Įkraunama...
Įkraunama...

Devious maid

Sezonas 3 tikrai bus smile.gif

Siame strapsnyje parasyta, kad laukia daug siurprizu naujamae sezone

http://tvline.com/20...n-finale-death/
Atsakyti
Po tokios pabaigos 3 sezonas privalomas biggrin.gif Taip suintrigavo, kad noriu nauju seriju kuo greiciau.

Rosie negalejo but pasauta, nes nukrito tik kruvina puokste, o fone mates suknele be jokiu pokyciu - juk butu kritus visa g.gif Bet jei Spence, tai irgi nekas, juolab kad atsirado jos vyras.
Nesitikejau, kad Marisol liks su vyru ir Powellai taip palyginus lengvai atleis jam.
Zoila turubut nescia nuo buvusio vyro, kitaip neliktu idomuo mirksiukas.gif
Dabar neatsimenu, Valentina vis tik isvyks i Niujorka mokytis?
Atsakyti
Oho kokia pabaiga ohmy.gif Laukiu nesulaukiu naujo sezono smile.gif Daug įvykių nusimato.
Atsakyti
Sveikos, ir aš pažiūrėjau šį serialą. Labai suintrigavote biggrin.gif Bet mąstau: Zoila negalėtų būti nuo ex vyro nėščia - gi tyrimus atliko iki to vakaro su juo. Bent jau tiek turėtų būt logiška, kad nuo naujojo gražuolio. Ne taip kai Carmen peiliu dūrė į koją itanui, o gavosi kad siuvo šoną biggrin.gif
Laukiu ir aš trečiojo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(stazyte @ 2014 07 16, 16:09)
Sveikos, ir aš pažiūrėjau šį serialą. Labai suintrigavote biggrin.gif Bet mąstau: Zoila negalėtų būti nuo ex vyro nėščia - gi tyrimus atliko iki to vakaro su juo. Bent jau tiek turėtų būt logiška, kad nuo naujojo gražuolio. Ne taip kai Carmen peiliu dūrė į koją itanui, o gavosi kad siuvo šoną  biggrin.gif
Laukiu ir aš trečiojo  rolleyes.gif



Tiksliai dėl kojos ir šono, va kas būna kai vienu metu darai kelis darbus... Net neatkreipiau tada dėmesio.
Atsakyti
tas kai Zoilai atleido neistikimybe, taip lengvai, nu nesamone, nu vyras be savigarbos.
O ka pasove idomu, galima kiekviena itarti, aisku, ne vienos is aktoriu nepasove manau.
Serialas labai idomus, tik kas sezonas trumpas, o seriju is viso nera ka ziuret, tik prasidejo ir baigesi. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 08 06, 21:38)
Serialas labai idomus, tik kas sezonas trumpas, o seriju is viso nera ka ziuret, tik prasidejo ir baigesi. doh.gif

Manau todel ir idomus,kad netempia gumos,man patinka smile.gif
Atsakyti
labai smagus serialas thumbup.gif tik labai jau ilgu laukti iki pavasario doh.gif
Atsakyti