Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

na bet zinokit papliotkinsiu, bet nesuprantu zmoniu, kurie karpom apsikarste vaiksto. kazkada susitikime paspaude ranka vyras. tai ant rankos pajutau buri karpu. taip nemalonu buvo, nebuvo galimybes begt plauti ranku, nepulsi ir valytis.. zodziu slykstu. tie zmones turbut nejunta, jau priprate..uij..apsileidimas
Atsakyti
QUOTE(Mantila @ 2009 10 22, 13:32)
na bet zinokit papliotkinsiu, bet nesuprantu zmoniu, kurie karpom apsikarste vaiksto. kazkada susitikime paspaude ranka vyras. tai ant rankos pajutau buri karpu. taip nemalonu buvo, nebuvo galimybes begt plauti ranku, nepulsi ir valytis.. zodziu slykstu. tie zmones turbut nejunta, jau priprate..uij..apsileidimas


tikrai apsileidimas, juk lengwai galima isinaikint
Atsakyti
o aš su tuo savo "naminiu" karpų gydymu vyrą gąsdinu... išsitepiau su arbatmedžio aliejumi kaip čia pasiskaičiau prieš miegą... tai vyras taip suraukė nosį, kad visi meilinimaisi išgaravo... blush2.gif doh.gif sako, su kuo čia išsitepliojai lotuliukas.gif
Atsakyti
geriausias tepalas duofilm, kuris 2 metai jau nebeleidziamas
Atsakyti
QUOTE(nude86 @ 2009 11 30, 00:16)
geriausias tepalas duofilm, kuris 2 metai jau nebeleidziamas


pati tu kaip sakant nebeleidziama mirksiukas.gif , LT neparduodamas, bet ir Lenkijoj ir UK ir Airijoj, nors vezimu vezk...
Atsakyti
na as taip pat vargstu su tom bjaurybem ir vartnery naudojau ir karpazole niekas nepadejo tai db is bobuciu ta rusiska permatoma tepala nusipirkau ir zinkit eina geryn mirksiukas.gif aisku randukai liks bet geriau negu kad karpos ax.gif
Atsakyti
As sunui rugpjucio menesi vedziau i klinika azotu deginom, po puses metu vel ant vienos rankos penkias turi. Vel reiks eit...
Atsakyti
Pas mano dukrą praėjusią vasarą buvo ant pėdos karpa ir tokia gili doh.gif doh.gif Žodžiu mūsų vaistinėj gamina tokį tepalą iš 5 ar 6 komponentų, tai dukrai per 1,5 mėnesio išgydėm. Aišku kasdien mirkėm, tepėm, kol ta karpa nenumirė. Neskausmingai žodžiu.
O nuvažiavom į Kauno g. pas odos gydytoją, tai ji liepė su pemza tą karpą brūžint, aš įsivaizduoju kaip skaudėt turėjo, o tada tipo atvažiuot po 2 savaičių ir su azotu užšaldys doh.gif Ačiū Dievui, kad to neprireikė smile.gif
Atsakyti
Neskaiciau visos temos, bet noreciau paklausti ar kas karpas bande gydyti burtais? ax.gif Gal jau diskutavot apie tai? 4u.gif Kazkada seniai pati esu turejusi daug karpu ant vienos rankos ir jas issigydziau vienu burtu bigsmile.gif Ir randu jokiu neliko.. Tik cia tikejimo dalykas. Jei netikesi tuom, tai nelabai ir veiksminga bus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo enkuL: 07 kovo 2010 - 20:27
gal esate gere homeopatinius zirniukus? Geri ilga laika, stiprini organizma ir pacios karpos isnyksta. Tik tas procesas gan ilgas. Ir padeda tuo atveju, kai atauga isnaikintos karpos.
Atsakyti
pasidalinsiu savo patirtimi. turejau pora karpu ant pedos. buvo jau tikrai paaugintos. nenorejau deginti azotu, nes bijojau, kad ilgai gis, skaudes ir negalesiu vaikscioti, todel emiau jas deginti pati. pora dienu jas tepiau acto esencija, labai skaudejo, karpos pajuodavo, tada dar nusipirkau rusisko tepaliuko is ugniazoles, emiau ji tepti kas vakara,taip pat siek tiek perstejo, bet jau nebe taip, nes karpos nuo acto buvo nudegusios. po poros dienu karpos po truputi eme luptis. thumbup.gif tiesiog isejus is duso jas pakrapstydavau ir ju virsutinis sluoksnis bbe jokio skausmo nusiimdawo kaip negyva mesa. tada patepdavau jas forever living dezodorantu, nes jis turi dezinfekuojanti poveiki, taip pat yra su aloe vera, kuris gydo zaizdas. ir taip kazkur per tris savaites issigydziau tikrai nemazas karpas cool.gif
Atsakyti
Na ir mano patirtis smile.gif turejau pries kelis metus viena ant rankos,taciau viena ir tokioj vietoj,rodos netrukde..taciau po kiek laiko(gal metu,pusantru)pasipyle..atrodo kasdien po viena,na tikrai nemalonu pasidare..tai salinau azotu.turiu pasakyti prodecuros ne is maloniuju,ejau didesnem keleta kartu..zaizdos,na zodziu doh.gif isnyko visos,dabar vel turiu pora,buvau nusipirkusi kazkoki rusiska(rugstis kazkokia)tai liko balta demele,bet isnaikino..taciau dabar nebeima jau.dar turejau ant pedos,tokios dvi..taciau kaip atsirado,tai ir isnyko,nezinau nuo ko cia priklauso.Tai vat kol kas man pasiteisino azotas,manau ir del pastaruju vel grisiu prie jo 4u.gif
Atsakyti