Įkraunama...
Įkraunama...

CD/DVD įrašinėjimo programos

QUOTE(LinaBoo @ 2005 11 23, 22:03)
cdromas turbūt šitas: CD-RW+DVD įrenginys. Taip dokumentuose parašyta  g.gif .
Filmas yra kažkur apie 710 mb. Bandžiau įrašyt ir į 700mb/80 min ir į proformance, 4xDVD+R 120min/4,7 gb. Į tuos kurie 4,7 gb, negaliu įrašyt net paprastai, kaip failo. Taip išeina, kad jie man visai netinka. O į tuos trumpus diskus ne visi telpa. Tai net nebežinau kokius pirkt. Nieko nesuprantu apie juos.  blush2.gif

O mano DVD durnas, nemoka skaityt kompiuterinių failų  sad.gif .

Pas tave cdromas tik skaito dvd, bet jų įrašinėti negali. Taigi ir dvd diskus(kur 4,7GB)tu įrašyti nieko negalėsi.

Jei filmas apie 710MB, tai rasyk jį į diską (tą kur 700MB) kaip paprasta failą t.y. Data CD. Pačiame paskutiniame lange, kur jau reiks spausti mygtuką "burn", kur irasymo greiti gali pasirinkti, pasirink greiti x16, dar yra toks nustatymas kaip disc-at-once arba track-at-once. Čia būtinai pasirink disk-at-once ir uždėk varnelę finalize Disc. Kaip prades rasyti, gali iššokti lentelė su klausimėliu ar nori naudoti overburn funkciją, spausdi yes.
Panasiai įrašoma ir į 800MB diskus. Bet 710MB filmai turėtų sulysti ir į 700 CD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kokere: 23 lapkričio 2005 - 22:28
Oi, neperskaičiau iki galo tavo zinutės. Jei tavo DVD negali skaityti kompiuterinio avi failo, tuomet su tavo kompu nieko nepavyks padaryti. Tiksliau su tavo cdromu... DVD vistiek neskaitys...
Atsakyti
Tai taip išeina, kad net į trumpą kompaktą negalėsiu pasidaryt filmo DVD versijos per nero? Todėl turbūt man ir užstringa sad.gif .
Kokere, ačiū tau labai, kad paaiškinai viską 4u.gif
Atsakyti
I mazos talpos CD tikrai neiseis. Tik i dvd diską.
Atsakyti


O mano DVD durnas, nemoka skaityt kompiuterinių failų sad.gif .
[/quote]


QUOTE(Kokere @ 2005 11 23, 23:31)
Oi, neperskaičiau iki galo tavo zinutės. Jei tavo DVD negali skaityti kompiuterinio avi failo, tuomet su tavo kompu nieko nepavyks padaryti. Tiksliau su tavo cdromu... DVD vistiek neskaitys...

