Įkraunama...
Įkraunama...

Kūčiukai - receptai

sakykit as dabar siuo metu esu Vokietijoj, gal galite pasakyti na kaip daryti mieline tesla su sausomis mielemis, nes nerandu kitu kur nusipirkti:(((( labai dekoju.
Atsakyti
ir beje, jei pvz. as neturiu namie svarstykliu, kaip gi man is akies viska deti???produktus turiu omeny:)?
Atsakyti
QUOTE
sakykit as dabar siuo metu esu Vokietijoj, gal galite pasakyti na kaip daryti mieline tesla su sausomis mielemis, nes nerandu kitu kur nusipirkti:(((( labai dekoju.

Ant pakuotės turėtų būti parašyta mirksiukas.gif O jei ne, man atrodo, gali naudot kaip ir paprastas- subert į pašildytą vandenį g.gif

O produktus dėk iš akies: stiklinė cukraus, keli šaukštai aguonų, kokie trys šaukšteliai riebalų, 2-3 stiklinės skysčio ir miltų, kol užminkysi tešlą. Vis tiek kažkas išeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kitik @ 2005 12 19, 17:07)
ir beje, jei pvz. as neturiu namie svarstykliu, kaip gi man is akies viska deti???produktus turiu omeny:)?

na as ir neturiu svarstykliu pasiziuri koks kiekis pakuoteje,ir daug maz primeti kiek tau reik mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu Sandrelle uz labai skaniu kuciuku recepteli 4u.gif .Vaikai jau baigia susveisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena @ 2005 12 21, 11:02)
Aciu Sandrelle uz labai skaniu kuciuku recepteli 4u.gif .Vaikai jau baigia susveisti biggrin.gif


Mes jau irgi prisikepem kuciuku, tik pas mus seimoje, kuciukus visuomet mama gamindavo pagerintus ax.gif . Man tokie irgi skanesni, i tesla ir kiausini dedu ir margarino gabaliuka. Sudejau dabar kuciukus i dezute ir paslepiau pati nuo saves i spintele, nes bijau, kad iki kuciu vel kepti reikes biggrin.gif
Atsakyti
O gal kas nors galit papasakot kaip aguonpieni padaryt?
siais metais mamos nebus per sventes, man viska tenka daryt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
O gal kas nors galit papasakot kaip aguonpieni padaryt?

Pasiskaitinėk šitą temą mirksiukas.gif
Atsakyti
prikepiau ir aš kūčiukų thumbup.gif dėjau 150g cukraus vietoj 250 ir tai man jie per saldūs blush2.gif bet laaaabai skanūs... tiesa tešla iškilo ne iš pirmo karto doh.gif
QUOTE(Sandrelle @ 2005 12 17, 16:48)
1.Gal padarei per kietą tešlą?
2.Gal laikai šaltai?
3.Gal buvo per karštas vanduo?
4.Gal pamiršai įdėt mielių?

padariau per kietą tešlą doh.gif per naktį neiškilo.. ryte praskiedžiau vandeniu ir per pusdienį iškilo thumbup.gif na ir prikepaiau blush2.gif paslėpiau nuuo vyro, bet žiūriu kad reik nuo savęs slėpt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
per kiek laiko turi iskilti kuciuku tesla? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausriukas1 @ 2005 12 22, 17:04)
per kiek laiko turi iskilti kuciuku tesla? ax.gif

manau per pora valandu
kai jau iskils tikrai pamatysi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kuciukai visuomet kepami pas mus namuose, bet siame darbe esu tik pagalbine darbuotoja, nes tesla uzminko mama, o visa kita tai jau mano darbas. Mes megstame saldzius ir mazycius, manau tokiai sventei galima pasistengti. O gaunasi visuomet labai skanus, kepame ir suvalgome ju daug, tai visas Kuciu dziaugsmas blush2.gif
Atsakyti