Įkraunama...
Įkraunama...

Kelių eismo taisyklių bilietai

QUOTE(Auksėja @ 2007 05 09, 19:38)
Daug vairavimo bilietu ir programu
Deretu perspeti,kad mokami ,kaina-2LT.  doh.gif ,o as dar atsisiunciau.O siaip senos programas,isskyrus KET bilietus. doh.gif


sveikutes,gal kas patarsit? g.gif as atsisiunciau is sios nuorodos,na sumokejau 2 lt,bet kaip ivest ta slaptazodi,kad atsidarytu failas???
blink.gif
Atsakyti
labas mergaites .gal galetumete man atsiusti kas nors naujus biletus .buciau labai dekinga. markius@splius.lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jove @ 2007 08 05, 11:24)
labas mergaites .gal galetumete man atsiusti kas nors naujus biletus .buciau labai dekinga. markius@splius.lt bigsmile.gif


as galiu nebent per skype mirksiukas.gif nes i pasta netelpa - didelis failas... as jau vakar laikiau regitroj teorija ir islaikiau 100% thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(honey-- @ 2007 08 05, 12:07)
as galiu nebent per skype  mirksiukas.gif nes i pasta netelpa - didelis failas... as jau vakar laikiau regitroj teorija ir islaikiau 100%  thumbup.gif

Labutis jei butu galima gauti per skype buciau labai dekinga "markius_jovita" is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
buciau ir as labai dekinga jei atsiustum bilietus skype kava-kakava
Atsakyti
honey 4u.gif , gal man galetum per skype atsiusti bilietus smile.gif nikas welniukstee.

aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. gal kuri nors is Jusu galetu man pagelbet ir atsiust 2007 metu KET testus, nes man tokia problemele gavosi. pradejau vienoj mokykloj lankyt vairavimo kursus o ji eme ir bankrotavo... nebeliko tu patalpu, taigi gavosi taip kad nera kur sprest tu bilietuku, nes mano vairavimo mokykla nebeegzistuoja. sad.gif jei kas gales pagelbet mano e-mail alinukes@gmail.com
skype alia-malaja

Buciau labai dekinga blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti