Įkraunama...
Įkraunama...

Korean Drama

QUOTE(Čillė @ 2014 06 24, 15:30)
Žiūriu dabar the heirs serialą  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Nerealus  thumbup.gif
Pasiūlykit ką nors panašaus bigsmile.gif


Gal sitas Heartstrings smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 06 04, 21:51)
A New Leaf – kartais intriguoja ir stebina, o kartais prailgsta, nes sunku suprasti advokatų reikalus (pagrindiniai veikėjai advokatai). biggrin.gif Siužetas gan įdomus, tad manau šią dramą pažiūrėsiu iki galo. 


seku šią istoriją. Tema man įdomi, bet nelabai ir aš įkertu. Turbūt gerai tas, kad rodo gan nenušlifuotą gyvenimą iš jursitų pusės. Pagrindinis aktorius nelabai simpatiškas, bet vaidina puikiai. Kaip ir partnerė. Kol kas traukia žiūrėti ir grįžti kas vakarą prie jo.
Atsakyti
Obsessed jau pamatytas. Ir originalo kalboj, ir įgarsintas thumbup.gif
Pati istorija- kaip čia pasakius g.gif Yra ir geresnių ax.gif
Bet užtat puota akims

user posted image
Atsakyti
user posted image
Pradejau ziureti Marriage without love, manau bus geras drinks_cheers.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 08 liepos 2014 - 14:14
"Miss Granny"- labai rekomenduoju pažiūrėti. Ir juokingas, ir truputį sentimentalus, ir šiek tiek filosofiškas su geru garso takeliu. Pagrindinė aktorė nereali.

Artemide, "Marriage not Dating" irgi pradėjau biggrin.gif pagrindinė mergina tokia netipinė, man nematyta ir kol kas patinka. Tik vyrukas galėtų būti įspūdingesnis, jo ankstesni vaidmenys man per daug įspūdžio nepaliko.
Atsakyti
Sveikos,ziuriu Hotel King,isimylejau pagrindini aktoriu wub.gif liko sulaukt 4 epizodu ir baigus pradesiu meriage without dating smile.gif
Atsakyti
QUOTE(BigBang @ 2014 07 20, 03:39)
Sveikos,ziuriu Hotel King,isimylejau pagrindini aktoriu  wub.gif liko sulaukt 4 epizodu ir baigus pradesiu meriage without dating smile.gif


Irgi ziuriu si filma lygiagreciai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Mosso @ 2014 07 11, 22:56)
"Miss Granny"- labai rekomenduoju pažiūrėti. Ir juokingas, ir truputį sentimentalus, ir šiek tiek filosofiškas su geru garso takeliu. Pagrindinė aktorė nereali.

Artemide, "Marriage not Dating"  irgi pradėjau  biggrin.gif pagrindinė mergina tokia netipinė, man nematyta ir kol kas patinka. Tik vyrukas galėtų būti įspūdingesnis, jo ankstesni vaidmenys man per daug įspūdžio nepaliko.


Na, man abudu tinka, svarbiausia, kad istorija kolkas idomi biggrin.gif
Atsakyti
Temptation- užkabino nuo pirmos serijos ax.gif

Kol kas matau sąsajas su "Nepadoriu pasiūlymu" (su Demi Moor)
Įdomu, ką rodys korėjietiškos svarstyklės, ant kurių pinigai ir jausmai g.gif
Atsakyti
Marriage, Not Dating ir aš žiūriu. Bent pradžioj buvo labai užvedanti, dabar mano nuomone, gal kiek vėsta. wub.gif

Dabar mano dėmesys sukoncentruotas ties Joseon Gunman ir Night Watchman's Journal. lotuliukas.gif Pramoga akims. biggrin.gif

O štai It's Okay, That's Love - tokia ir rimta, ir su šiek tiek švelnaus humoro. Labai patinka.
Atsakyti
Sužiūrėjau Marriage, Not Dating. wub.gif Atsiimu savo žodžius dėl "vėsimo". blush2.gif Labai patiko. lotuliukas.gif O ypač vestuvių diena puiki, juokiausi balsu.
Atsakyti
QUOTE(Fula @ 2014 08 30, 11:50)
Sužiūrėjau Marriage, Not Dating.  wub.gif Atsiimu savo žodžius dėl "vėsimo".  blush2.gif  Labai patiko.  lotuliukas.gif O ypač vestuvių diena puiki, juokiausi balsu.

Na man paskutinis epizodas irgi paliko ispūdį,pasibaigė kaip tikrai nesitikėjau kad pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
pradėjau žiūrėti Diary Of A Night Watchman arba The Night Watchman arba 야경꾼일지

user posted image

pirmos dvi serijos buvo wow bigsmile.gif : demonai, kerai, senoviniai kostiumai, dvaro irntrigos, žodžiu, radau savo stichiją-fantastiką. Trečioji kiek nuvylė, kažkokie nejuokingi pokštai prasidėjo. Bet serijų nemažai, atrodo, kad užvirs čia daug aistrų. Pamatysiu. Laukiu vertimų user posted image
Atsakyti