Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 09 25, 14:23)
Taip ir niekas neatsaket, kur rast virtuves/vonios organaizeriu verysad.gif



IKEjoj ? g.gif

Soni, man grasu tokia virtuve, siand rode Kvartirnyj vopros baltas dujine ir orkaite, atrodo tikrai gerai, pati uzsimaniau, nes noresiu gal sviesios virtuves, tai tie juodi "langai" manes nezavi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2014 09 27, 10:26)
Mergaites aš irgi dar grįžtu pas jus su savo projektu. Kazkada buvau ikelus vaizdas mazdaug toks


gal sulauksiu kokių patarimu, vamzdynai, elektros išvedžioti, tai labai pajudinti negalesiu .


sakykit su kokia programa virtuves projektuoja? taip noretusi paciai viska pasideliot matmenis sukelus g.gif
Papildyta:
QUOTE(Karvute @ 2014 09 27, 18:37)

pabandykit www.furnitanas.lt
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 09 27, 18:32)
sakykit su kokia programa virtuves projektuoja? taip noretusi paciai viska pasideliot matmenis sukelus 

As zinokit pati ne bum bum su programom,man cia virtuves projektuotoja pabraize
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2014 09 27, 13:09)
Prisimenu Jūsų virtuvę smile.gif.
Aš tai galvoju, kad po kriaukle galėtų būti stalčius aukštu fasadu su šiukšline jame, o kampinės spintelės durelės galėtų būti pussalėje - man rodos dabat būtent taip ir nubraižyta.


Taip dabar ir numatyta stalcius po kriaukle,bet man neramu ar patogu bus ji darineti kampe g.gif
del pusbario paveiksliuko jusu man nerodo,bet isivaizduoju ka norejot pasakyt
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2014 09 28, 00:48)
Taip dabar ir numatyta stalcius po kriaukle,bet man neramu ar patogu  bus ji darineti kampe  g.gif
del pusbario paveiksliuko jusu man nerodo,bet isivaizduoju ka norejot pasakyt

Man ir pačiai jo telefone nerodo... Bet jei supratot, tai gerai smile.gif.

Dėl stalčiaus - o kodėl turėtų būti nepatogu jį darinėti? Turėjau tokį pat - viskas puikiai thumbup.gif . Kad nesitrintų stalčius į fasadą šone ir kad kampinės spintelės durelės nesitrankytų į stalčiaus fasadą, ypač rankenėlės, pačiam kampe turi būti numatytas jiems kokių 5cm atitraukimas. Ryt įkelsiu pvz.
Atsakyti
QUOTE(zuikelee @ 2014 09 27, 16:22)
Kaip noreciau vaizda pamatyt jusu virtuves wink.gif
o mes senoj virtuvel palnges nedarem, o naudojom stalvirsi dajungta, kadangi musu virtuves baldai paaukstinti buvo...
siaip mano vuvusioj virtuvej patiko viskas! Tik jau pabodo ir nesinori to pacio daryt naujoj...galvojam gal dabar L formos daryt g.gif:


tai kad pas mus dar tik ant popieriaus ta virtuvė tongue.gif
aišku, jeigu stalviršis susijungia su palange, tai puiku 4u.gif pas mus stalviršis bus 91 cm, o palangė ne daugiau 85 cm teištemps. Kadangi man 91 cm patogiau, tai teks daryti kompromisinį variantą - stalviršį su palange skirtingų aukščių.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2014 09 27, 18:32)
sakykit su kokia programa virtuves projektuoja? taip noretusi paciai viska pasideliot matmenis sukelus  g.gif
Papildyta:

pabandykit www.furnitanas.lt

as isbandzius visokais programas, ikejos nepatogi, ta kuri priekyje, sudetingas apmokymas, dar p100 berods, visai gera, bet instaliuoja be bibliotikes, ten patogu, bet su bandonaja programa neina issaugoti ka nusibraize. dabar vyras gavo Sweet home 3D is draugo tai su ja braizo visa nama su aplinka, pati dar neivaldziau, bet google paieskojus ju yra, bet patogumas visu ne 100procentinis.

