Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų gerbėjų palata

QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 16, 00:09)
tep tep, o aš violetinių nusipirkau  biggrin.gif

O koks pavadinimas?
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 15, 23:47)
O koks pavadinimas?

nu žinokis man su kinų kalba prastai, nipasakysiu,pagal kitus puslapius tai sprendžiu kad pas mane purple cherokee ar panašiai, nepasakysiu
va pažiūrėk mėlynieji ir violetiniai kiek studijavau, tai tos neįprastos spalvos būna tik pradedant nokti, paskui keičiasi biski į kitokias- mėlynas tampa kaip slyva, labiau šokoladinis, violetinis irgi kažkoks kitoks, bet gal geriau auginusios pakomentuos kada jie skaniausi- geriausiai prinokę, nes kiek menu- violetinius jau yra auginusių
Atsakyti
Gaudvile, Matuke, aciu uz pagalba aciuks.gif
Atsakyti
Neradau Sėkluvos produkcija prekiaujančioj parduotuvėlėj Toliman'o (nežino net tokio) ir Ola Polkos nėra stende Bikuvoj verysad.gif Tai Raudonkepuraitę tik paėmiau, Norfoj atsitiktinai ACE pamačiau ax.gif Jei anyta ir turgelyje neras trijų mano geidžiamiausių tai teks tenkintis kuo turiu... pasiilgau savo Vilniaus su daug daug sėklų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saridon'e @ 2013 02 16, 01:36)
Neradau Sėkluvos produkcija prekiaujančioj parduotuvėlėj Toliman'o (nežino net tokio) ir Ola Polkos nėra stende Bikuvoj  verysad.gif Tai Raudonkepuraitę tik paėmiau, Norfoj atsitiktinai ACE pamačiau  ax.gif Jei anyta ir turgelyje neras trijų mano geidžiamiausių tai teks tenkintis kuo turiu... pasiilgau savo Vilniaus su daug daug sėklų blush2.gif

Ne jų produktas, Toliman yra Balticseeds pomidoras. 4u.gif
Atsakyti
Vis užsifavoritinu temą,bet skaityt bijau,liga tuoj pradeda progresuoti,reikia visko ko tik pamatau doh.gif blush-anim-cl.gif į penkis šiltnamius nesutilptų
Jau susirikiavau šių metų auginsimus pomidorus
Sėt reiks anksčiau nei įprastai,nes visi išeinam į darbą,tai namie vėsoka būna per dieną,pasikuriam tik vakare
Atsakyti
Tai kokio aukščio tas Kosmonautas g.gif kažkuri anksčiau sakėt, kad 2,5 m, o toj rusiškoj internetinėj rašo, kad 1,5-1,8 m g.gif įdomu ką Sėklelėj ant pokučio rašo, tą patį 1,5 m, karambole, gal pameni netyčia? ir kodėl Tavęs jie nesužavėjo? dėl ūgio? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marmaledas @ 2013 02 16, 00:59)
nu žinokis man su kinų kalba prastai, nipasakysiu,pagal kitus puslapius tai sprendžiu kad pas mane  purple cherokee ar panašiai, nepasakysiu
va pažiūrėk  mėlynieji ir violetiniai  kiek studijavau, tai tos neįprastos spalvos būna tik pradedant nokti, paskui keičiasi biski į kitokias- mėlynas tampa kaip slyva, labiau šokoladinis, violetinis irgi kažkoks kitoks, bet gal geriau auginusios pakomentuos kada jie skaniausi- geriausiai prinokę, nes kiek menu- violetinius jau yra auginusių

Nu idomu, kas is tu violetiniu gausis, pagal nuotrauka, tai i Purple Cherokee visai nepanasu schmoll.gif. Purple Cherokee as taip pat siemet auginsiu, tai galesim palygint blush2.gif. Bet siuos tai jau ne Sekleleje pirkot, siuntetes turbut?
Atsakyti
QUOTE(karambole @ 2013 02 16, 11:52)

vat kad nepamenu kur buvau radus aprašymą savųjų, ar bent panašių, kažkas purple bet ar indėnas ar kas ten- nepamenu, siunčiausi iš kinų pslp. dar pernai rudeniop. Dabar kur įmečiau violetinius tai biski ne toki kaip pas mane, nerandu tokių net g.gif o mėlynukų neturiu visai, tik skaičiau ( spalva man mėlyna labai wub.gif ) mano aūle tokių nei matę nei žino kad yra, o iki sėklelės ar iki kinų- tas pats, kinai bent jau siunčia paštu biggrin.gif Dabar tai ir LT puslapiuose visko yra, bet kai sėklų pamatai rudenį naujų siūlomų- negi nesusigundysi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marmaledas: 16 vasario 2013 - 12:01
Pasiskaitinejau apie saviskius melynus Blue P20:
A result of the breeding work of Jim Myers from Oregon State University (OSU), from a cross of a wild tomato from Peru with a commercial red tomato.
Some hobby tomato breeders used this variety in their crosses and got some interestingly colored fruits in F1 and F2 generations. Cia reikes bandyt selekcija uzsiiminet biggrin.gif .

Blue tomatoes have also been developed at the John Innes Centre in the UK using GMO gene splicing techniques, incorporating genes from snapdragons to increase the anthocyanin levels.[2][3][4] The colour is in the skin and the flesh of the tomato.
Pasiziureu kas tas snapdragons - zioveinis. Taip taip, musu darzeliu gele blink.gif . Ziauru man ta genu modifikacija blink.gif. Ale reikia gi ismastyt - kad pomidore padidint antiocianu kieki, ivest i ji geles gena g.gif . Taip, kad neauginkit merginos pomiku su melynu minkstimu, bo sitie GMo doh.gif
Israeli scientists have also bred an anthocyanin coloured tomato using conventional breeding techniques, called Black Galaxy.[5]

Taip, kad yra trimis skirtingais budais sukurti melynieji pomidorai. Pavadinimai ju taip pat skirtingi, tai guodziuosi, kad manieji gal ne GMO blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karambole: 16 vasario 2013 - 12:15
QUOTE(Saulužė @ 2013 02 16, 11:48)
Tai kokio aukščio tas Kosmonautas g.gif kažkuri anksčiau sakėt, kad 2,5 m, o toj rusiškoj internetinėj rašo, kad 1,5-1,8 m g.gif  įdomu ką Sėklelėj ant pokučio rašo, tą patį 1,5 m, karambole, gal pameni netyčia? ir kodėl Tavęs jie nesužavėjo? dėl ūgio? 4u.gif

Pas mane ant pakelio raso, kad pagrindinio stiebo aukstis iki 200 cm.
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2013 02 16, 13:13)
Pas mane ant pakelio raso, kad pagrindinio stiebo aukstis iki 200 cm.

Ne, ne del ugio, aukstaugiai man tinka ir patinka. Na, siaip aprasyme nieko tokio, kas uzkabintu neradau blush2.gif. Isranki jau pasidariau, reikia vis kokiu idomesniu, o cia paprastas pomidoras ir tiek blush2.gif . Purple Calabash Maximoj labiau uzkabino ax.gif. Kai turiu kokiu 40 veisliu pomidoru seklu, tai noris vis kokios naujienos lotuliukas.gif
Atsakyti