Įkraunama...
Įkraunama...

serialas Atpildas

QUOTE(eliss @ 2014 04 06, 12:56)
Aną dieną paklausiau muzikos iš filmo, graudu pasidarė rolleyes.gif Nu laukiu naujo filmo balandžio gale, tikiuos, bus į Atpildą panašus. Norisi psichologinio filmo, painiavos.

As maniau link vasaros neberodys, gal dar spes viena parodyti iki birzelio...
Atsakyti
QUOTE(tulip @ 2014 04 06, 14:28)
As maniau link vasaros neberodys, gal dar spes viena parodyti iki birzelio...

čia per tv1 bus, per Velykas.
Atsakyti
Atpilda kartos per tv1 thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 15, 23:25)
Atpilda kartos per tv1  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nuo kada?
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 08 20, 15:39)

anonsuoja,bet dar nesako nuo kada,tai matyt, nuo rudens, po Karadajaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 20, 15:52)
anonsuoja,bet dar nesako nuo kada,tai matyt, nuo rudens, po Karadajaus smile.gif

nemanau..Karadajus labai ilgas-virš 160 serijų...
Atsakyti
QUOTE(nandriu @ 2014 08 15, 23:25)
Atpilda kartos per tv1  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Pagaliau sulaukiau clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti
Žinokit laikykit durna ne durna, nu bet po šito serialo dar dabar negaliu atsigauti, jis mane taip sukretė kad šakės, jau tiek laiko praėjo o man vis dar prisiminus pabaiga apie kurią dažna galvoju ašaros pačios rieda, per daug įsijaučiau į Eyšan serialo metu, iš vis per daug į serialą įsijaučiau man šitaip pirmą kartą jaučiuosi durnai suprantu kad serialas, bet vis tiek negaliu atsigauti biggrin.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2014 08 21, 00:27)
Žinokit laikykit durna ne durna, nu bet po šito serialo dar dabar negaliu atsigauti, jis mane taip sukretė kad šakės, jau tiek laiko praėjo o man vis dar prisiminus pabaiga apie kurią dažna galvoju ašaros pačios rieda, per daug įsijaučiau į Eyšan serialo metu, iš vis per daug į serialą įsijaučiau man šitaip pirmą kartą jaučiuosi durnai suprantu kad serialas, bet vis tiek negaliu atsigauti biggrin.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Suprantu smile.gif Man taip pat buvo su UM wub.gif į Atpildą irgi buvau labai įsijautus ax.gif nerealūs man šie serialai, kiek tik juos kartotų tiek ir žiūrėčiau wub.gif wub.gif
Atsakyti
aha, ne vietoj Karadajaus, o vietoj Didingo amziaus nuo 09.01 18:05 biggrin.gif
Atsakyti
o tai kur nukiš DA?
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 08 22, 18:32)
o tai kur nukiš DA?


Man irgi įdomu, negi neberodys? ;///
Atsakyti