Gal ir man galėtumėt padėt.Mano grotuvas durnas durnutėlis jis irgi neskato kompiuterinių failų doh.gif Ir išvis nežinau kokius jis skaito g.gif Turiu programą Ashampoo Movie Shrink&Burn2 bandžiau jau kelis formatus,sugadinau jau 6 kompaktus.Dar turiu NeroStart Smart.Jau net nežinau ką dar daryt.Kaip supratau grotuvas skaito va tokius įrašus VCD,MPEG,MP3,WMA.
Atsakyti
[quote=Taira,2005 12 02, 20:40]
O mano DVD durnas, nemoka skaityt kompiuterinių failų sad.gif .
[/quote]
Gal ir man galėtumėt padėt.Mano grotuvas durnas durnutėlis jis irgi neskato kompiuterinių failų doh.gif Ir išvis nežinau kokius jis skaito g.gif Turiu programą Ashampoo Movie Shrink&Burn2 bandžiau jau kelis formatus,sugadinau jau 6 kompaktus.Dar turiu NeroStart Smart.Jau net nežinau ką dar daryt.Kaip supratau grotuvas skaito va tokius įrašus VCD,MPEG,MP3,WMA.
[/quote]
Jei kompiuteris moka įrašinėt DVD kompaktus, tai gali nors ir su paprastu nero padaryt, kad rodytų. Ten kiek anksčiau man aiškino kaip padaryt. Bet jei ne, tai nieko ir nepadarysi turbūt verysad.gif . Nes mano dvd grotuvas irgi panašius rodo, o kompas nemoka padaryt VCD. Nėra įrašančio DVD, tik žiūrėjimui skirtas. O MP3, tai tik muzika būna. MPEG, kartais būna filmai, šitų nebandžiau, labai retai tokiu formatu randu. O WMA tai iš viso tokio nežinau ax.gif . Nieko labai protingo patart negaliu, pati nelabai kertu, o mpeg'ą reiks pabandyt. g.gif
Atsakyti
[quote=LinaBoo,2005 12 03, 18:01]
Gal ir man galėtumėt padėt.Mano grotuvas durnas durnutėlis jis irgi neskato kompiuterinių failų doh.gif Ir išvis nežinau kokius jis skaito g.gif Turiu programą Ashampoo Movie Shrink&Burn2 bandžiau jau kelis formatus,sugadinau jau 6 kompaktus.Dar turiu NeroStart Smart.Jau net nežinau ką dar daryt.Kaip supratau grotuvas skaito va tokius įrašus VCD,MPEG,MP3,WMA.
[/quote]
Jei kompiuteris moka įrašinėt DVD kompaktus, tai gali nors ir su paprastu nero padaryt, kad rodytų. Ten kiek anksčiau man aiškino kaip padaryt. Bet jei ne, tai nieko ir nepadarysi turbūt verysad.gif . Nes mano dvd grotuvas irgi panašius rodo, o kompas nemoka padaryt VCD. Nėra įrašančio DVD, tik žiūrėjimui skirtas. O MP3, tai tik muzika būna. MPEG, kartais būna filmai, šitų nebandžiau, labai retai tokiu formatu randu. O WMA tai iš viso tokio nežinau ax.gif . Nieko labai protingo patart negaliu, pati nelabai kertu, o mpeg'ą reiks pabandyt. g.gif
[/quote]
Kaip gerai kad nors tu atsiliepei thumbup.gif .Mano kompas tai rašo DVD kompaktus,va toks įrenginys DVD-RW.Aš va dar kokią programą parsisiunčiau: Kopijuoja DVD formatu filmus i kompa. Paprasta naudotis. Programa nemokama..Tik bėda nežinau ką su ja daryt.Bandysiu skaityt ką ten tau rašė.
p.s. kodėl čia taip įdomiai sucituoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taira: 03 gruodžio 2005 - 19:09
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 19:07)
Kaip gerai kad nors tu atsiliepei thumbup.gif .Mano kompas tai rašo DVD kompaktus,va toks įrenginys DVD-RW.Aš va dar kokią programą parsisiunčiau: Kopijuoja DVD formatu filmus i kompa. Paprasta naudotis. Programa nemokama..Tik bėda nežinau ką su ja daryt.Bandysiu skaityt ką ten tau rašė.
p.s. kodėl čia taip įdomiai sucituoja g.gif

O nero turi? Jei turi, pavers kelis puslapius atgal, ir rasi kaip man patarė su juo į DVD kompaktą rašyti. tik, kad mano kompas lievas pasirodo verysad.gif . Tai ir nuleidau rankas.
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 12 03, 21:16)
O nero turi? Jei turi, pavers kelis puslapius atgal, ir rasi kaip man patarė su juo į DVD kompaktą rašyti. tik, kad mano kompas lievas pasirodo  verysad.gif . Tai ir nuleidau rankas.

Aš turiu Nero..jau bandau,encodinau...įdėjau kompaktą DVD,o jis man atrodo prašo CD,ar ten gerai supratau,ar aš kažką ne taip suprantu.,o gal pasirinkau ne taip nu žodžiu einu dar paskaitysiu.. g.gif
Atsakyti
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd - išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Taira @ 2005 12 03, 21:26)
Viską padariau lyg ir gerai...encodino...paprašė disko įdėjau dvd -  išmetė atgal,tada jam daviau cd,ir išmetė lentelę kad netelpa,nes ten gavosi virš 800 MB.Kaip dabar daryt g.gif .

Tai gal pas tave irgi neįrašantis? Nesuprantu nieko apie tai, man į DVD nerašo nes nemoka. O paaiškint, kai pati negaliu padaryt, neišeina. Padėkit kas nors Tairai, a? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaBoo @ 2005 12 03, 22:44)
Tai gal pas tave irgi neįrašantis? Nesuprantu nieko apie tai, man į DVD nerašo nes nemoka. O paaiškint, kai pati negaliu padaryt, neišeina. Padėkit kas nors Tairai, a? verysad.gif

Tai kad kai pirkom sakė įrašantis DVD-RW va toks .Ačiū kad nors tu atsiliepi.Aš jau visokių diskų prisipirkau,ir jau prirašiau visus 6 doh.gif ,bet grotuvas jų neskaito doh.gif Nu gal kas atsilieps...rytoj gal g.gif Imk balioną ,kad su manim bendrauji 4u.gif
Atsakyti