Įkraunama...
Įkraunama...

"Velvet"

man taip pat labai patiko... o kadangi esu be kantrybes tai labai smalsu pasidare 4u.gif wub.gif
Papildyta:
o kur nuo 8-15 galima pasiziureti? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Bet sulig 15 serijų serialas nesibaigia. Girdėjau, dar bus antras sezonas, jį lygtais dar tik filmuoja.
Atsakyti
8-15 serijas ispaniskai ziurejau cia:
Velvet
reikia prisiregistruoti

pagal tai kaip baigiasi 15 serijas, jau galima suprasti, kad bus tesinys biggrin.gif
Atsakyti
Pirma serija patiko, žiūrėsim kaip toliau bus smile.gif
Atsakyti
Laba,
Kadangi negaliu pakesti visu meksikietišku ir turkišku serialų tai šis atgaiva sielai. O jei dar yra galimybė pamatyti internete praleistas serijas tai išvis puiku biggrin.gif
P.S. Labai dailios suknelės
Atsakyti
QUOTE(zivma @ 2014 06 05, 11:18)
8-15 serijas ispaniskai ziurejau cia:
Velvet
reikia prisiregistruoti

pagal tai kaip baigiasi 15 serijas, jau galima suprasti, kad bus tesinys biggrin.gif




As norejau paklausti,kaip ten tas serijas paziureti smile.gif nelabai supranti,ten registruotis reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rame25 @ 2014 06 14, 13:17)
As norejau paklausti,kaip ten tas serijas paziureti smile.gif nelabai supranti,ten registruotis reikia? g.gif

čia galima pažiūrėti be jokios registracijos http://maxserials.tv...2014-06-08-3901
Atsakyti
QUOTE(AstaRaud @ 2014 06 14, 17:35)
čia galima pažiūrėti be jokios registracijos http://maxserials.tv...2014-06-08-3901





drinks_cheers.gif aciukas
Atsakyti
Na viskas, iš po vakar visiškai apžavėjo šis filmas, Turbūt dabar vienintelis dalykas bus ką dar galima vasara žiūrėti per TV.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 06 16, 10:44)
Na viskas, iš po vakar visiškai apžavėjo šis filmas, Turbūt dabar vienintelis dalykas bus ką dar galima vasara žiūrėti per TV.

kaip tik vakar nemačiau serijos verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(atraversiamo @ 2014 06 16, 16:24)
kaip tik vakar nemačiau serijos  verysad.gif  verysad.gif


LNK GO
Atsakyti
Sveikutės žiūrovės 4u.gif

jungiuosi ir aš į Jūsų būrelį blush2.gif man irgi šis daugiaserijinis filmas labai patiko bigsmile.gif kaip ir Grand Hotel biggrin.gif jau po Grand Hotelio laukiau šio filmo, nes net neabejojau, kad ir šis bus geras smile.gif
Atsakyti