Įkraunama...
Įkraunama...

Rusiški filmai ir serialai (XXVII Tema)

Raudonplauke cigone g.gif nezinau,nezinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sim@)
padedu, tiesiai is FB
Ačiū tau Sim@ smile.gif
QUOTE(Nanita)
Raudonplauke cigone  g.gif nezinau,nezinau biggrin.gif
Pavakary pažiūrėjau pirmas dvi serijas, viskas ten gerai su ja. Genai į vieną iš tėvų, jie ten buvo mišri pora biggrin.gif
Beje, labai gerai susižiūrėjo, ir tėvukas man to vaikinuko prikolnas, ir tas čigonas Ramiras bauginantis bet grėsmingai dailus. Turi kažkokio cinkelio.
Pateikiamas pirmas sezonas- 30 serijų. Jei nebus ką žiūrėti, tai ir žiūrėsiu. Žinoma, jei ten labai pro šoną nepjaus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 19 rugpjūčio 2014 - 22:20
QUOTE(Visgi @ 2014 08 18, 22:33)
''Аромат шиповника'' /2014/
''Небо падших'' /2014/

4u.gif vistik palauksiu visu seriju 4u.gif

QUOTE(daibava @ 2014 08 19, 22:38)
"Дворняжка Ляля" /2014/
95 serijos  bigsmile.gif

4u.gif tai, ko ne simtas? g.gif


Atsakyti
Sveikutės. O kad temuke atgijus bigsmile.gif
Paskaičiau,kad vekuojat,net supavydėjau. As per motinystės atostogas ir visko prisimarmulinau,kad dar ir ateinančiai žiemai užteks,o va šiemet atsargų nepapildžiau nei vienu stiklainiu.
Na ir į temą:žiūriu Ver mnie su Paškovu gydytojo vaidmenyj,o vakar vakare su vyru žiūrėjom mūsų mėgiamus Voroninus ir ką jūs manot-Paškovas ginekologą vaidina. Ten tokios situacijos,kad springau iš juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 08 19, 23:14)
Pavakary pažiūrėjau pirmas dvi serijas, viskas ten gerai su ja. Genai į vieną iš tėvų, jie ten buvo mišri pora biggrin.gif
Beje, labai gerai susižiūrėjo, ir tėvukas man to vaikinuko prikolnas, ir tas čigonas Ramiras bauginantis bet grėsmingai dailus. Turi kažkokio cinkelio.
Pateikiamas pirmas sezonas- 30 serijų. Jei nebus ką žiūrėti, tai ir žiūrėsiu. Žinoma, jei ten labai pro šoną nepjaus biggrin.gif

Aj,va kaip,aš į viršelį pasižiūrėjau,paskui paskaičiau apie ką filmas,ir susidarė nuomonę,kad biškiuka ne į temą,rudaplaukė. smile.gif
Atsisiunčiau ir aš dvi serijas,žiūrėsiu. smile.gif
Atsakyti
Krištolinė ledi, žinai ką, o gi yra mums gera žinia smile.gif
Nuo rugpjūčio 02d. pradėjo tęsinį filmuoti Игра. Реванш (Игра-2)
Žada, kad išvysime 2015m. pavasari.

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sim@ @ 2014 08 19, 22:26)
4u.gif tai, ko ne simtas? g.gif

matyt piniginių ženklų pritrūko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 08 20, 16:52)
matyt piniginių ženklų pritrūko wink.gif

biggrin.gif


laba visoms:)
ir vel "badauju" (patiko, kaip kazkuri vis paraso ax.gif blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 08 20, 16:31)
Krištolinė ledi, žinai ką, o gi yra mums gera žinia smile.gif
Nuo rugpjūčio 02d. pradėjo  tęsinį filmuoti Игра. Реванш (Игра-2)
Žada, kad išvysime 2015m. pavasari.

user posted image user posted image

bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sveikutes 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Turiu galimybę žiūrėti filmus bet ne turiu ką žiūrėti g.gif Nauju kol kas serijų,Otmena vsex ogranicenij bei Dvorniazka Lialia,neidėjo.Pastarasis visai nieko,Visgi drinks_cheers.gif čigonas Ramiras ir man patiko,toks uch smile.gif Youtube,jei nežinojai jau net 5 serijos yra,Kinozal.tv tik dvi įdėjo.
Galvoju atsisiųsti,Я Ангина,ar kas matėt?Mačiau per tv. reklamą,toks su jumorų,pasirodė.

