Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(perla69 @ 2014 10 01, 21:54)
Man čia truputį absurdas  doh.gif , o vyrui gražu  blink.gif

paprastai vyrai nenori "tų skudurų" ant lango biggrin.gif

QUOTE(irisas @ 2014 10 01, 22:07)
Draugė turi plisuotas žaliuzes, labai patenkinta, nuo apačios uždaro ir nematyti nuo gatvės,bet gan brangus dalykas  4u.gif

dėkui smile.gif Man įdomu, ar jos atrodo normaliai, nepasidaro tas popieriukas (?) laikui bėgant neišvaizdus...

Kitas var - mačiau pas kaimynus, man labai jaukiai, tai dieninės užuolaidos plius roletas vakarui. Pro dienines iš lauko nelabai kas matos...

Kažin, kaip dienines užuolaidas rinktis, kokios geros g.gif Noriu visiškai paprastų baltų, šiek tiek permatomų ir poliesterinių, manau g.gif

Arba žaliuzės... medinės gražu, bet storos labai, o tos metalinės nžn nžn...
Atsakyti
QUOTE(Pukė @ 2014 10 01, 18:34)
gal galit pasakyt, kodel butent tokias rinkotes? Ar pasiteisino?

Mes pirmam aukste, norim uzsidengt nuo svetimu akiu, bet kad sviesos butu. Variantas zaliuzes... arba sitos plisuotos zaliuzes - idomu, kaip jos realiai "naudojasi" g.gif

Tokias rinkomės dėl to, kad reikėjo ir nuo viršaus, ir nuo apačios kad galėčiau atidaryt. Gavau tokį pasiūlymą - pamąstėm ir pasirinkom. Dveji metai gal jau. Šviesiai žalios, pietinėj pusėj, tačiau nesimato, kad būtų pablukusios ar nešvarios. Aš tas klostes kelissyk pavaliau, kai labai dulkėm apsinešė. Kalis sykius su drėgnu patryniau, kur buvo musiukių pridergta.
Pas mus penktas aukštas, tačiau balkoninės durys su stiklu iki apačios, tai labai puikiai paslepia, kas nereikalinga. Pakeliu nuo apačios iki pusės, atrodo kaip sienelė smile.gif Pamenu, kad mokėjau 430 litų už balkonines duris iki apačios ir už platų langą (standartinis blokinis penkiaaukštis). Dabar naujam bute tik tokias ir rinksiuos, man jos labai praktiškos ir nekrentančios į akis.
Atsakyti
QUOTE(Fiolita @ 2014 09 29, 11:41)
Roletus galima siaurinti, astriu peiliuku. Bet sie roletai turi dideli trukuma- sugedus nors maziausiai detalei, kurios visos plastikines, visa roleta reiks mesti lauk. Nebera prekyboje jiems atsarginiu daliu.

o kokios detalės linkę gesti?
Grandinėlę tai gal galima pritaikyti?...
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 10 02, 21:51)
o kokios detalės linkę gesti?
Grandinėlę tai gal galima pritaikyti?...

Dazniausiai luzta mechanizmas, per kuri eina grandinele ir laikikliai, su kuriais roletas pritvirtinamas.
Grandineliu pc irgi nebebuna rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2014 10 02, 21:51)
o kokios detalės linkę gesti?
Grandinėlę tai gal galima pritaikyti?...

mes turim is Senuku pries daug daug metu virtuvej toki. Atlaike ir remontus ir mazus vaikus ir po siai dienai kaba. Pirkit ir nesukit sau galvos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Muxius @ 2014 10 03, 14:24)
mes turim is Senuku pries daug daug metu virtuvej toki. Atlaike ir remontus ir mazus vaikus ir po siai dienai kaba. Pirkit ir nesukit sau galvos. 4u.gif

