Įkraunama...
Įkraunama...

True Blood 6 sezonas

Sveikos
Na kaip pirma serija
as tikejausi kazko ispudingesnio unsure.gif
idomiausia buvo Pem
priminkit man ar Belflioro mergaites ''suvalge'' Dzesika? g.gif
Atsakyti
sveikos sugrįžusios į Bon Temps wink.gif

Pagaliau naujas sezonas yahoo.gif ... kaip pasiilgau normalaus serialo, nes kažkaip nelabai ką yra žiūrėti.

Man patiko kaip prasidėjo ir kaip baigėsi antra serija thumbup.gif beje, žiūrėjau promo, ir labai laukiu (jei gerai supratai) pavydo scenos dėl Sukės, kus jos vilkiūkštis išspiria Bilo duris bigsmile.gif
Atsakyti
Valio mano serialas prasidėjo smile.gif Jungiuosi į fanių būrį smile.gif

Prisiminti šešiems sezonams:

https://www.youtube....h?v=87wLEFJM37A
Atsakyti
žiūrėjot trečią seriją? unsure.gif kadangi paskutinis sezonas, tai kiekvienoje serijoje po vieną veikėją laidosim doh.gif ar visai kūrėjai nebeturi idėjų kaip užbaigti serialą !!!!!
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2014 07 13, 14:54)
žiūrėjot trečią seriją? unsure.gif kadangi paskutinis sezonas, tai kiekvienoje serijoje po vieną veikėją laidosim  doh.gif ar visai kūrėjai nebeturi idėjų kaip užbaigti serialą !!!!!

jau mačiau ir ketvirtą thumbup.gif o manęs kažkaip ypatingai nejaudina tai, jog kai kurie veikėjai žuvo g.gif gal todėl, kad žinau, jog paskutinis serialo sezonas ir neteks ilgai liūdėti dėl jų mirties, šiaip ar taip tuoj baigsis biggrin.gif daugiau dėl paties serialo baigties jau liūdžiu unsure.gif
o sezonas ir jo įvykiai man patinka sokiai.gif
beje, matėt šitą ?kaip manot, ką reiškia toji kruvina ašara? taps vampyre? g.gif
Atsakyti
arba gaila billo g.gif nemaciau dar naujos serijos. taupau biggrin.gif
Atsakyti
mačiau ir aš jau ketvirtą seriją thumbup.gif patinka man ytampa tarp Bilo, Sukės ir Eriko. kažin ar pavyks Erikui rasti vaistus ir išsigyditi, ar tik nebus vaistas - Sukės kraujas g.gif
Atsakyti
QUOTE(šneider @ 2014 07 16, 17:22)
mačiau ir aš jau ketvirtą seriją  thumbup.gif  patinka man ytampa tarp Bilo, Sukės ir Eriko. kažin ar pavyks Erikui rasti vaistus ir išsigyditi, ar tik nebus vaistas - Sukės kraujas  g.gif

ir man apie tokius vaistus sove mintis.
Atsakyti
Ir Bilas? unsure.gif
Atsakyti
Džindžer napakartojama lotuliukas.gif sekso vergė be sekso lotuliukas.gif

Nu jo, Bilo turbūt nebespės išgelbėti...

Ir aplamai, nebesuprantu, ar bus laiminga pabaiga, ar ne g.gif
Atsakyti
labai įdomu kuo viskas baigsis g.gif gal išsigelbės ir Erikas, ir Bilas biggrin.gif žiūrėdama kitos serijos promo supratau, kad turėtų jau sugauti Sarą. tai Erickas gal jau ir pasveiks, o va dėl Bilo klausimas ar spės unsure.gif kaip nudžiugau kai Sukė atėjo pas Bilą thumbup.gif įtariau, kad tai gali įvykti, nes man visada atrodė, kad Sukė iki galo ir nesiliovė jo mylėjusi biggrin.gif visada jie man gražiausiai kartu žiūrėjosi blush2.gif
Atsakyti
kur gauti 8 seriją lietuvių kalba ar bent su titrais? filmai.in angliškai tik..ir niekaip neįdeda su titrais unsure.gif
Atsakyti