Įkraunama...
Įkraunama...

Indukcinė kaitlentė

Saziningai ieskojau tema apie tai forume, bet neradau.
Turiu elektrine virykle, siuo metu daromes namie remonta ir virtuveje bu imontuojama technika, taigi pirksim imontuojama kaitlente. Siuo metu visi aktyviai pereina prie indukcines. Pardavejai net stebisi, kodel mes jos neisrinkom is karto. Is visu pusiu girdziu tik pagyras sitam daiktui. Bet yra vienas didelis minusas: reikes keisti beveik visus puodus ir keptuves.
Ka pasakysite, ar verta?

Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2014 09 03, 07:14)
Saziningai ieskojau tema apie tai forume, bet neradau.
Turiu elektrine virykle, siuo metu daromes namie remonta ir virtuveje bu imontuojama technika, taigi pirksim imontuojama kaitlente. Siuo metu visi aktyviai pereina prie indukcines. Pardavejai net stebisi, kodel mes jos neisrinkom is karto. Is visu pusiu girdziu tik pagyras sitam daiktui. Bet yra vienas didelis minusas: reikes keisti beveik visus puodus ir keptuves.
Ka pasakysite, ar verta?

čia jums tiesiog reikia apsispręsti, ar esat pasiryžę papildomai išleisti pinigų puodams, ypač jei kalba eitų apie geresnės kokybės daiktus. Pati neturiu indukcinės kaitlentės, yra tik nemažai žmonių artimoje aplinkoje, kurie tokias turi. Patogumą aš įžvelgiu tame, kad skirtingai nei stiklokeraminė kaitlentė, indukcinės paviršius įkaista tik tiek, kiek įkaista puodas ir būtent tik tas paviršiaus plotas, kiek užima puodas, todėl jei išbėgs kas ant paviršiaus, neprisvils ir neprikeps. O ir gerokai greičiau užverda pvz vanduo naudojant tokią kaitlentę. Man tai dideli pliusai.
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2014 09 03, 07:14)
Saziningai ieskojau tema apie tai forume, bet neradau.
Turiu elektrine virykle, siuo metu daromes namie remonta ir virtuveje bu imontuojama technika, taigi pirksim imontuojama kaitlente. Siuo metu visi aktyviai pereina prie indukcines. Pardavejai net stebisi, kodel mes jos neisrinkom is karto. Is visu pusiu girdziu tik pagyras sitam daiktui. Bet yra vienas didelis minusas: reikes keisti beveik visus puodus ir keptuves.
Ka pasakysite, ar verta?

Ar esate tikra, kad reiks keist puodus? nei vieno nekeičiau, visi puikiai tiko. Man indukcinė po dujinės tai kaip daina sielai biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat prisibijojau indukcinės kaitlentės.Bet po pusmečio naudojimo nieko blogo apie ją negaliu pasakyti.Didžioji dalis puodų tiko, verda greičiau, neprikepa kaip ant dujinės viryklės.Ko daugiau norėti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2014 09 03, 07:52)
, todėl jei išbėgs kas ant paviršiaus, neprisvils ir neprikeps. O ir gerokai greičiau užverda pvz vanduo naudojant tokią kaitlentę. Man tai dideli pliusai.
aciu uz atsakyma. tikrai daug pliusu smile.gif nes man daznai isbega smile.gif

QUOTE(irisas @ 2014 09 03, 08:09)
Ar esate tikra, kad reiks keist puodus? nei vieno nekeičiau, visi puikiai tiko. Man indukcinė po dujinės tai kaip daina sielai  biggrin.gif

as tikrinau savo indus su magnetuku smile.gif tai kokia puse tinka smile.gif

QUOTE(dais @ 2014 09 03, 09:01)
Aš taip pat prisibijojau indukcinės kaitlentės.Bet po pusmečio naudojimo nieko blogo apie ją negaliu pasakyti.Didžioji dalis puodų tiko, verda greičiau, neprikepa kaip ant dujinės viryklės.Ko daugiau norėti? smile.gif
aciu uz atsakyma.
gal but, tikrai, jei sutaupai elektra, verta isleisti daugiau puodams... g.gif

Dar mums rekomendavo toki dalyka, kaip KOMBINUOTA kaitlente: puse kaitlentes indukcine, puse - elektrine. Gal tai - geriausias variantas?
Atsakyti
QUOTE(Eziuke @ 2014 09 03, 11:35)
aciu uz atsakyma. tikrai daug pliusu smile.gif nes man daznai isbega smile.gif
as tikrinau savo indus su magnetuku smile.gif tai kokia puse tinka smile.gif

aciu uz atsakyma.
gal but, tikrai, jei sutaupai elektra, verta isleisti daugiau puodams... g.gif

