Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų kambarys

As uz tai kad vaikams didelis kambarys, jie ten daug laiko praleis. Miegamas gali buti ir mazesnis. Netgi svetaine gali buti mazesne. As manau teisingai elgiates.
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2014 10 18, 21:50)
Mes vakar ir sulaukem nauju lovyciu. Jos pacios paprasciausios, bet vaikams labai patiko. Tures savo kampa smile.gif Lovas derinom prie turimo vaiku baldu komplekto (spintos, lentynu ir rasomo stalo). Darem specialiai be istraukiamu stalciu, kad nebraizytu grindu, patalynes dezes labai talpios, jau vienoj sudeta vaiku isaugti, nepriaugti rubeliai, kitoj telpa patalyne. Uzsakiau dar abiem vienodus uzklotus su paduskelem. va tokius:
Uzklotas Vasara

user posted image

user posted image

user posted image

Dar iki pilno uzbaigimo truksta vaikau kambariui sviestuvo, roletu ir mini kilimuku prie lovu ir bus baigta. Bet viskas pagal galimybes savu laiku smile.gif

Labai mielas Jūsų kambariukas, jaukios lovytės bei užklotukai thumbup.gif
Kur pirkote lovas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulė @ 2014 10 19, 21:00)
Labai mielas Jūsų kambariukas, jaukios lovytės bei užklotukai thumbup.gif
Kur pirkote lovas? ax.gif

lovas mums gamino www.ievutakas.lt
Atsakyti
QUOTE(salduke @ 2014 10 19, 17:26)
Neperseniausiai persikraustėm į didesnį būstą. Vaikams numatėm patį didžiausią - 18m3 kambarį. Jis didelis, erdvus, rytų pusėje, yra balkonas, po langais nėra triukšmo, buvęs salonas.  Žmonės, atėję į svečius, sako elgiamės neteisingai. Jiems labiau patinka kitas kambarys - 14m3, esantis už virtuvės, po langais mašinų stovėjimo aikštelė, buvęs miegamasis. Jau buvau pradėjus dairytis naujų baldų, bet susimasčiau ar tinkamai elgiames  g.gif

Aš gal suabejočiau g.gif , bet reikia žiūrėti pagal savos šeimos įpročius. Kai mano vaikai buvo panašaus amžiaus į savo kambarius eidavo tik miegoti, dažniausiai veiksmas vykdavo bendroje erdvėje, tad didžiausią kambarį palikčiau svetainei, bet numatyčiau galimybę kai paaugs esant reikalui sukeisti kambarius vietomis užleidžiant vaikams didesnį, aš tiesiog žiūriu į dabartį, nes po kelerių metų gali pasikeisti situacija, galbūt pakeisite būstą ar pan. Tuo labiau jūsų vienam vaikučiui tik dveji, tad jis manyčiau daugiau laiko praleidžia su jumis ir antro rašomojo stalo prireiks tik po kokių 4 metų. Bet jei vakučiai mėgsta būti savo erdvėje, žaidžia savo kambaryje ir neišnešioja žaislų po visus namus tuomet skirčiau didesnį kambarį vienareikšmiškai.
Atsakyti
QUOTE(ostė @ 2014 10 20, 09:40)
Aš gal suabejočiau  g.gif ,

