Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7

QUOTE(prekestolen @ 2014 08 18, 10:29)
Hiurem už tą skolinimąsi iš venecijietės pirklės bus nubausta- palikta kituose rūmuose. Suleimanas pasikvies atvykti ir paliks ją ten, o pats su sūnumis išjos.  Tik nežinau kokiam laikui, dabar kaip tik ties ta vieta žiūriu...Hiurem morališkai ta Diana labai palaikys....

Kai paziuresit toliau, papasakokit kokiomis aplinkybemis ji vel sugrys?
Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 08 18, 10:29)
Hiurem už tą skolinimąsi iš venecijietės pirklės bus nubausta- palikta kituose rūmuose. Suleimanas pasikvies atvykti ir paliks ją ten, o pats su sūnumis išjos.  Tik nežinau kokiam laikui, dabar kaip tik ties ta vieta žiūriu...Hiurem morališkai ta Diana labai palaikys....

Tai sita serija rode sekmadieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpe555 @ 2014 08 18, 13:02)
Tai sita serija  rode sekmadieni  4u.gif


A, atostogos buvo, tai DA nerūpėjo nei per lnk , nei per bigcinema... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(circus @ 2014 08 18, 10:36)
Kai paziuresit toliau, papasakokit kokiomis aplinkybemis ji vel sugrys?

aš galiu papasakoti. kils maro epidemija tose apylinkėse ir Hiurrem bus liepta išvykti kitur, bet ji atsisakys. ir dar bus pranešta, kad net jos rumuose jau mire sargybinis (nors ten iš kitur buvo apsikrėtęs) - kad didesnis efektas butu. Hiurem per atvykusį pasiuntinį praneš, kad jei jos gyvenime nebėra Suleimano, tai jai nebėra dėl ko gyventi, todėl nuo epidemijos ji tikrai nebėgs. Suleimanas atvyks į ta dvarą - nežinau ko, ar ją jėga išvežti, ar tik su tokiu pasiteisinimu pats sau, na ir pamatęs ją - nebeatsispirs jos kerams aišku smile.gif man tai ta serija žiauriai graži buvo
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 08 19, 15:54)
aš galiu papasakoti. kils maro epidemija tose apylinkėse ir Hiurrem bus liepta išvykti kitur, bet ji atsisakys. ir dar bus pranešta, kad net jos rumuose jau mire sargybinis (nors ten iš kitur buvo apsikrėtęs) - kad didesnis efektas butu. Hiurem per atvykusį pasiuntinį praneš, kad jei jos gyvenime nebėra Suleimano, tai jai nebėra dėl ko gyventi, todėl nuo epidemijos ji tikrai nebėgs. Suleimanas atvyks  į ta dvarą - nežinau ko, ar ją jėga išvežti, ar tik su tokiu pasiteisinimu pats sau, na ir pamatęs ją - nebeatsispirs jos kerams aišku smile.gif man tai ta serija žiauriai graži buvo


jos kerams biggrin.gif biggrin.gif ne veltui ja keretoja vadindavo

o man ji kokia grazi sugrys, dar labiau suskudusi, matyt tikrai sunkus jai tada periodas buvo, nes isvaizdos pokyciai akivaizdus, man ji dabar bus tokia ideali, kad itariu bus sunku prisitaikyti prie tos naujos senes doh.gif
Atsakyti
Labas

priimkit ir mane į savo būrį 4u.gif aš irgi žiūriu šį serialą nuo pirmos serijos ax.gif
Atsakyti
Aš buvau sau prisiekus, kad nepradėsiu žiūrėt su rusų vertimu, nes paskui miego trūksta per žiūrėjimą doh.gif nu bet kur tau-nesusilaikiau biggrin.gif Iš tikro biškį nervino jau tie savaitgaliniai žiūrėjimai ax.gif O ir rusų kalbą pasirodo prisimenu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2014 08 21, 07:46)
Aš buvau sau prisiekus, kad nepradėsiu žiūrėt su rusų vertimu, nes paskui miego trūksta per žiūrėjimą doh.gif nu bet kur tau-nesusilaikiau biggrin.gif Iš tikro biškį nervino jau tie savaitgaliniai žiūrėjimai ax.gif O ir rusų kalbą pasirodo prisimenu biggrin.gif


drinks_cheers.gif va todėl aš irgi kolkas pristabdžiau žiūrėjimus per bigcinemą..Nes kaip užsikabliuoji žiūrėti, tai vos ne iki 3 val. nakties. doh.gif





Atsakyti
QUOTE(prekestolen @ 2014 08 21, 08:29)
drinks_cheers.gif  va todėl aš irgi kolkas pristabdžiau žiūrėjimus per bigcinemą..Nes kaip užsikabliuoji žiūrėti, tai vos ne iki 3 val.  nakties.  doh.gif

DA jau kada damusiau per bigcinema, dabar kartais kaip fona namie ar per LNk ar TV1 paziuriu tongue.gif dabar vakarais Fatmagul kankinu biggrin.gif
Atsakyti
Gelbėkit, padėkit, mergaitės, kaip gyvent, kaip būt????? smile.gif
Hiurem nebėra, kažkokia babcė vietoj jos vaidina!!!! Vos nenukritau nuo kėdės kai pamačiau. Dingo bet koks noras žiūrėti. Siaubas! Na, bent naktim išsimiegosiu...
Atsakyti
QUOTE(Aisstee @ 2014 08 21, 21:24)
Gelbėkit, padėkit, mergaitės, kaip gyvent, kaip būt????? smile.gif
Hiurem nebėra, kažkokia babcė vietoj jos vaidina!!!! Vos nenukritau nuo kėdės kai pamačiau. Dingo bet koks noras žiūrėti. Siaubas! Na, bent naktim išsimiegosiu...

Pažiūrėsite toliau,matysit,kad aktorė puikiai tiks šitam vaidmeniui 4u.gif Pirmos serijos su pakaitine ne taip žiūrisi,bet paskui,man ta naujoji hurem buvo visai tinkama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristule05 @ 2014 08 21, 21:35)
Pažiūrėsite toliau,matysit,kad aktorė puikiai tiks šitam vaidmeniui 4u.gif Pirmos serijos su pakaitine ne taip žiūrisi,bet paskui,man ta naujoji hurem buvo visai tinkama 4u.gif


Bet jai apie 60 metų ar dar daugiau... Nepriprasiu matyt sad.gif Gerai, kad bent įgarsintoja nepasikeitė, Hurem balsas išliko kaip sakant smile.gif
Atsakyti