Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk

QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 09:21)
Rusiu prisiskaitei? biggrin.gif



Aga, jos kazkaip daznai atspeja biggrin.gif O kaip tavo orakulas sako? biggrin.gif
Man motinos stilius tai labai patinka:)Tik, kartais atrodo, kad ji be liemenuko blush2.gif " Rozine pantera" irgi ispudinga. Omero stilius pirmose serijose nelabai patiko - tos apsmukusios kelnes g.gif Bet kai jis su svarku ir nuo saules akinukais :wub:Lizdas man nekliuna, bet va barzdos siek tiek trumpesnes tikrai noreciau biggrin.gif Asli tai toks savotiskas barbiskas stilius, bet jai tinka. Bahar tai apskritai tokia pyfa smile.gif Metinui, man jo tas paltas ir liemene irgi tinka smile.gif Baisuokliskiausia man Niuliufer biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 birželio 2014 - 09:32
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:30)
Metinui, man jo tas paltas ir liemene irgi tinka smile.gif

Va va,man jis su liemene wub.gif net nzn kodel ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 09:13)
rimtai? kaip fainai smile.gif baltai uzpavydejau, o ji rimtai reiskia - begaline meile? smile.gif

Man vakar taip patiko tas anonsas, o va siandien galvoju, kad ten kur rodo, kaip Elif nueina ir Omeras lieka vienas, bus paskutinis kadras.... verysad.gif Kad ziurovai susinervine liktu iki rugsejo doh.gif
p.s. Mes cia KPA stiliu apvarom, isivaizduoju, kaip vargse Beren apvarys, kai pamatys ja su Fatmagulinem suknelem ir kerzais biggrin.gif Ypac, kas iskart i ja po Bither ziures smile.gif

Orakulas tyli biggrin.gif
Eisiu dar paziuresiu ta anonsa.
Va tik del zmogzudystes, tikrai galvoju, kad ne Taneras. Labai link mameles krypsta mano itarimai.

Taner biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
Apie vyrukus pasniukstinejau, ieskojau koks Levanto ugis lotuliukas.gif Tai niekur neradau, bet Metinas 190, o Mertas 195, tai galima orientuotis. Sakau, is kur pas ta mesininka tokie daigeliai uzaugo biggrin.gif Ir Omeras praktiskai liliputas gaunasi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 10:36)
Eisiu dar paziuresiu ta anonsa.
Va tik del zmogzudystes, tikrai galvoju, kad ne Taneras. Labai link mameles krypsta mano itarimai.

Taner biggrin.gif
user posted image

Kaip ten viena forumiete rase,duodu savo kelnes suplesyt biggrin.gif ,kad tai Tanero darbas cool.gif


Megsta turkai usus ir barzdas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 09:39)
Kaip ten viena forumiete rase,duodu savo kelnes suplesyt  biggrin.gif ,kad tai Tanero darbas  cool.gif

As anksciau buciau davus biggrin.gif O dabar neduosiu cool.gif Kadangi tos foto paleistos i eteri kruvinos. Pernelyg viskas paprasta, cia bus kazkas giliau, manau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 09:38)
Apie vyrukus pasniukstinejau, ieskojau koks Levanto ugis  lotuliukas.gif Tai niekur neradau, bet Metinas 190, o Mertas 195, tai galima orientuotis. Sakau, is kur pas ta mesininka tokie daigeliai uzaugo biggrin.gif Ir Omeras praktiskai liliputas gaunasi  lotuliukas.gif

Leventas, lyg kazkur skaiciau 1.92. Omeras toj gvardijoj tikrai liliputas 1,87 tik unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 09:43)
As anksciau buciau davus biggrin.gif O dabar neduosiu  cool.gif Kadangi tos foto paleistos i eteri kruvinos. Pernelyg viskas paprasta, cia bus kazkas giliau, manau  rolleyes.gif

Tai va man irgi keista, kad paleido tas fotkes, jeigu is tikruju Taner zudikas. Tada kame intriga?Vk daugiausia stato uz Zerin, as turbut irgi uz ja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 birželio 2014 - 09:48
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 09:47)
Leventas, lyg kazkur skaiciau 1.92. Omeras toj gvardijoj tikrai liliputas 1,87 tik unsure.gif
Papildyta:

Tai va man irgi keista, kad paleido tas fotkes, jeigu is tikruju Taner zudikas. Tada kame intriga?Vk daugiausia stato uz Zerin, as turbut irgi uz ja biggrin.gif

Pagal tai kaip uzvertes galva i ji ziurejo, turetu skirtumas didesnis but nei 5 cm biggrin.gif

Nu va, matai, reiskia ne man vienai taip atrodo. Tik va Tanero vaidmuo neaiskus. Ar jis jai padejo, ar bande kazkaip spresti konflikta, ar jau rado po visko ir deimaciuku ieskojo.

Dar paziurejau anonsa, orakulas sako, kad tai nebus paskutine scena tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 13 birželio 2014 - 09:51
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:47)
Tai va man irgi keista, kad paleido tas fotkes, jeigu is tikruju Taner zudikas. Tada kame intriga?Vk daugiausia stato uz Zerin, as turbut irgi uz ja biggrin.gif

Tai gal Zerin uzsake,o Taneras padare,kad ta bobike viena susitvarke netikiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 09:51)
Pagal tai kaip uzvertes galva i ji ziurejo, turetu skirtumas didesnis but nei 5 cm biggrin.gif



Tai va, man irgi atrode, kad Leventas, apskritai auksciausias visoj gvardijoj. Maniau, kad i 2m. nesa biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
bandau ikelt foto:)
Va cia jie man abu labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:19)
Va cia jie man abu labai patinka biggrin.gif

Va va, sita as ir turejau omeny, kad man akyse stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:13)
p.s. Mes cia KPA stiliu apvarom, isivaizduoju, kaip vargse Beren apvarys, kai pamatys ja su Fatmagulinem suknelem ir kerzais biggrin.gif Ypac, kas iskart i ja po Bither ziures smile.gif

O man Fatmagul stilius visai nieko, paltukas, kerziukai Kerimo dovanoti, megztukai, aisku savotiskas, bet serialo dvasia ir pacia Fatmagul atitiko biggrin.gif Ir eisena nekliuvo...

Na savaitgali sinoptikai zada ne koki, tai manau galesiu KPA ji skirti cool.gif noriu dasivyti ir isilieti jau tada i bendra diskusija biggrin.gif
Atsakyti