Kur visos dingusios? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 22 rugpjūčio 2014 - 11:04
QUOTE(Nanita)
Nauju kol kas serijų,Otmena vsex ogranicenij bei Dvorniazka Lialia,neidėjo.Pastarasis visai nieko,Visgi drinks_cheers.gif čigonas Ramiras ir man patiko,toks uch smile.gif Youtube,jei nežinojai jau net 5 serijos yra,Kinozal.tv tik dvi įdėjo.
Galvoju atsisiųsti,Я Ангина,ar kas matėt?Mačiau per tv. reklamą,toks su jumorų,pasirodė.
Kur visos dingusios? smile.gif
Nanita, Отмена всех ограничений aš jau vakar pažiūrėjau, jau buvo visos serijos, t.y. paskutinės įkeltos.
Дворняжка Ляля mačiau 4 serijas, 5-os lyg gi dar nėra. Laukiu. Tik įdomu, ar šiandien įkels ar tik pirmadieni.
Bet jei rimtai yra 5 serija, įkelk man nuorodą, prašau. Mielai pažiūrėčiau dabar, kol laiko turiu.
Bet tai gerai 4-je serijoje baigėsi, maladec ji, a ne? Ne iš kelmo spirta mergaitė.
Kinozale aš nei vieno filmo nežiūriu/nelaukiu. Žiūriu arba online, arba YouTube.

Esu žiūrėjusi Я - Ангина!, man asmeniškai, patiko tik pirmos serijos, kol veiksmas ją siejo su Анатолий Гущин. Komediniai niuansai ten buvo tarp jų. Va tas man ten ir patiko.

Nežinau kur visos. Ko gero mėgaujasi paskutinėmis vasaros dienomis, arba rūpinasi kokiais mokykliniais apsipirkimais vaikams.

O mes tai vakar visą dieną praktiškai parduotuvėse praleidome, lauktuvių pirkom artimiesiems į LT. Po truputi kaupiames išvykimui. 5 val skrydžio, ir mes pirmadieni jau namie wub.gif

Čia, per muzikos kanalą, dažnokai leidžia šį klipuką. Labai gražiai persipina nauja su sena, ir atvirkščiai.
ახალი კლიპი რაჭაზე - Welcome To Georgia, Racha

Na bet tikrai, jų tie šokiai, kažkas tokio, tiek energijos reik turėt, ypač vyrams.

Jie čia propoguoja tik gyvą muziką kavinėse, restoranuose: dainuoja, šoka, pianinu skambina, smuiku griežia.
Viename restorane, kai sužinojo, kad mes svečiai iš Vilniaus, nepatikėsit, mums dainavo (lietuvių kalba) 'O tu pašvilpauki bernioke, iš Suvalkijos lygumų...' Man šita daina niekad nepatiko, bet jau tada tai labai gražiai skambėjo wub.gif
Gal todėl, kad lietuvių kalbos buvau pasiilgusi iš kitų lūpų, nes per visas atostogas čia, sutikom tik vieną lietuvių šeimą.

V.ž. вот такой компот smile.gif


Ir į temą smile.gif

сегодняшняя премьера
''Идеальный мужчина'' /2014/
трейлер
http://kinozal.tv/de....php?id=1245260

user posted image
Atsakyti
O,geras,pražiopsojau,einu siųstis,likusiųjų serijų.Ir kaip tau šis serialas,neparašei ax.gif Pirmos serijos kiek supratau,labai patiko,o toliau? smile.gif Tik,prašau nerašyk kokia pabaiga. smile.gif

Tikrai 4,labai intensyviai šiandien ryte ieškojau penktos,todėl suklydau 4u.gif
Tikrai šaunuolė,parodė kaip lošti kortomis
Я-Ангина,dar nesiunčiau,prisiminiau,kad Stanica seniai žiūrėjau smile.gif O man geriau siųstis,kokybė būna geresne.
Kokie orai ten pas jūs?Pas mus jau ruduo verysad.gif

Atsakyti