Įkraunama...
Įkraunama...

Converse

Parduodu naujus vyriskus, bet ir vaikinui tinkancius stilingus Converse Cons Anarchy batus, dydis USA8.5, realiai atitinka 41,5-42 Eur, vidpadis 26,5-27 cm. Vilnius, kaina 35 eur, galiu siusti i kitus miestus. AZ. 4u.gif
user posted image
Parduodu originalius Converse Chuck Taylor Metallic Stretch Lace. Dydis Junior 3 (eur 35), tinka maždaug 22,5-23 cm pėdutei.
Kaina 35 eur. Vilnius, siunčiu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo farnese: 09 gegužės 2015 - 15:13
Parduodu
0user posted image
Ne nauji, bet geros būklės Converse sportbatukai. Rašo dydis 35, bet labiau 36 dydį nešiojančioms tiktų. Kaina 29 eur. Panevėžys.A.ž.
Atsakyti

Parduodame naujus Converse. Dydis youth6, atitinka 39 ( vidpadis 26 cm). Kaina 40 eur.

user posted image

Atsakyti
Parduodu originalius Conversus, parsisiųstus iš USA(zappos pard.). Dydis 40, US9. Kaina sutartinė. Vidpadis 26cm. VILNIUS 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Converse dydis rasomas 38.5 bet realiai atitinka 39-39.5 dydis kaina 60Eur
vidpadis 26.4cm
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nauji originalus Chuck Taylor Washed Canvas conversai, spalva Iris glow , dydis jav-8.5, uk-6.5, eur-39.5-40 vidpadis 25-25.5 cm, kaina 35 €

user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sara74: 10 gegužės 2015 - 14:34
Ieškau originalių Conversiukų be auliuko ax.gif moteriškas UK 6. Pigiau nei parduotuvėj blush2.gif
Tik Vilnius, nes norėčiau dar pasimatuoti blush2.gif
Į AŽ 4u.gif Temos neseku.
Atsakyti
NAUJI conversai.Parsiūsti iš JAV. Dydis 35, bet didinti.realiai tiktų 36 dydžio kojai.Nes man su 37 dydžio ir 24 cm koja mažoki..Spalva universali. Siunčiu.Į Klaipėdą galiu atvežti.35 eurai.
user posted image
Atsakyti
Buvau užsidėjus tik valandai, bet deja per didelį, tad tenka parduoti.
Originalūs Chuck Taylor All Star Suede Fancy conversai, spalva - Oxheart, Dydis -7, vidpadis - 24,5 cm.
Kaina- mokėjau 50 eur., kadangi valandėlę nešiojau, tai mažinu kainą iki 45 eur.
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
PiRkciau trumpus naujus converse, 40 dydi. Siulyti i az
Atsakyti

su giliu liūdesiu tenka parduoti ką tik gautus savo gražuolius (pirkau su nuolaida, tad gavosi geresnė kaina, nei dabar puslapyje )
Deja, bet man per dideli
gal kas norit, aš mažesnius tikrai pirksiu thumbup.gif 9 dydis, man su 39,5(26 cm) didoki, 40 ar net 40,5 tiktų
67,19 eur.
http://www.converse....47172F_090.html
user posted image
user posted image

Atsakyti

Parduodu naujus odinius conversus dydis 10us, kaina 65eur

http://www.converse....44854C_060.html
user posted image

Chuck Taylor All Star Fancy , dydis 8US, kaina 62eur
user posted image

Atsakyti