Įkraunama...
Įkraunama...

Balkono stiklinimas

Sveikutes,padekit 4u.gif norim stiklint balkona nezinom kokia firma pasirinkt.patarkit,kokias firmas samdet,ar tiko ar patiko.dekoju
Atsakyti
QUOTE(zuzis @ 2006 03 27, 19:53)
Sveikutes,padekit 4u.gif norim stiklint balkona nezinom kokia firma pasirinkt.patarkit,kokias firmas samdet,ar tiko ar patiko.dekoju


Kokiam mieste reiktu ?
Atsakyti
Ir man idomu-Kaune smile.gif
Atsakyti
Mes Kaune balkona stiklinome Hermio projektuose. Dejome plastikini. Kiek kainavo tai tiksliai nezinau nes ir kitus langus keiteme,l bet kazkas 1800, gal daugiau. Siaip likau patenkinta, nors kazko jie neatteina apdailos daryt jau ilgai, bet ir daug jiems sumoketi man dar reikia, tai taip ir nepergyvenu labai.
Atsakyti
QUOTE(KristiTal @ 2006 04 01, 18:02)
Mes Kaune balkona stiklinome Hermio projektuose. Dejome plastikini. Kiek kainavo tai tiksliai nezinau nes ir kitus langus keiteme,l bet kazkas 1800, gal daugiau. Siaip likau patenkinta, nors kazko jie neatteina apdailos daryt jau ilgai, bet ir daug jiems sumoketi man dar reikia, tai taip ir nepergyvenu labai.

Mes Kaune gyvenam.Bet jusu balkonas darinejasi kai [plastikiniai langai,ane?O mes norim slankiojancios sistemos.Aliuminio konstrukcijos.
Atsakyti
QUOTE(zuzis @ 2006 04 02, 15:21)
Mes Kaune gyvenam.Bet jusu balkonas darinejasi kai [plastikiniai langai,ane?O mes norim slankiojancios sistemos.Aliuminio konstrukcijos.

Mes irgi Kaune, irgi jau užsisakėme slenkancias sistemas, bet dar neidejo, gamina. Tokia privati firmele, kainuotu 1500 vienas balkonas.
Atsakyti
QUOTE(leu @ 2006 04 02, 14:32)
Mes irgi Kaune, irgi jau užsisakėme slenkancias sistemas, bet dar neidejo, gamina. Tokia privati firmele, kainuotu 1500 vienas balkonas.

parasyk kokia firmele?kokie mazdaug jusu balkono ismatavimai?kada jau ides?
Atsakyti
O kokia firma parekomenduosite Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
Ir aš norėčiau sužinoti rekomendacijas Vilniuje.
Atsakyti
Sveikos,as kaip tik keiciu balkona,jau uzsisakiau stiklinima,daug firmu ieskojau ir pagaliau issirinkau pigiausia,mano balkonas su visa pilna apdaila ir senu langu isemimu kainuoja 1209lt thumbup.gif apie firma galit paziureti internete www.runplasta.lt cia vilniuje,atvaziuoja berniukas nemokamai ismatuoja,pataria,o jei tinka sudarot sutarti bigsmile.gif
Atsakyti
Nu jau isstiklinom balkona.Firma INTORNAS,likau labai patenkinta,sudarem sutarti treciadieni sestadieni paskambino kad pirmadieni atvaro istiklint,fantastika.Nu sumokejom tai daug 2200,bet labai patenkinta,vyrukai padirbejo is peties.
.
Atsakyti
QUOTE(DAIVA23 @ 2006 04 15, 17:06)
Sveikos,as kaip tik keiciu balkona,jau uzsisakiau stiklinima,daug firmu ieskojau ir pagaliau issirinkau pigiausia,mano balkonas su visa pilna apdaila ir senu langu isemimu kainuoja 1209lt thumbup.gif  apie firma galit paziureti internete www.runplasta.lt cia vilniuje,atvaziuoja berniukas nemokamai ismatuoja,pataria,o jei tinka sudarot sutarti bigsmile.gif



g.gif Idomu kokiu ismatavimu Jusu balkonas? g.gif
Atsakyti