Įkraunama...
Įkraunama...

"Meilės sūkurys"

o man labai idomu del kokios priezasties Nilsas su Tania issiskirs, juk dabar tokie laimingi atrodo?
Atsakyti
QUOTE(*DorfFres* @ 2012 10 23, 13:29)
o man labai idomu del kokios priezasties Nilsas su Tania issiskirs, juk dabar tokie laimingi atrodo?


Dėl Elenos , bent jau taip rašė kažkuri mamytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cresta @ 2012 10 23, 17:37)
Dėl Elenos , bent jau taip rašė kažkuri mamytė  4u.gif

tai zinau,kad su ja paskui bus,bet vistiek kazkas turejo ivykt,kad taip pasielgtu g.gif
Atsakyti
už 60 serijų jau pasirodys nauja pagrindinė herojė. Man patiko jų pirmas su Konstantinu susitikimas wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=TjpEa9W2vE8
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2012 10 24, 01:25)
už 60 serijų jau pasirodys nauja pagrindinė herojė. Man patiko jų pirmas su Konstantinu susitikimas  wub.gif
http://www.youtube.c...h?v=TjpEa9W2vE8


Naujoji mergina man tai visai tokia simpatiska. O Teresos iki siol dar nepamegau,simpatiska ji,bet kazkas man joje nelimpa schmoll.gif

Nu bet siandien tai balsu juokiaus is Ksavero ir Rozali.Itariu suzadetuves labai greitai bus nutrauktos abipusiu susitarimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nemaciusioms:Ksavero teta Nikola suzadetuviu proga surenge vakareli,per kuri paskelbe,kad milijona,kuri zadejo Ksaverui su Rozali vestuviu proga,ju vardu paaukoja gyvunu prieglaudai. Reikejo matyti suzadetiniu veidelius lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
YouTube filmuka paziurejau, tai man naujoji mergina ir Teresa kaska turi bendro
nu bet ir Santa Barbara cia, nezinau kaip sugebejo sitas filams mane uzkabinti, pradejau ziurti tik Roberto ir Evos meiles istorija iki tol nervindavausi pamacius ryte si seriala, o va dabar spoksau telika, dar cia nete paskaitineju... tikrai nesuprantu kuom jis mane itrauke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dijana.r: 24 spalio 2012 - 09:40
visai naujoji mergina i Tereza nepanasi, Tereza man tokia antipatiska, pati negraziausia mergina is visu cia vaidinusiu. O si labai miela, liuks naujoji pora wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beatapetkuniene: 24 spalio 2012 - 09:55
Tikrai grazi mergina thumbup.gif
Atsakyti
Na, man naujoji mergina ir Tereza labai panasios ir abi simpatiskos tongue.gif
Tik as kazkaip maniau jog Teresa vis tik pasirinks Konstantina, bet kaip suprantu taip nebus... ax.gif
Kazi ta naujoji mergina kieno bus dukra? biggrin.gif
Atsakyti
Merginos,
Kas ten uzterse ta alu? Nemaciau pora dienu.
O man tai naujoji mergina nemiela kazkokia,nelimpa man ji ir kazkokia sukta atrodo.
Atsakyti
QUOTE(violla @ 2012 11 14, 09:41)
Merginos,
Kas ten uzterse ta alu? Nemaciau pora dienu.
O man tai naujoji mergina nemiela kazkokia,nelimpa man ji ir kazkokia sukta  atrodo.


Doris... kad pakenkt alaus daryklai ir Šarlotė negaletu laiduoti uz viesbuti ax.gif
Atsakyti
Alu uzterse man rodos Doris g.gif Paties veiksmo nemaciau,tik maciau,kad ji buvo alaus darykloj.
Toji Kristina tai man ir nelabai schmoll.gif Istorijos pabaigoj ji pagrobs Dorise su Teresa doh.gif Kaipgi kitaip be pagrobimo lotuliukas.gif
Atsakyti