Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika

QUOTE(TuDa @ 2014 10 21, 17:52)
Kaip greitai Jums pagamino biggrin.gif atrodo dailiai thumbup.gif . Čia dar vienas pavyzdukas, kaip atrodo pristumtas prie sienos ir su dviem kėdutėmis

user posted image


dabar jis pagaliau ėmės baldų, tai čia per savaitę man padarė staliuką ir tokią lentyną...

mes įpratę matyt ant tokios kojos tik apskritą arba ovalą, bet kad ir toks-fainai atrodo, ypač kai vietą reikia taupyt 4u.gif Ačiū, Tuda, pasinaudojau Jūsų patarimu/rekomendacija 4u.gif
Atsakyti
Rytietisko stiliaus, bent jau man.. Labai laukiu lubinio pakabinto... dydis pats tas, o taip neramu buvo nematuskem pirkti rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 spalio 2014 - 21:29
Pas mus vyksta vidaus darbai, vedžiojama santechnika ir elektra, tad reikėtų žinoti, kur kokie baldai stovės svetainėje. Aš visada svajojau apie didelį valgomojo stalą (6 asmenims). Tik bėda ta, kad nežinau, kur reikės jį padėti. Noriu jūsų konsultacijos.
Tradiciškai sekcija ir TV būtų prie kairėje pusėje esančios sienos kuri yra 3,40 cm ilgio. Sofa ar kampas stovėtų priešais TV prie lango.

Kur vitrininiai langai, ten gaunasi tokia nemaža niša. Ar ten būtų tinkama vieta stalui?
Aš labai norėčiau stalą statyti toje vietoje, kur nupieštas kampas, bet tada kaip išdėlioti visa kita?


user posted image
Atsakyti
QUOTE(2 in 1 @ 2014 10 22, 01:08)


Virtuvę galvočiau daryti dviejų eilių, nes taip patogiau, negu tokia didelė L raidė. Pietų stalas prašytųsi prie lango dešinėje, kaip Jums ir norisi, nes prie vitrinų jis man atrodo būtų kiek per toli... Matau pro tas vitrinas matytųsi gatvė, tai gal tenai statyti sofutę - vieną iš dviejų g.gif ... Kitą statyti priešais unsure.gif . Kažkaip taip:

user posted image

Aišku, ne pagal matmenis papiešiau, gal ir netilptų realiai toks variantas unsure.gif ... bet man taip labiau užsipildytų erdvė, neliktų tuščių zonų, kaip kad atsitinka, kai virtuvė L formos ax.gif
Papildyta:
Pati blaškausi dėl šviestuvų... Jau kaip sunku, tai šakės doh.gif ...
Va kokius radau, gal kam tiks biggrin.gif
Atsakyti
Zalia Ruta, labai grazus sviestuvas. Kur pirkot? Kiek mokejot?



QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 10 21, 21:28)
Rytietisko stiliaus, bent jau man.. Labai laukiu lubinio pakabinto... dydis pats tas, o taip neramu buvo nematuskem pirkti rolleyes.gif

user posted image

Atsakyti
QUOTE(birzelis @ 2014 10 22, 09:17)
Zalia Ruta, labai grazus sviestuvas. Kur pirkot? Kiek mokejot?

Is Eglo katalogo Senukuose uzsakinejom, kai buvo 35 off, kainos nelabai pamenu, kazkas apie 500 ar 600 uz sita ir sietyna 5 burbulu g.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 22 spalio 2014 - 08:32
Man tai toks variantas dėliojasi
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 22, 10:00)
Man tai toks variantas dėliojasi


o man tai kliūna ta šokių salė per vidurį ir kampas belekiek toli nuo televizoriaus g.gif

bandyčiau kažką tokio, kaip Juodai siūlė su sofutėm per vidurį ir stalu už jų prie lango.
o virtuvę visgi palikčiau kampu, kad stalas nebūtų per arti antros virtuvės juostos...
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2014 10 22, 10:11)
o man tai kliūna ta šokių salė per vidurį ir kampas belekiek toli nuo televizoriaus g.gif

bandyčiau kažką tokio, kaip Juodai siūlė su sofutėm per vidurį ir stalu už jų prie lango.
o virtuvę visgi palikčiau kampu, kad stalas nebūtų per arti antros virtuvės juostos...

Man irgi kliuvo atstumas nuo sofos iki tv, jis tikrai nemažas, virš 5 metrų, tačiau per vidurį dedant tas sofutes, nuo jų iki tv jau per mažas atstumas išeina ir labai mažas atstumas nuo jų iki stalo su kėdėm. O tos sofutės irgi tokios tik metro ilgio tetilptų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carpe diem: 22 spalio 2014 - 09:35
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 22, 10:32)
Man irgi kliuvo atstumas nuo sofos iki tv, jis tikrai nemažas, virš 5 metrų, tačiau per vidurį dedant tas sofutes, nuo jų iki tv jau per mažas atstumas išeina ir labai mažas atstumas nuo jų iki stalo su kėdėm. O tos sofutės irgi tokios tik metro ilgio tetilptų  g.gif

TV mažą reik statyt biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2014 10 22, 10:00)
Man tai toks variantas dėliojasi
user posted image


g.gif Mano galva per prabangiai TV tokia siena unsure.gif Gal TV kampu ir tada 2 sofos atsistos.

Gal TV ant sienos kur sofa dabar g.gif ir is virtuves matysit. Ir sofom liks kita siena. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2014 10 22, 10:46)
g.gif  Mano galva per prabangiai TV tokia siena unsure.gif 

Bet dar pageidavimas buvo, kad sekcija ten būtų, ne tik tv g.gif
Atsakyti