Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

hi.gif

GREK, su dukrytės gimtadieniu4u.gif
Visai šeimai džiaugsmo ir stiprybės.

Nerašadieniai man buvo - paskaityt paskaitydavau, bet ir laiko, o ir noro matyt, nelabai buvo...

Oduvančikai, dūšele, tikiuosi, kad greit atsigausi wub.gif Jau kaip ir nei juoktis, nei verkti tokioj situacijoj...

Samta, įsiklausyk į merginų pasakymus. Tikrai ne blogo norėdamos moralizuoja. Na, prieš kelionę burbėjo, važiavai, nieko neatsitiko - puiku. Gal ir su tuo gimtadieniu viskas bus puikiai. Bet, pamenu, palatos gydytojas mus labai greitai nuleido "ant žemės", kai mes dar prieš operaciją pradėjom klausinėti, kokią sanatoriją geriau rinktis (beje, pačiai gal irgi priklausytų sanatorinis gydymas, ir siūlyčiau tuo pasinaudoti). Sakė, tegu praeina operaija, tada kalbėsim...
Vaikiuko gimtadienis - šventė ir vaikui (keturmečiai suvokia dovanų reikšmę tongue.gif ), ir šeimai. Tradicija yra tradicija. Bet tada pasilengvinkit gyvenimą iki minimumo - užskykit sumuštinius ar maistą kavinėj, šašlykiukus dar kur nors, tegu giminaičiai ar vyras viską suveža ir dar reikia, kad kažkas pagelbėtų prie stalų - tada galima ir šventę švęst.
Nes pernai buvo MB 40-metis. Važiavom į sodybą su užsakytu maistu. Tada ir pabendraut laiko yra, ir kvadratą pažaist, ir krepšinį, ir pašokt jėgų užtenka. Nes pagrindinis mano argumentas buvo - aš irgi noriu švęst. blush2.gif
Jei turit kitokais giminės tradicijas - jau Jums rinktis, ar jų laikysitės 100 proc.

_________________________________________

Rašu šiandien, nes gal diena kiek šviesesnė mirksiukas.gif
Mama gal prieš pora savaičių gulėjo Vilniuje, pasityrinėjo. Skarndis ok, yra mts kepenyse, didėja limfmazgiai. Na, ir paskaudinėdavo nugarą. Nebaisiai taip - Nimesil arba Ibrufen nuima tą skausmą. Padarė KT - sako, lyg ir mts. Nuotaikos kaip ir nebuvo - na, liga progresuoja, visaip gali atsitikti.
Su gydančia gydytoja KMUK ėjo kalba apie spindulių taikymą, jau pradėjom galvoti - gal Zometos ar kažko reikės...Šiandien vienu metu turėjau būti trijose vietose doh.gif - mokslo metų pabaigos "malonumai". Buvau KMUK su mama. Darė kaulų scintigramą. Ir......lyg kažkas viršugalvy, bet stubure mts būdingų telkinių nematyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakymus gavom jau apie 15 val. popiet, tai liko tik pagalvoti ir nuspręsti su gydytoja, kaip kovoti su skausmais ir temperatūra (vis vakarais pakyla).
Va, ką reiškia tikslesnė aparatūra...Aišku, ir viniečiai po KT 100 proc. nesakė, kad tai mts, bet dažnai įtarimai pasitvirtina.

Man šios dienos atsakymai buvo lyg tikras stebukla. Juk pasidodo, būna ir sebuklų, rasų lanka bigsmile.gif cray.gif cray.gif

Kaip jūs laikotės, kaip mamytė?
Papildyta:
QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 18:12)
Suzinojau gera naujiena, kad tamoksifeno nerekes is viso gerti man, hormonai neigiami thumbup.gif  Jau plaukuciai auga, i vasaro pabaiga jau su nauja sukuosena pasiruodysiu gal blush2.gif

Papildyta:

unsure.gif nebedejuosiu unsure.gif paparasciausiai vakare, kai issenku cia issileju rolleyes.gif
Kaip mano gera drauge sako, ispradziu pasamdysi namu tvarkytoja, paskui aukle, o paskui ir vyrui meiluze doh.gif

Geros naujienos 4u.gif

O dėl tų meilužių irnesakyk.gif mastau.gif Jei norės, tai ar po nosim, ar už 100 km susiveiks tą meilužę... Arba pasitikimi žmogum arba ne.....Pusiau tinkamo žvalgybai nebūna...
Atsakyti
QUOTE(Art. @ 2010 05 28, 12:22)
Šaunuolė Odunačikas, vat kaip reikia savo vyrus mylėti, pavyzdys visoms moteriškėms.  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Nu bet ir persistengti negalima, visų pirma reikia mylėt save, esi sau pati brangenybė ir kitam brangesnė esi. Tikrai tikrai

bis.gif  bis.gif

yahoo.gif blush2.gif Ačiū, jo šaunuollė.....jaučiuosi, kaip primušta doh.gif bet toks velniukas kirba...-aš galiu, viską galiu smile.gif bent jau kol kas...ir šiandien jaučiuosi laiminga, nors skauda visą kūną.....ačiū už pamokymus, jauna dar, pasitaisysiu :rolleyes:Grek, 4u.gif tavo dukrytei.....Ifauru, kaip džiaugiuosi dėl mamytės, yra stebuklų wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oduvančikas: 28 gegužės 2010 - 19:20
QUOTE(simona24 @ 2010 05 27, 12:17)
Mums kolkas morfino nesiulo dar apsieinam su silpnesneis vaistais, o del pomidronato ne nezinau bandysim viska daryti kad gautume nemokamai  o zometos mums kazkokdel ne nesiule

o dar yra tokia galimybe gauti nemokamai? gydytoja man sake kad nekompensuojama g.gif mano mama jau ir vel ligonineje, praejo beveik savaite po chemijos, kraujas labai blogas, neutrofilu sako isvis nera, arba tiek mazai kad aparatas nesuskaiciuoja doh.gif perpilineja kraujuka verysad.gif
Vis pagalvoju ir pasigendu vienos naujokes "Pasageles", kuri buvo prie musu trumpam prisijungusi, kaip ir Tikesiu senai nebeparaso.........
Sveikatytes visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatuxaass @ 2010 05 28, 20:41)
o dar yra tokia galimybe gauti nemokamai? gydytoja man sake kad nekompensuojama g.gif mano mama jau ir vel ligonineje, praejo beveik savaite po chemijos, kraujas labai blogas, neutrofilu sako isvis nera, arba tiek mazai kad aparatas nesuskaiciuoja doh.gif perpilineja kraujuka verysad.gif
Vis pagalvoju ir pasigendu vienos naujokes "Pasageles", kuri buvo prie musu trumpam prisijungusi, kaip ir Tikesiu senai nebeparaso.........
Sveikatytes visoms 4u.gif


Siunte gydytoja dokumentus gydytoju komisijai kad skirtu per menesi viena ampole nemokamai (Pomidronato) tikemies kad gausime, pas mus neblogos naujienos pagaliau mamyte po truputi pradejo valgyti thumbup.gif tikiuosi atsistatys leukocitai kraujyje ir gales leisti chemijos kursa, lb norime kad kepenyse esancias metastazes greiciau panaikintu
Atsakyti
Ifauru ,labai dziaugiuosi del jusu su mamyte thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2010 05 28, 16:42)
4u.gif Na tai ziurekit,kad taip nebedarytumet.Tikiu,kad pasimokysit is tokiu klaidu!Bet vat Samta tai matyt nepasimokys niekada. doh.gif Truksta zodziu! doh.gif Kazkoks pamisimas  doh.gif
Ai,tiek to,prirasiau daug,bet istryniau- savo nuomone pasiliksiu sau.Tik tiek pasakysiu:
(...)
GREK dukryte su gimtadieniu!

