...

[/quote]
Papildyta:
Priklausomai nuo pasirinktos grindu sistemos, jauciamos ir pasekmes. Lietuvoje visi nori pigiai ir gerai. BET TAIP NEBUNA. As zinau apie Kauno oro uosto grindis, ten siknarankiai dare taip ir gavosi. Nori geru grindu teks moketi uz kokybe. Patys galit pasidaryti jokiu problemu, duosim visas instrukcijas.
Papildyta:
Daugiau pavyzdziu galit rasti facebook isivede Interjero dekoravimas (dekora).
[/quote]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurrga: 03 vasario 2014 - 14:45
kazkaip tema apmirus..
Atsakyti
keliu temą į viršų 4u.gif

tai gal vistik kas nors jas turite namie? kaip "nešiojasi"? kaip su įbrėžimais pvz. nukritus sunkiam daiktui? Jeigu turite blizgias ne matines ar nenusitrina tas blizgumas? kas kiek laiko tokias grindis reikia perdažyti (nes lyg epoksidinės grindys tai ne kas kita kaip dažytas betonas)? Ir jeigu kas turi būtų faina realią foto pamatyti, nes interneto platybėse tik pavyzdiniai parodiniai variantai.
Atsakyti
Polimerines liejamas grindų dangas (poliuretanines, epoksidines, akrilines) galite rasti:
www.svirplys.lt
arba
www.pro-tech.lt

Tel.: 8 5 213 83 84
Mob.tel.: 8 677 70640

El.paštas: info@svirplys.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PRO-TECH: 13 lapkričio 2014 - 10:52
Sveiki, iš principo polimerines grindis galima įrengti ir patiems, pardavėjai turėtų suteikti visą techninę informaciją. Bet čia kaip ir su dažymu, profesionalo ir megėjo darbo rezultatai bus skirtingi.

Šiuo metu yra keli medžiagų pardavėjai:

Remmers
Svirplys
Tech - coat
Dalmex

Tikriausiai, kiekvienas iš jų sakys , jog būtent jų medžiagos pačios geriausios, bet iš principo jos visos panašios. tik skyriasi pagaminimo šalis. Todėl vertėtų su jais susitikti pasišnekėti ir jau pasirinkti, kas pasiūlys geriausią kainą ir paliks teigiamą ispūdį.

Atsakyti
kaip tik svarstom tokias grindys issiliet. vilioja ne tik isvaizda, bet ir tai, kad 3 dienos darbo ir jau visas butas isklotas graziom , vientisom ir labai tokiuosi praktiskom grindim.Jei nepersigalvosim tai spalio pradzioj liesim, butinai parasysiu atsiliepimus, o veliau galesiu pakomentuot kaip devisi. labai gaila, kad nera zmoniu nuomoniu, kurie jau turi tas grindis. Kaina mums pasiule 35 eur. kv. m. butas didelis ir suma nemaza iseina, tikiuosi neteks gailetis.
Atsakyti
4u.gif sveikučiai, planuoju ir aš savo namučiuose lieti tokias grindis. Tikrai labai įdomu sužinoti kokie atsiliepimai apie jas.
Atsakyti