Dar mums rekomendavo toki dalyka, kaip KOMBINUOTA kaitlente: puse kaitlentes indukcine, puse - elektrine. Gal tai - geriausias variantas?

aš kombinuotą pateisinu tik dujos/indukcija ir tik dėl to, kad jei yra atvestos dujos (na kaip būna butuose arba statomas nedidelis balionas), gerai tuo atveju, kai dingsta elektra, o gaminti kažką reikia. Galbūt daugiau aktualu rajonuose, kur dažniau elektros dingimai pasitaiko. o stiklokeramika/indukcija, na nebent dėl tų puodų problema būtų išspręsta, bet tikrai nzn ar verta.
Atsakyti

Dar mums rekomendavo toki dalyka, kaip KOMBINUOTA kaitlente: puse kaitlentes indukcine, puse - elektrine. Gal tai - geriausias variantas?
[/quote]
Klausimas jums, ką išlošite, jei puse kaitlentės bus indukcinė ir puse elektrinė? Greičiausiai nieko, kas jums palengvins gyvenimą. Atitinkamų puodų indukcinei kaitlentės pusei reiks, tad išlaidos bus vienaip ar kitaip.
Indukcine kaitlente naudojuosi 7 metus, tai tik pliusai- nepridega, greito pašildymo funkcija, šilumos palaikymo, jei pvz.: vėluoja kas grįžti vakarienės ir t.t.

Atsakyti
Mes dabar remontuojamės ir net klausimas nekyla, tik indukcinę pirksim. Kiek žmonių ją turi, konsultavausi - nė vieno minuso neradom. O puodai... Ar tikrai jau ten dešimtim tų puodų reikia? Puikiausiai mačiau prekybos centruose ir pigesnių, tinkančių indukcinei. O brangieji tie, firminiai, netikiu, kad netiks indukcinėms. Bent jau Bauer ir iCook puodai tai tikrai tinka.
Atsakyti
Pas mus name tik elektra, tai teko rinktis kombinuotą variantą, nes yra ir tokių ir tokių puodų. Dar neišbandžiau, bet tikiuosi, kad viskas bus thumbup.gif

O kas turėjote anksčiau elektrinę paprastą, o dabar indukcinę, kaip reikalai su kepimu? Ant paprastos elektrinės niekaip neiškepdavau pvz. traškios vištienos kinietiškai, nesigaudavo apvalkalas, nes per mažai gal būdavo kaitros?
Atsakyti
Geriau už indukcinę aš net neįsivaizduoju kas galėtų būti, be to dauguma puodų tikrai tinka kuo puikiausiai. Aš kadangi turėjusi dujinę, paprastą elektrinę bei indukcinę, tai galiu drąsiai sakyti, kad indukcinė geriausias pasirinkimas. Nes nors ir kainuoja truputi daugiau nei paprasta elektrinė, bet ekonomiškiau vartoja elektrą. Kadangi man pvz ant indukcinės kaitlentės toks pat tūris vandens užverda greičiau nei elektriniame virdulyje smile.gif ypač gerai, kai ant indukcinės yra turbo funkcija, nežinau ar teisingai ją pavadinau, bet pagreitinanti virimą, kai tarkim reik tiesiog vandens užsivirint. Ir vienas didesnių pliusų turintiems mažų vaikų(kurie mėgsta viska čiupinėti), tai kad ji itin greit atvėsta lyginant su paprasta elektrine viryklę, tai mažesnė tikimybė, kad netyčia gali apsidegint padėję rankytę smile.gif
Žodžiu aš rekomenduoju tik indukcinę thumbup.gif
Atsakyti
o i ka reikia ziureti renkantis indukcine kaitlente. koks pvz turi buti minimalus galingumas, kad ji jau butu gera. gal yra kokiu labai reikalingu funkciju ar patobulinimu, o gal tik tokiu, kurie kainuoja papildomai, bet mazai naudojami. pasidalinkite
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 09 04, 22:05)
o i ka reikia ziureti renkantis indukcine kaitlente. koks pvz turi buti minimalus galingumas, kad ji jau butu gera. gal yra kokiu labai reikalingu funkciju ar patobulinimu, o gal tik tokiu, kurie kainuoja papildomai, bet mazai naudojami. pasidalinkite




Apsilankykite temoje kur kalbama apie kaitlentes, sužinosite daugiau. Ten jums patars kokią pasirinkti pagal jūsų norus ir galimybes. 4u.gif
Atsakyti