...siaubas, kokia meile g.gif
Tu labai stipri, Oduvancikas, bet naudokis savo begaliniu idealizmu protingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keirona: 29 gegužės 2010 - 02:37
Samta,tik neisizeisk!Cia mes tau truputi tokia kaip soko terapija naudojam,kad atsitoketum! biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Daug gerų minčių čia paskaitau, nors pati retokai parašau.
Smagu, kai paskaitau geras naujienas.
Gabija labai gerą paskaitėlę "išdėstė" smile.gif . Reikia prisitaikyti sau. Iš dalies suprantu Samtą, nes, kai kuo užsiimi, tai greičiau pamiršti savo bėdas. Aš irgi tokia darboholikė. Vis kažkuo turiu užsiimti. Nors dabar jau sulėtinus tempus. O, kai du maži vaikai, tai tų darbelių dar daugiau. O ir tos ramybės namuose mažoka...triukšmingi mano vaikinai.
Ir sveikinu švenčiančius. Visiems gero savaitgalio. wub.gif
Atsakyti
Labukas visoms 4u.gif As moralu neskaitysiu biggrin.gif ,Samta,nori daryti vaikui gimtadieni daryk,tu pati geriausiai zinai savo galimybes ir manau tokioj puikioje draugu ir giminiu apsuptyje tikrai atsiras ne vienas pagalbininkas mirksiukas.gif .Oduvancikai,tikrai sirdi suspaude tavo pasipasakojimas,bet jauciu koki jauti dabar malonuma,kad sumanymas pavyko,aisku kita karta sugalvosi ka nors lengvesnio smile.gif ...mokyti esame visos greitos,tik kartais atsisukim ir pasiziurekime i save, ne tokiu nesamoniu prikreciam ir nieko , isgyvenam doh.gif ...Labai gerai pamenu kai as susirgau,ememe vaikus is vaiku namu,visi aplinkiniai i akis reze kam tau reikia vargo ,saugok save.Namus pirkom,remontavom irgi tas pats, lupos tylejo ,akys rekte reke "juk tu greit mirsi" o ir pasakydavo",kas dirbs neturesi sveikatos",tai ka, as tiek metu turejau sedeti kampe , tyliai laukti savo paskutines minutes ir jaustis didele lepia darzove ?(cia as apie save) .As ir dabar viena dirbu,o ka daryt?,kitokio pasirinkimo nera,nera darbu,tai ka man dabar skirtis su vyru,kad jis jo neturi,ar bartis ir ji esti uz tai,jam ir taip del to sunku?Bet uz tai namuose visada tvarka ir valgyt padaryta ir visi kiti reikalai sutvarkyti.Buvo sunku man,sirgau ,dabar gyvenimas apsiverte antraip,nelengva jam,todel manau kaip bebutu ,turime vienas kita palaikyti.Tad kol galime judeti judekime pagal savo galimybes ir kaip mano daktaryte sako "nesureiksminkime ligos" kaip jauciames siandien taip ir gyvenkime 4u.gif

Ux,sakiau neskaitysiu moralu,koks gavosi g.gif biggrin.gif ,nepriimkit giliai i sirdis,cia tik mano menka nuomone,visoms geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,
pirmiausia - didelis didelis aciu visom uz sveikinimus, nes asaru prisikaupe akyse beskaitant, aciu uz grazius linkejimus. Taip gera vakar buvo matyt vaika laiminga, draugu bury. Nors nuvargau kol suruosiau vaises, bet buvo smagu, o ir savijauta kelinta diena negaliu skustis. Siandien lepinuosi, tinginiauju...

QUOTE(Oduvančikas @ 2010 05 28, 08:43)
Gi norėjau vyrui kokią staigmeną gimtadieniui padaryt...o pinigų tai savo neturiu...tai sakau užsidirbsiu, ir ką nors padovanosiu....nu ir ėjau pas ūkininką akmenų rinkt keletą dienų
labai nebebart....niu gi man jau mėnuo po operacijos praėjo,,,

blink.gif nu tu duodi. Norai tai suprantama labai grazus, bet gi tik menuo po operacijos doh.gif oi, pasiekciau as tave, tai gautum kailin schmoll.gif

QUOTE(Samta0204 @ 2010 05 28, 18:12)
nebedejuosiu paparasciausiai vakare, kai issenku cia issileju

smagu, kad pasidalini su mumis savo rupesciais, gal padet ir negalim, bet nors pasiguodziam viena kitai. Bet man taip norisi, kad vakare vyrui ant peties prisiglaudus pasiguostum, gal cia jis nesupranta padeties rimtumo, gal bijo labiau uz tave, todel neria i darbus stacia galva.

