Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk

Susipažinkime
user posted image

Aš super komisaras cool.gif
user posted image

O aš super moteris cool.gif
user posted image

Kartu mums gera wub.gif
user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Saunuole, pasistengei biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 12, 15:51)
Yra anosas jau http://m.youtube.com...h?v=k515Vuj6rPE
Viskas bus gerai wub.gif jau vel laukiu serijos bigsmile.gif
Koks Omeras mazas pries Leventa atrodo  blush2.gif

Nugi taigi betgi o bet taciau ar nesakiau, kad Levant Bejus bus tas, kas pagreitins Omero minciu eiga lotuliukas.gif

Ech, faina serija nusimato ax.gif Kaip cia islaukt reikes biggrin.gif O tas Levant tai toks visai nieko, ka? tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 12, 20:40)
Nugi taigi betgi o bet taciau ar nesakiau, kad Levant Bejus bus tas, kas pagreitins Omero minciu eiga  lotuliukas.gif

Ech, faina serija nusimato  ax.gif Kaip cia islaukt reikes biggrin.gif  O tas Levant tai toks visai nieko, ka?  tongue.gif  biggrin.gif

As iskart i Leventa buvau aki uzmetus biggrin.gif Kazkur jo be maikes nuotraukas maciau, toks pasportaves berniukas saldainiukas biggrin.gif Aisku as savo kuoduotojo Omerciko tai neisduosiu bigsmile.gif Iki treciadienio islaukt tai islauksim, bet kaip iki rugsejo bus nzn g.gif
Merginos apsieisim be geltoninimu ar kaip? bigsmile.gif Ir jei atsiras nauji anonsai, juos cia imetinet? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 12, 20:54)
As iskart i Leventa buvau aki uzmetus biggrin.gif Kazkur jo be maikes nuotraukas maciau, toks pasportaves berniukas saldainiukas biggrin.gif Aisku as savo kuoduotojo Omerciko tai neisduosiu bigsmile.gif  Iki treciadienio islaukt tai islauksim, bet kaip iki rugsejo bus nzn g.gif
Merginos apsieisim be geltoninimu ar kaip? bigsmile.gif Ir jei atsiras nauji anonsai, juos cia imetinet? bigsmile.gif

Oi, kadangi cia musu ziurinciu vos kelios, tai, manau, apseisim be geltoninimu tikrai. Bent jau del manes ju nereikia smile.gif Ir nesam viska, ka randam gero bigsmile.gif
Atsakyti
Vaje, kokius fainus namukus KPA atrado! Šaunuolė Milagra, gražiai čia juos supažindinai!

Aš kadangi atsilikusi, nežiūriu tiesiogiai, o laukiu vertimų, geriausia įgarsinimo :-), tai labai džiaugiuosi, kad jūsų diskusijas galiu pasiskaityti ir maždaug įvykių eigą sužinoti, tik prašau, nors nesugalvokit geltonint!!! Ir dalinkitės viskuo, ką atrandat!!!
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 12, 21:40)
O tas Levant tai toks visai nieko, ka?  tongue.gif  biggrin.gif

Simpatiskas vyras....bet man jis toks nevyriskas atrodo ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. Siunciuos sita seriala rusu kalba po viena serija. Kai visas serijas turesiu pirmo sezono, tada pradesiu ziuret. O siaip tai vis pasiskaitau apie seriala, ka jus parasot. Bet kaip bus ilgu laukt antro sezono...
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 06:54)
Simpatiskas vyras....bet man jis toks nevyriskas atrodo  ax.gif

Aha, tas tiesa. Siaip labai didele itaka daro vaidmuo, toks berniukas - zaisliukas, pastumdelis. Bet, itariu, kad cia dar visko gali buti. Net neabejoju, kad jis isimyles Elif. Argi galima neisimyleti tobulos moteries? laugh.gif

Bet iki siol man jis net ir nesimpatiskas atrode, ne tik kad nevyriskas. Pirma karta uzkliuvo uz akiu, kai i nuovada pas Elif atejo. Na, ir dabar anonse. Ugis toks teisingas thumbup.gif thumbup.gif biggrin.gif Omerui nereikia bendru scenu su juo, nes ne toks jau ir super pasidaro lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 06:54)
Simpatiskas vyras....bet man jis toks nevyriskas atrodo  ax.gif

As kai nemegstu tokiu tipiniu vyru - mulu, grubijanku, tai man jis nieko. Man Ezelis butu simpatiskas, bet man jo trukumas, butent - per didelis vyriskumas biggrin.gif As megstu, kai vyruose buna kazkokio vaikiskumo blush2.gif

QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 07:57)
Omerui nereikia bendru scenu su juo, nes ne toks jau ir super pasidaro  lotuliukas.gif

Kas tiesa, tas ne melas...Kazkaip nepratus as ziuret i Engina, kai jis i kazka is apacios ziuri biggrin.gif Man KPA jis per daug nusikudines. Kazkaip Bulute ir Fatmagulej jo tokie platus peciai wub.gif O sitam seriale visus tokius ilgsius surinko, tai jis kazkaip biski pranyskta tarp ju biggrin.gif Bet pliusas, kadangi visi aktoriai cia auksti tai ir duru staktos ir lovos atitinkamos biggrin.gif Nereikia nei lankstytis, nei lovoj susirietus gulet biggrin.gif
Atsakyti
Raimusiuxxx, sita foto matei? biggrin.gif
user posted image
O jis, pasirodo, Best model of the world buvo, kaip ir Kivanc. Kunas jo grazus, bet man galvos kitos noretusi lotuliukas.gif
Atsakyti