Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios atnaujinimas, restauravimas

Geresnio atnaujinimo už vonios keitimą nežinau. Tie visi restauravimai namų sąlygomis yra ubago ašara. Mes keitėme savo seną į atnaujintą "pramoniniu būdu", t.y. darėme taip, kaip aprašė Carmen.
Atsakyti
Ash nesiulyciau restauruoti. Mano seneliai restauravosi - ir netaupe ant to atnaujinimo (mokejo gal 350). Ish pradzhiu buvo labai balta ir emalis blizgejo, o po kokio pusmecio vonia pasidare siurksti ir gelsva, nors tikrai priziurima buvo pagal meistru rekomendacijas. Tada kreipemes i ta firma, nes juk garantija 5 metams dabe - tai sake, kad jei emalis butu nusilupes ar itrukes - tik tada kazhka darytu - o dabar "nieko padeti negalim". Taip, kad geriau jau nauja vonia pirkti.
Spizine apie 1000 kainuoja, o mes pirkomes skardine uzh 200 (1,7 m) ir labai patenkinti esam (apacia priesh dedant apipuskeme makrofleksu - tai nei barska, nei atsala.
Atsakyti
Sveikutes,

Noreciau pasitarti del vonios atnaujinimo, gal kas taip daret? ar nekilo po to problemu del kokybes? O gal geriau pirkti nauja? g.gif
Atsakyti
Na, paciai tai neteko naujinti, bet dabar gyvenam bute nuomojamam, kur vonia kaip suprantu atnaujinta (taip gana namudiskai), tai nilabai man unsure.gif Na, nezinau, bet jau keliose vietose "atnaujinimas" nusokes. Beje, o kiek kainuoja vonios atnaujinimas? Kazkaip man atrodo, kad geriau jau keisti ja rolleyes.gif Nors tada speju ir visa vonios kambari tektu jums remontuotis doh.gif
Atsakyti
Taigi, vonios atnaujinimas kainuoja kazkur 120-150 lt. Neverta. Visiska nesamone. Is patirties sakau. O garantijos tokiam atnaujinimui tai nera. Pirkit nauja vonia.
Atsakyti
Mes pirkom atnaujinta pramoniniu budu ( na ji kaip nauja ) kaitoj , dvarcionyse . 300 lt spizine smile.gif
Atsakyti
Niekada daugiau to nedaryciau.
Susiremontavom visa vonios kambari ,o vonia palikom ta pacia,bet ja meistras atnaujino.Va viskas kainavo 180 litu+smarve ir dulkes 5val.+uzkniso meistras 5kartus prasydamas kavos....
Praejo metai ir man visai nepatinka,nes kai kur matosi tokios mazos skylutes vonios emaleje(nors ji sake suomiska),kazkoks dugnas gruobletas pasidare,kad uzpakali visa galima nusitarkuoti... doh.gif doh.gif doh.gif
Tiesa,dave garantija 5metams,bet prisiminus ta meistra man norisi bash.gif bash.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif turbut tikrai geriau pirksiu nauja. Nes ir remonta darysim, tai jeigu uz metu kas islys negerai ir reiks draskyti labai nesinoretu schmoll.gif
Atsakyti
Mes atnaujinom duso padekla, nes jis taip imontuotas kad problema ji is ten isimti, kinavo 100 lt. tai metus buvo nieko, o dabar jau atsilupineja, nors garantija 5 metai. schmoll.gif Kai paskambinom i ta firma sako atvezkit perdarysim tada geriau laikysis - nu aciu sakau jeigu isimsim, nauja plastikini nusipirksim nereikes atnaujinti.
Atsakyti
Visi draugai, kurie atnaujino vonias namuose, tai po metu turejo is naujo tai daryti smile.gif Tai tikrai neverta. Apsimoka nebent taip, kaip Renax rase. Yra Lentvaryje tokia firma, jie atveza tau naujai rekonstruota, o tavo pasiima. Kainuoja apie 300 lt (tai daroma tik su spizinemis), bet kokybe tai liux.
Atsakyti
QUOTE(mama39 @ 2005 01 21, 23:19)
uzkniso meistras 5kartus prasydamas kavos....



o tai kavos gaila buvo? wink.gif ....... nezinau kazkaip paprastas zmogiskumas dirbanciam zmogui pasiulyti kavos atsigerti......... visada visiems meistrams pasiulau wink.gif ......... man tai kazkaip normalu....
Atsakyti
QUOTE(Avita @ 2005 01 24, 08:49)
Visi draugai, kurie atnaujino vonias namuose, tai po metu turejo is naujo tai daryti smile.gif Tai tikrai neverta. Apsimoka nebent taip, kaip Renax rase. Yra Lentvaryje tokia firma, jie atveza tau naujai rekonstruota, o tavo pasiima. Kainuoja apie 300 lt (tai daroma tik su spizinemis), bet kokybe tai liux.

mes irgi si buda pasirinkom...
Atsakyti