QUOTE(ifauru @ 2010 05 28, 19:25)
Man šios dienos atsakymai buvo lyg tikras stebukla. Juk pasidodo, būna ir sebuklų

thumbup.gif super
Atsakyti
Aš šiandien išmąsčiau, kad be reikalo imuosi moralizuoti ir mokyti ir patarinėti.
Kiekviena yra išsilavinusi, savarankiška, todėl ir sprendimus priima tokius kokie jai atrodo tinkami.
Kažkur sunkiau, bet gal yra motyvai , kurie nulemia tai, kad žmogus elgiasi šioje situacijoje taip kaip jam geriau, maloniau.Gal tos priežastys tokios svarbios, kad žmogus leidžiasi iškęsti kokius nors nemalonumus , kad turėtų kažką kita kas jam svarbu.Gal vienai malonu visiems patarnauti, bet tokiu atveju nereikia jaustis auka.Kitai patinka kai ją lepina ir rūpinasi.
Mane mokino , kad žmogui reikia padėti jei jis to prašo ir nori kažką keisti.Kitu atveju ar tai darbas konkretus ar "geranoriškas patarimas" yra kišimasis į kito žmogaus erdvę , likimą. Su savo geranoriškais kaip man atrodė patarimais esu susipykusi su drauge.Ir ji buvo teisi.Jos gyvenimo filosofija , jai pačiai daug dirbant ,pasirodė teisinga.
Kiekvienam skirta gyventi kaip jis nori , susitvarko , kokia jo gyvenimo filosofija.Didžiausia klaida , kurią taip teisi jautiesi darydama ,yra bandyti kažką keisti kitame žmoguje.

Atsakyti
Sveikos 4u.gif

QUOTE(carvel @ 2010 05 29, 11:26)
moralu neskaitysiu biggrin.gif  

Ux,sakiau neskaitysiu moralu,koks gavosi  g.gif  biggrin.gif ,nepriimkit giliai i sirdis,cia tik mano menka nuomone,visoms geros dienos mirksiukas.gif



QUOTE(.GABIJA. @ 2010 05 29, 14:50)
Aš šiandien išmąsčiau, kad be reikalo imuosi moralizuoti ir mokyti ir patarinėti.
Kiekviena yra išsilavinusi, savarankiška, todėl ir sprendimus priima tokius kokie jai atrodo tinkami. 


Bet tie moralai labai reikalingi ir naudingi. aš kartais galvoju, kokios Jūs drąsios viską išrėždamos. man kažkaip ranka nekyla ( nors tą akmenų rinkėją, jeigu rankos pasiektų, nuplakčiau dilgelėmis) ax.gif bet čia jau mano problema doh.gif blush2.gif
kartais tas šaltas dušas - kitų moralai - atveda į protą, oi, kaip atveda,
tik gaila, kad daugelis prieš tai dar nori ir su grėblio kotu gauti į kaktą...
labai pritariu kažkurios mergaitės žodžiams, kad šeimai ir draugams bei giminėms visos mes reikalingos sveikos ir besišypsančios.

čia jums pasigėrėti mano orkiuke eina iš proto smile.gif
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 05 29, 14:50)
Didžiausia klaida , kurią taip teisi jautiesi darydama ,yra bandyti kažką keisti kitame žmoguje.

jeigu tas kitas žmogus tau artimas iki žemės gelmių ir mato, kad jis tau reikalingas šiek tiek kitoks, jis su tavimi diskutuos, kodėl tu jį nori pakeisti, o jeigu numos ranka, vadinas, tu jam nesvarbus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo labins: 29 gegužės 2010 - 17:29