Įkraunama...
Įkraunama...

True Blood 6 sezonas

Manau labiausiai suartintu visus Sukės mirtis...
Atsakyti
apie Eriko mirti jau eina kalbos 3 karta berods,nelabai gudru butu ji numarint,nebent paskutinis sezonas g.gif
Atsakyti
QUOTE(*kineziuke* @ 2013 07 12, 14:08)
Liko 10? Nes siaip sezone budavo po 12 sriju.. Ar isvis siame sezone 10, tai liko 6?


ups.. doh.gif šiame sezone 10 serijų, tai liko tik 6...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretuliuuxsas: 12 liepos 2013 - 20:55

Naujame promo parodė, kad Sukė eis pas Lafaetą, kad jis papasakotų jai praeitį, taigi Lafaetas neliks antrame serialo plane thumbup.gif

Atsakyti
Paziurejau nauja serija:

Labai ispudinga serija. tiek daug veiksmo ir apskritai visas sezonas tikrai nestovi vietoje. Varlou pagailo. Viskas aisku patapo kas ir kaip ir del ko. Tikiuosi,kad jis isgelbes Suke. Gal dar Dzeisonas koks sugebes ten ja isgelbeti g.gif Varlou planai Sukes atzvilgiu labai suintrigavo. Tik kazi ar taip bus,kaip jis nori. Jau daugmaz aisku,aks gi visgi is senu veikeju mirs siame sezone. Turiu didziausia itarima del Terio. Ta Sara, tai nervina mane. Jei jau kas nesiseka, tai lekia issisketusi pas Dzeisona meiles ieskoti doh.gif Visgi mane labai suintriguotu jei Varlou planas pavyktu ir Suke taptu vampyre

Einu ieskoti naujo promo...
Atsakyti
Bado zaidynes bigsmile.gif isliks stipriausias biggrin.gif

Man irgi pakolkas labai patinka ir labia daug viskas isaiskeja. Tik gaila serifo dukteru verysad.gif
Atsakyti
Kokia nesąmonė su tuo vampyrų kalėjimu - vieni nervai doh.gif Bijau dėl Pam ir Eriko fear.gif Ir Sukės ir Lafaeto, kad tik neivienas nemirtų unsure.gif
Dar ta graži vampyrė kalėjime suintrigavo - įdomu kas ji tokia g.gif
Atsakyti
Bet dabar isivaizduoju, kai Bilas pamatė, kad dingo Džesika, tai ne kas bus tiems kurie ją pagrobė ir visai tai koncentracijos stovyklai. Juk jis praktiškai nemirtingas. Nelabai ten jį turbut veikia ir tos kulkos todėl kapėc manau bus gubernatoriui ;DD
Atsakyti
Bus ir 7-tas sezonas thumbup.gif
Atsakyti
https://www.facebook...275515355919947 naujas fanu ir naujienu puslapis apie true blood, prasome uzsukit wink.gif
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2013 07 16, 07:25)

thumbup.gif
Atsakyti
geras butu jei suke vampyre paverstu smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo degto molio plyta: 19 liepos 2013 - 01:29