Įkraunama...
Įkraunama...

Mary Kay

QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 12, 15:03)
Galetum pabandyti tos pacios firmos, nes yra prie sio rinkinuko dazniausiai skiriama 2F. kaukyte 4u.gif


Jei yra spuoguota oda tada neglima F2 kaukės, nes ji - su grūdeliais, o pylingas ant spuoguotos odos negalimas, todėl šiuo atveju geriausiai F3. Reikia žiūrėti pagal odos būklę wink.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti apie tusa mary_kay_ultimate_mascara? Kokie atsiliepimai ir kiek mazdaug kainuoja? Noreciau isbandyti 4u.gif nelabai zinau taisykliu, tai jei ka rasykit i az (ar kaip ten)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage avinuke: 12 balandžio 2012 - 15:03
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 12, 15:30)
Jei yra spuoguota oda tada neglima F2 kaukės, nes ji - su grūdeliais, o pylingas ant spuoguotos odos negalimas, todėl šiuo atveju geriausiai F3. Reikia žiūrėti pagal odos būklę wink.gif

Taip, bet jei spuogeliu daug yra dedama 3F, o jei tik pavieniai ir nepulingi galima deti ir 2F kaukyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 12, 17:46)
Taip, bet jei spuogeliu daug yra dedama 3F, o jei tik pavieniai ir nepulingi galima deti ir 2F kaukyte smile.gif


Taip tu teisi, bet prieš tai buvai parašius taip, kad atrodo jau kitos kaukės su "Velocity" negalima, todėl ir pataisiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleszuikis @ 2012 04 12, 17:49)
Taip tu teisi, bet prieš tai buvai parašius taip, kad atrodo jau kitos kaukės su "Velocity" negalima, todėl ir pataisiau wink.gif

oj ne wink.gif su velosity galimos visos kaukytes, tik priklauso nuo odos tipo ir nuo jos problematiskumo, kokios reikia konkreciai smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Mano mama naudoja Time Wise stebuklingą rinkinį ir odos spalvą lyginantį serumą dėl padidėjusios veido pigmentacijos, bet jai pradėjo formuotis rausvos, šerpetojančios dėmelės. Konsultantė sako, kad taip turi būti, o mamai tai visai nepatinka ir ji nežino, kaip elgtis. blink.gif Produktus naudoja apie savaitę
Atsakyti
QUOTE(rubiduke @ 2012 04 12, 22:30)
Mano mama naudoja Time Wise stebuklingą rinkinį ir odos spalvą lyginantį serumą dėl  padidėjusios veido pigmentacijos, bet jai pradėjo formuotis rausvos, šerpetojančios dėmelės. Konsultantė sako, kad taip turi būti, o mamai tai visai nepatinka ir ji nežino, kaip elgtis.  blink.gif  Produktus naudoja apie savaitę

Sunku kazka pasakyti nemacius tu demeliu. Nes nebuvo pasitaike tokio atvejo pas mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ledokristaliukas @ 2012 04 13, 16:09)
Sunku kazka pasakyti nemacius  tu demeliu. Nes nebuvo pasitaike tokio atvejo pas mane smile.gif


O gali būti, tai dėl to, kad buvo ne tokiam odos tipui skirta? Nes jos oda yra mišri, o ant pačio gaminio parašyta "Combination to oily skin".
Atsakyti
QUOTE(Saula* @ 2012 04 11, 15:17)
Prieš naudojant gelį, būtinai pabandykit, pažiūrėkit ar ne per stiprus. Šiaip tarpinis variantas tarp gelio ir pienelio yra muiliukas, jis  thumbup.gif

As su muilu nesivalau veido blush2.gif sausina man ji lb...
Atsakyti
QUOTE(gabrizzze @ 2012 04 15, 22:01)
As su muilu nesivalau veido  blush2.gif sausina man ji lb...


Jei muikiukas sausina, tai gelis yra dar stipresnis.
Kalbu apie TW muiliuką mirksiukas.gif Ar jis Jums sausina?
Atsakyti
QUOTE(rubiduke @ 2012 04 12, 21:30)
Mano mama naudoja Time Wise stebuklingą rinkinį ir odos spalvą lyginantį serumą dėl  padidėjusios veido pigmentacijos, bet jai pradėjo formuotis rausvos, šerpetojančios dėmelės. Konsultantė sako, kad taip turi būti, o mamai tai visai nepatinka ir ji nežino, kaip elgtis.  blink.gif  Produktus naudoja apie savaitę

man ir nepatiko tas oda lyginantis serumas.turiu pigmentiniu demiu.anksciau vaiksciojau i soliariuma,ir man jau ne sesiolika.dermabrazija is tiesu geru rezultatu dave,bet serumas gaila ne.nors tai kad man nepadejo,nereiskia kad kitoms taip bus 4u.gif
Atsakyti
sveiki ax.gif , ir as jungiuosi prie jusu. Pradejau naudoti kai kurias priemones, aisku tai tik pradzia ziuresim kaip bus toliau. Po gimdymo tenka viska ismesti ka naudojau iki nestumo, nes viskas jau nebetinka, tai isberia, tai oda siaubingai sauseja - pleiskanoja, na vienu zodziu visokiu problemu. MK pirmasis mano pirkinis ranku rinkinukas, bent jau kol kas jis mano rankoms yra labai malonus mirksiukas.gif . Taip pat isigijau veido sveitikliu rinkinuka, ziuresim kokie bus rezultatai, jei viskas tiks manau teks isigyti ir kitokiu priemoniu bigsmile.gif
Atsakyti