Įkraunama...
Įkraunama...

serialas Atpildas

belieka laukti pirmadienio ir atsisveikinti su savo pamėgtais veikėjais.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 14, 21:41)
belieka laukti pirmadienio ir atsisveikinti su savo pamėgtais veikėjais.... verysad.gif

Aha, labai gaila verysad.gif Į naują serialą vėl kol įsijauti doh.gif
Atsakyti
pamačiau-50-ir pamaniau,kad jau baigėsi temukė...per anksti atidariau naują-uždarančią mus kankinusį serijalą ohmy.gif
Atsakyti
Sutinku su Justmina... bet serijalai tai pasakos suaugusiems,kai blogis irgi,kaip vaikų pasakose,būna nugalėtas gėrio...Deja ,turkai kitaip mato...BET...kelis kart peržiūrėjusi pabaigą nusprendžiau,kad tai laiminga pabaiga...kitaip nebūčiau dar kart vėpsojusi per LNK..tespjauna biggrin.gif į mane galvojančios kitaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 15, 14:54)
Sutinku su Justmina... bet serijalai tai pasakos suaugusiems,kai blogis irgi,kaip vaikų pasakose,būna nugalėtas gėrio...Deja ,turkai kitaip mato...BET...kelis kart peržiūrėjusi pabaigą nusprendžiau,kad tai laiminga pabaiga...kitaip nebūčiau dar kart vėpsojusi per LNK..tespjauna  biggrin.gif į mane galvojančios kitaip lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Peržiūrėjau paskutinę seriją ir manau tą patį mirksiukas.gif Aišku galėjo viskas baigtis linksmiau, bet jaigu jiem nepavyko čia būti kartu, tai bus laimingi kartu anapus, tik be Džano
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Holivudė: 15 kovo 2014 - 15:30
Tik dabar pasižiūrėjau penktadienio serija vaje kaip gaila iš komentaru negalvojau kad tokia jau pabaiga bus bet serija neatitinka savo pradžia ir pabaiga pradžia tokia graži abu linksmi o galas dar dabar atsigauti negaliu šlikštyne tas čengizas kaip taip galima su moterim pasielgti paskutinė padugnė per jį ir aš nemažai ašarų išliejau nekenčiu serialu su liūdnom pabaigom cry.gif cry.gif
Atsakyti
O as neislaukiau rytdienos, paziurejau...Iki siol negaliu normaliai atsigauti, akys nuo asaru uztine, nakti sapnavau gala, vis galvojau kodel ir kas kaip. Laukiu kada galesiu su jumis apie pabaiga diskutuoti. Bet, jau dabar manau, kad bus daug nuomoniu skirtingu...
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 16, 12:31)
O as neislaukiau rytdienos, paziurejau...Iki siol negaliu normaliai atsigauti, akys nuo asaru uztine, nakti sapnavau gala, vis galvojau kodel ir kas kaip. Laukiu kada galesiu su jumis apie pabaiga diskutuoti. Bet, jau dabar manau, kad bus daug nuomoniu skirtingu...

aišku,kad bus...bet aš apsistojau prie savo nuomonės,kad pabaiga laiminga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 03 16, 12:44)
aišku,kad bus...bet aš apsistojau prie savo nuomonės,kad pabaiga laiminga g.gif

Del to nesiginciju ir pritariu, kad visi liko savotiskai laimingi. Tik man klaustuku yra daug. Ryt diskutuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2014 03 16, 11:56)
Del to nesiginciju ir pritariu, kad visi liko savotiskai laimingi. Tik man klaustuku yra daug. Ryt diskutuosim smile.gif

taip klaustuku daug, atidziai ziurekite pabaiga, nes bus daug nuomoniu manau...
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 03 16, 02:51)
nekenčiu serialu su liūdnom pabaigom  cry.gif  cry.gif
nedaug mačiau turkiškų serialų,tik tuos,ką per tv rodo(jau per tv daug pražiūriu,o jei dar internete žiūrėčiau,tai... doh.gif būtų lagaminai iš namų sukrauti lotuliukas.gif ),bet tai vienintelis "1000 ir viena naktis" su tikrai laiminga pabaiga g.gif "uždrausta meilė"išvis tragiška pabaiga,"Didingojo amžiaus"pabaigos dar nematyt,bet ir nebus laiminga,na o apie Ezelio pabaigą ryt padiskutuosim,bet nebetikiu,kad bus laiminga verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 03 16, 13:33)
nedaug mačiau turkiškų serialų,tik tuos,ką per tv rodo(jau per tv daug pražiūriu,o jei dar internete žiūrėčiau,tai... doh.gif  būtų lagaminai iš namų sukrauti  lotuliukas.gif ),bet tai vienintelis "1000 ir viena naktis" su tikrai laiminga pabaiga g.gif  "uždrausta meilė"išvis tragiška pabaiga,"Didingojo amžiaus"pabaigos dar nematyt,bet ir nebus laiminga,na o apie Ezelio pabaigą ryt padiskutuosim,bet nebetikiu,kad bus laiminga verysad.gif

Tai vat, kai ziurejau 1001 nakti, tai jau pakankamai isgyvenau, bet gerai baigesi, nebuvo liudna. Uzdrausta meile po jo man buvo vienas geriausiu ka esu maciusi, labai stipriai paliete siela, ilgai atsigauti negalejau po pabaigos. O Atpildas dabar po ju man yra pats geriausias, jauciu, kad visa gyvenima ji atsminsiu. Tai buvo viskas viename, puikus scenarijus, rezisura, kompozitoriui 10 balu, tiesiog sunku apibudinti, nes tikrai nerandu tinkamu zodziu. Dar stebint sias diskusijas palaikiau Aisan, kirbejo abejone ar tikrai ji mylejo Omera, po pabaigos serialo esu tikra, kad mylejo ji labai. Tai buvo tikros meiles istorija...
Labai gaila, kad jis baigiasi, bet tikiuosi, kad dar bus geru serialu!
O sakykite ar yra kitu serialu pvz. su Ali, man tas aktorius labai patiko. O su kitais? Ir is vis gal kas rekomenduotu toki pat itraukianti turku seriala?
Atsakyti