4u.gif
Tvirtinčiau,manau, ant plastikinio lango viršaus.
Rekomenduotumėte dengti roleto audiniu tik plastikinio lango patį stiklą ar ir rėmus?Svarstau kokį plotį pasirinkti...
Atsakyti
QUOTE(Agnnyte @ 2014 10 02, 08:25)
Tokias rinkomės dėl to, kad reikėjo ir nuo viršaus, ir nuo apačios kad galėčiau atidaryt. Gavau tokį pasiūlymą - pamąstėm ir pasirinkom. Dveji metai gal jau. Šviesiai žalios, pietinėj pusėj, tačiau nesimato, kad būtų pablukusios ar nešvarios. Aš tas klostes kelissyk pavaliau, kai labai dulkėm apsinešė. Kalis sykius su drėgnu patryniau, kur buvo musiukių pridergta.
Pas mus penktas aukštas, tačiau balkoninės durys su stiklu iki apačios, tai labai puikiai paslepia, kas nereikalinga. Pakeliu nuo apačios iki pusės, atrodo kaip sienelė smile.gif Pamenu, kad mokėjau 430 litų už balkonines duris iki apačios ir už platų langą (standartinis blokinis penkiaaukštis). Dabar naujam bute tik tokias ir rinksiuos, man jos labai praktiškos ir nekrentančios į akis.

ačiū už atsakymą smile.gif

Paskaičiavo mums visiems langam, tai vidurkis apie 400lt už langą ir gaunas. Nemaži jie pas mus, bet ne vitrininiai. Dar klausimų turiu daugiau pasidomėjus biggrin.gif

Kalba, kad sukrenta ant ilgo lango tos klostės apačioje, jei žaliuzės plisas 20-25mm g.gif o jei žaliuzės, vadinamos XL - nesukrenta, klostės visos idealios, čia nuo skirtingo mechanizmo priklauso. Kažin, ar tiesa čia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jone19833 @ 2014 07 31, 21:08)
o kurią firmą iš Kauno rekomenduotumėt žaliuzėms? Dextera ar Domus lumina? Gal turėjot jau kontaktų ir turit susidarę nuomonę? Kainos jų panašios, mane domina labiau kokybė smile.gif


Visus roletus, žaliuzes ir romanetę 1 darėm Euriviloj. ir medžiagų daug, ir kokybė nenuvylė niekada. ir biure jie viską žinau darė, tai kviečiausi ir namo dėl to. Dabar irgi reiks 1 dideliam langui roleto ir 2 stoglangius kažkaip "aprengti".
beje klausė kažkuri apie vaiko kambarį, kur viskas balta. Pas mus irgi taip, ir baldai balti, bet gyventojas berniukas, tai yra mėlynų akcentų, tokių daugiau turkio spalvos - lempa stalinė, laikrodis, lovos užtiesalas irgi raudonai mėlynai baltas, tai rinkomės plisuotas žaliuzes, o spalva pagal tuos akcentus. Euriviloj tikrai didelis medžiagų pasirinkimas, aišku, kur brangesnės, įdomesnės, tai reikia palaukti tos medžiagos, užsako. jei įdomu, parašykit i až, atsiųsiu foto, nes nemoku čia įdėti doh.gif
Atsakyti
Sveiki,

galbūt galėtumėte rekomenduoti užuolaidų dizainerę Vilniuje? Būčiau labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Teka @ 2014 08 27, 09:38)
user posted image
Noriu patarimo, kaip daryt karnizą, ar per visą sieną ar tik aplink langą? Kadangi vienoje pusėje bus radiatorius, tai galvoju, kad gražiau būtų per visą sieną? Bet ar bus patogu, kadangi ten durys į du kambarius (jos darinėsis į tuos kitus kambarius).
Be to sienos ilgis 335cm, kiek m reiktų užolaidų, kad gražiai kristų? Tų visų bangavimų nesuprantu, kabinčiau paprastai...



Pas mane toks pats langas ir sienos is sonu... pradžiai padarė užuolaidas tik langui dengti, ne per visa siena.... Galiausiai po menesio nesiau uzuolaidas tvarkyti i salona ir padareme kad per visa siena butu, nes kitu atvaju atrode lyg medziagos pritruko isbaigimui... Siulau per visa ploti daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
o kiek gi tos užuolaidos kainuoja?
Visai neįsivaizduoju, kokios galėtų būti kainos - šimtais ar tūkstančiais skaičiuoti?
3 m ilgio vitrininis langas, dieninė užuolaida ir plono audinio naktinė, bangavimas minimalus.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2014 10 21, 12:31)
o kiek gi tos užuolaidos kainuoja?
Visai neįsivaizduoju, kokios galėtų būti kainos - šimtais ar tūkstančiais skaičiuoti?
3 m ilgio vitrininis langas, dieninė  užuolaida ir plono audinio naktinė, bangavimas minimalus.

Ir simtais, ir tukstanciais, ka pasirinksit biggrin.gif
Atsakyti