Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

panasu i ziedstiebi g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2010 05 18, 11:20)
panasu i ziedstiebi  g.gif

keista bet tas vaikelis net šaknelių neišleido, tik jo motinos šaknelės atsigavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2010 05 18, 09:25)
Gioia, nuostabus phalaenopsis, visuomet žavi tokia žiedų gausa  wub.gif .
O su tais persodinimais į didesnį vazoną, tai man susidarė įspūdis, kad kai persodini į didesnį vazoną, phalaenopsis daugiau "eina į lapus", o jei auga ankštame vazone, daugiau ir gausiau žydi. Aišku, genai turbūt daugiausiai lemia.

isties tai ir as susidariau toki ispudi is patirties - lapu daug, o zydi vangiau.
Atsakyti
Papasakosiu jums kokį grožį šiandien mačiau wub.gif palenopsi baltą su žaliu viduriuku, o patys žiedai dar ir spindi taip gražiai wub.gif žodžiu tokio dar neesu mačius, kiek medžioju įvairias orchidėjas pirmą kartą tokią aptikau.. likau sužavėta.. aišku ir kaina atitinkama 42 lt, bet mano nuomone, ji to verta thumbup.gif gaila neturėjau tiek pinigų prie savęs šiuo metu, tai teko ir palikti blush2.gif o šitų grožių radau kaune prie lukšio IKI, gėlių parduotuvėj. Taip pat yra įdomių vandų po 65 lt, na dėl šaknų būklės neesu tikra, nes vandos neauginu, bet tikrai yra įdomių spalvų ir žiedelių..
Atsakyti
Su mielu noru dalyvaučiau parodoje, bet kad ji labai toli. ax.gif
Atsakyti
Kokiu grozybiu prisiziurejau wub.gif Esu pamisusi del orchideju,bet niekaip neprisiruosiu nusipirkti gyvos,nes bijau kad to grozio nemokesiu priziureti,man labai nesiseka su gelem,nuvysta ir.t.t blush2.gif tai orchidejas perku dirbtinas wub.gif bet tikrai pirksiu ir gyvu,gal kuri galite mazdauk pasakyti kaip jas reikia priziureti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 05 18, 15:31)
Papasakosiu jums kokį grožį šiandien mačiau  wub.gif  palenopsi baltą su žaliu viduriuku, o patys žiedai dar ir spindi taip gražiai  wub.gif  žodžiu tokio dar neesu mačius, kiek medžioju įvairias orchidėjas pirmą kartą tokią aptikau.. likau sužavėta.. aišku ir kaina atitinkama 42 lt, bet mano nuomone, ji to verta  thumbup.gif  gaila neturėjau tiek pinigų prie savęs šiuo metu, tai teko ir palikti  blush2.gif  o šitų grožių radau kaune prie lukšio IKI, gėlių parduotuvėj. Taip pat yra įdomių vandų po 65 lt, na dėl šaknų būklės neesu tikra, nes vandos neauginu, bet tikrai yra įdomių spalvų ir žiedelių..

na o cia tas minimas viduriukas tai liezuvelis ar ziedo vidurys? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adera777 @ 2010 05 18, 08:31)
Įspūdinga gėlytė  wub.gif  Gal galite pasakyti kokiomis trąšomis tręšiate?  4u.gif

Trešiu SCHULTZ firmos orchid Food, tokia nemaža plastikinė balta dėžutė 283gr. su juodu dangteliu. Bet kaip ten parašyta niekad nedarau, viska iš akies trešiu. doh.gif Gal saku trašų padauginau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 05 18, 16:31)
Papasakosiu jums kokį grožį šiandien mačiau  wub.gif  palenopsi baltą su žaliu viduriuku, o patys žiedai dar ir spindi taip gražiai  wub.gif  žodžiu tokio dar neesu mačius, kiek medžioju įvairias orchidėjas pirmą kartą tokią aptikau.. likau sužavėta.. aišku ir kaina atitinkama 42 lt, bet mano nuomone, ji to verta  thumbup.gif  gaila neturėjau tiek pinigų prie savęs šiuo metu, tai teko ir palikti  blush2.gif  o šitų grožių radau kaune prie lukšio IKI, gėlių parduotuvėj. Taip pat yra įdomių vandų po 65 lt, na dėl šaknų būklės neesu tikra, nes vandos neauginu, bet tikrai yra įdomių spalvų ir žiedelių..

neesu tikra,bet tokia turiu,pirkau nukainuota,nuzydejusia su vienu ziedeliu apvytusiu ir jis buvo baltas su zaliu viduriuku.,tikiuos,kad tokie ziedai ir bus,o ne apvytimas sudare tokia iliziuja smile.gif siuo metu augina zaliaja mase,o as laukiu ziedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2010 05 18, 18:35)
na o cia tas minimas viduriukas tai liezuvelis ar ziedo vidurys? smile.gif


Liežuvėlis ryškus žalias, toks net į salotinį, o pats viduriukas žiedo irgi žalsvas 4u.gif kiek googlinau, niekaip tokios spalvos nerandu, o nupasakot labai sunku.. ir pati neįsivaizduočiau jei būčiau nemačius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sanlong @ 2010 05 18, 18:43)
Liežuvėlis ryškus žalias, toks net į salotinį, o pats viduriukas žiedo irgi žalsvas  4u.gif  kiek googlinau, niekaip tokios spalvos nerandu, o nupasakot labai sunku..  ir pati neįsivaizduočiau jei būčiau nemačius  blush2.gif

tokį žalsvą mačiau dažytą pirkti, kaip kad būna ir melsvi ir pan., bet gal jūsų ir natūralus buvo
Atsakyti
Pagal pasakojima tai turetu buti toks pats thumbup.gif tiesa,gioia tavo gele ispudimga!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erika20: 18 gegužės 2010 - 17:54