QUOTE(laumzirge @ 2014 09 28, 07:38)
tai kad pas mus dar tik ant popieriaus ta virtuvė tongue.gif
aišku, jeigu stalviršis susijungia su palange, tai puiku 4u.gif pas mus stalviršis bus 91 cm, o palangė ne daugiau 85 cm teištemps. Kadangi man 91 cm patogiau, tai teks daryti kompromisinį variantą - stalviršį su palange skirtingų aukščių.

ta palange galima labai fainai iforminti, ypac su tom graziom plytelem, dar kad palange butu to pacio meteriolo.

Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 09 28, 01:33)
Ryt įkelsiu pvz.

Va tas pavyzdys - kampe siaura L formos fasado juosta, kad lengvai darinėtųsi stalčius ar spintelės durelės nesitrankytų 4u.gif

user posted image

Ir dar kartoju Soni planą:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 28 rugsėjo 2014 - 18:19
Montuoant virtuvę, liko apie 10 cm tarpas -kaip manote, ar verta daryti kažkokąi lentynėlę, ar tiesiog uždengti plokšte?
Galvoju apie vyno lentynėlę, panašią kaip čia (tarpas apatinėse spintelėse, viršuje spintelių nėra).

user posted image


Man gal labiau norėtųsi lentynėlės knygoms (receptams ir pan), bet tokia matomai būtų per siaura?

Ką manote? rolleyes.gif
Atsakyti
Vyno lentynoms 10 cm man rodos mažoka g.gif . Išvis nelabai kas išeina, skaičiuokit pati: 10-1,8-1,8=6,4cm - tokio maždaug pločio erdvė Jums liks, kas ten gali tilpti? O kadangi taip siaura, tai gylio didelio irgi nedarysit, nas kaip paskui pasiekt daiktus pačiam gale? smile.gif
Atsakyti
Nebent dokumentinese papkese receptus laikyt, ar tokiuose stoveliuose zurnalams, kur skyle pirstui yra, kad issitraukt, bet siaip tos atviros skyles grozio nepriduoda.
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2014 09 28, 21:11)
Nebent dokumentinese papkese receptus laikyt, ar tokiuose stoveliuose zurnalams, kur skyle pirstui yra, kad issitraukt, bet siaip tos atviros skyles grozio nepriduoda.

Ir dar tobula vieta nesvarumams, nes zemai yr.
As vynine daraus uzdara, komodoj (didele pas mus ji), kad nesimatytu atvirai alkoholio rolleyes.gif
Atsakyti
Mergaitės, nu žinokit perskaičiau visut visuteliausias temas - jūs nerealios 4u.gif Aš jaučiuosi visiška tundra, durnė ir visokia kokia doh.gif Niekaip man neišeina įsivaizduoti, kaip ką sudėliot toj mano virtuvėj. Esu juodoj nevilty.
Žodžiu, pas mane yra sena virtuve ir naujas šaldytuvas lotuliukas.gif . Tai nuo jo ir reik atsispirt kuriant. Taip noriu pasidaryt, kad būtų gerai, o kaip tą padaryt, nu neįsivaizduoju niekaip.
Bandau planiuką virtuvės mest, bet ir čia aš pieva, tai nepykit, jei normaliai neišeis.

user posted image

Bėda didžiausia tokia, kad šaldytuvo statyt prie lango neišeina, nes baisiai tamsoja darbo zoną (nu kaip aš įsivaizduoju kur ji turi būt - kur el. plytos vieta pažymėta), bet ir prie durų iš dešinės blogai, nes tada lieka visiškai siaura landa (tipo įėjimas). Antra - ta vieta, kur kriauklė, tai prie jos sienoj vamzdžiai eina. Ir dar nesąmone tokia, kad el. plyta ten, kur matosi, o ventiliacija - iškart už durų kairėj. Tai ar įmanoma tokioj nesąmoningoj patalpoj išvis ką nors nuveikti?Gal patarsit ką nors? Padėkit kas kuo galit verysad.gif , nes.... mano galva sprogs.
Atsakyti