As tai sakyciau, kad nepabandzius - nesuzinosi. Maniskis vyresnelis jau toks prielipa, maniau, kad irgi bus visada kur tau. Bet ne! Naujuose namuose labai didziai jauciasi SAVO kambary! Negalejau net patiketi, kad pirma nakti vienas drasiai miegojo. Ir dabar dauguma laiko praleidzia savo kambary, nes ten visi zaislai ir JO erdve. Gal po kiek laiko pasikeis, bet dabar yra butent taip.
Bet gerai sakot, dar ir amzius.. Tiek, kad labai greit auga vaikai, dabar 2 metai, mirkt - jau ir 4, jau visa asmenybe cool.gif
Atsakyti
Taip, taip viskas priklauso nuo vaikučių, mano mažiausiajam treji, bet vienas savo kambaryje praktiškai nebūna, nors va pas sesę ar pas brolį mielai žaidžia, tad jei vaikučiai du viename kambaryje gal vėl kitaip g.gif Be to jei daryti baldus specialiai pritaikytus tam tikroms erdvėms, vėl su kambarių sukeitimu ateityje nelabai kas gausis, sakyčiau sunku tokiu klausimu patarti ir taisyklių tikrai nėra, atsakymą gali lemti daugelis aplinkybių, kurių mes net nežinome 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 20 spalio 2014 - 10:42
Mūsų 3,5 metų mergaitė daug laiko praleidžia savo kambaryje, beveik visada tik ten žaidžia ir juo labai džiaugiasi. Esame labai patenkinti priėmę sprendimą baldus tokiam vaikui nupirkti ir sustatyti būtent pagal tokį amžių, t.y. visi stalčiai, spintelės, lentynos ir visa kita yra jai pasiekiama ir skirta jos amžiaus kategorijai, gal tai ir lėmė, kad ji mieliau žaidžia savo kambaryje. O rimtesnius baldus nusprendėme pirkti kai ateis laikas keliauti į mokyklą smile.gif Labai patiko Cilek gamintojo baldai, ateityje juos greičiausiai ir rinksimės. O dabar Ikea Stuva kolekcija puikiai tarnauja thumbup.gif
P.S. didžiausio kambario vaikams neatiduočiau.. unsure.gif Mūsų vaiko kambarys 11,5kv ir vietos per akis, prie gero noro tai ir du vaikus sutalpintume, pastatę dviaukštę lovą...
Atsakyti
Mano vaikai skirtingų lyčių, jiems reikalionga tam tikra privati zona, o būna tam kambary kur yta kompiuteris biggrin.gif Kokia bus nauda iš didelio salono, jei jis jame nevirs gyvenimas, svečiai užsuka ne taip jau retai. Dar virtuvę noriu sujungti su salonu.
Atsakyti
Salduke, mes ir sakome, kad šis pasirinkimas priklauso nuo kiekvieno skirtingų poreikių, jei kaip sakote svetainė pas jus tik dėl svečių, kurių būna retai, aš jos išvis nedaryčiau, atiduočiau vieną kambarį berniukui, kitą mergaitei biggrin.gif Aš asmeniškai nieko nedarau dėl svečių, žiūriu tik savo šeimos interesų, bet vėlgi kiekvienam savo ir kompiuterio tokio amžiaus vaikų kambaryje tikrai nestatyčiau, jau geriau svetainėje 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ostė: 20 spalio 2014 - 17:25
I kambariu dydziu tema,gal kas patars
yra du kambariai ir du jaunuoliai,vyresnis vasario men iseis i pirma klase,mazajam tuo metu bus du su puse,tad didesniajam reiks stalo ir "saugios"erdves nuo brolio smile.gif abu nori miegot kartu vienam kambari,zaidzia daugiau svetainei,yra dar vienas kambarys kuri galim jiems atiduot,didelis (20m2) su wc ir dusu,dabar abu mazesniam (14m2) smile.gif iskraustyti i skirtingus kambarius? Mazesni palikt kaip miegamaji abiems ir didesni palikt kaip zaidimu erdve,bet tada kur statyti rasomaji stala? Ar miegot i didesni (del wc) ir mazesni pertvarkyt i darbo,nes vistiek veiksmas vyksta svetainej? Ar isvis palikt kaip yra ir rasomaji stala integruot i svetaines zona?
Atsakyti
Užklotai lovytėms, tikrai kokybiški, nustebino, kad dvipusiai, vaikai net žaislų nesodino ant lovų, kad "nenuteptų" smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurga_urte @ 2014 10 22, 08:10)
Užklotai lovytėms, tikrai kokybiški, nustebino, kad dvipusiai, vaikai net žaislų nesodino ant lovų, kad "nenuteptų" smile.gif



kokie fainuciai wub.gif
pirkote ar siuvo kas nors?
Atsakyti