Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

Prašom prašom thumbup.gif thumbup.gif O aš jau rytoj po pietų pasiimu teises doh.gif Oi lėksiu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
jei ne tavo sitas testukas tai nebuciau islaikius biggrin.gif biggrin.gif vakar kaip tik laikiau ir padariau tik 2 klaidas visi klausimai galima sakyti buvo tokie patys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eglisake @ 2005 10 23, 14:28)
jei ne tavo sitas testukas tai nebuciau islaikius biggrin.gif  biggrin.gif  vakar kaip tik laikiau ir padariau tik 2 klaidas visi klausimai galima sakyti buvo tokie patys biggrin.gif

saunuole! ir mane nuraminai...
as ir kita savaite eisiu laikyti..tai beveik is jos ir mokausi... smile.gif
beje visose miestuose programa naudojama turbut ta pati? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakaite30 @ 2005 10 06, 13:08)
http://www.rjg.marsatas.lt/ket5.rar  Va čia yra kaip tik ko tau reikia aš išsilaikiau be klaidų bilietai šitie kaip ir registroje biggrin.gif sekmės mokantis thumbup.gif

schmoll.gif bet man neatidari unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(linau @ 2005 10 24, 19:05)
schmoll.gif bet man neatidari  unsure.gif

niu jei ka duok email'a, atsiusiu! 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na, pasidalinkite klausinmais "kabliukais" mirksiukas.gif . Tai kiek ilgiausiai tas avarinis g.b. įjungtas?
Atsakyti
QUOTE(Lemone @ 2005 09 12, 00:54)
1. kiek ilgiausiai gali būti įjungtas avarinis?  biggrin.gif
2. ką pirmiausia reikia daryti notint pakeisti ratą? (geriausias atsakymas - susistabdyti vairuotoją vyrą  biggrin.gif )

1. nežinau
2. reik įjungt avarinį ir pastatyt, berods už 25 m, avarinio sustojimo ženklą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IRMELE @ 2005 11 09, 21:35)
Jau gavau, net nezinau, kas atsiunte. Didelis aciu. Pabandziau spresti, padariau 3 klaidas is 30 klausimu. ax.gif  Tai kazin per egzamina  sitie sprendziami?

siaip as laikiau praeita savaite.... tai gal kokie 6 buvo ne tokie, bet laaaabai panasus.... taigi darykit sita ir viskas bus normaliai.... islaikysit! sekmes visoms!
Atsakyti
Nu mergytės ko jūs taip pergyvenat, perskaitykit bent vieną kartą kelių eismo knygelę ir dar paspręskit pagal tas programas ir pamatysit viskas bus gerai thumbup.gif thumbup.gif
Aš irgi esu neseniai išlaikius, nu gal prieš gerą mėnesį teoriją iš pirmo karto išlaikiau, juk ten galima padaryti 5 klaidas ax.gif iš 30 klausimų ax.gif Aš padariau 4 ir išlaikiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vituly @ 2005 11 10, 11:03)
Aš irgi esu neseniai išlaikius, nu gal prieš gerą mėnesį teoriją iš pirmo karto išlaikiau, juk ten galima padaryti 5 klaidas ax.gif iš 30 klausimų ax.gif Aš padariau 4 ir išlaikiau 4u.gif

Pataisysiu siek tiek 4u.gif Gailma padaryti 6kl ir dar islaikytas testas, o jei jau 7kl, tai reiks ateit kita karteli... As ir padariau 4 kl. Bet dvi tokias jau zioplas doh.gif
Atsakyti
bet as nemanau, kad testas lygiai bus toks pats kaip cia persiunciamas..mokykloje testas toks, bet pasitaiko ivairesniu klausimu, kuriu cia ner...
As nesiryztu eit teorijos laiky..namie issprendziu lyg su viena kita klaida, o mokykloje be sansu, mane ten viskas blasko, o kaip bus regitroje blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgyteee @ 2005 07 29, 15:20)
va cia yra labai geras dalykas : vairavimo teorijos testas. viskas taip pat kaip per tikra egza smile.gif http://vtt.tik.lt
tada ATSISIUNTIMAI ir ISMOKIME VAIRUOTI 2

apacioje yra visas paaiskinimas kaip atsisiusti, beje cia ne tik testai, bet ir visa teorija.

nu radau atsisiuntimus, siunciu, parsiuncia ta knygele teorijos, o jokiu bilietu net nematyti verysad.gif
Atsakyti