Įkraunama...
Įkraunama...

Be kaltės kalta

QUOTE(širlė @ 2014 08 21, 08:20)
o jau vakarykstes serijos pabaiga..zodziai wub.gif  wub.gif net asaros riedet pradejo..

drinks_cheers.gif As si momenta jau taip pat daug kartu apverkus blush2.gif
Atsakyti
nesiskirs, prades geret santykiai, jei atmintis neapgauna
Papildyta:
QUOTE(širlė @ 2014 08 21, 09:20)
o jau vakarykstes serijos pabaiga..zodziai wub.gif  wub.gif net asaros riedet pradejo..

ir man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2014 08 21, 08:24)
man irgi, graudinausi wub.gif  blush2.gif

beje, ar nesiskirs? pageltoninkit ka, nes negalesiu matyti nei snd, nei rytoj 4u.gif bent trumpai ivykius, plyyyz 4u.gif

Nesiskirs, o rytdienos serijoj(jei neklystu), jau pati Fatmagul prisipazins, kad ji myli.
Atsakyti
Ilgai ziurejau, bet siandien damusiau paskutine serija. resiume, serialas biski istemptas, bet istorija Fatmagul tokia, kokiu milijonai.gal siek tiek per daug buvo pirmos serijos kartojimo.
gero ziurejimo smile.gif
Atsakyti
o as vis atkreipiu demesi i interjera, jau tu turciu, tai noredami parodyti turtinguju padeti man kiek persistengta, jau sviestas sviestuotas kaikur, kad ir siandien kur meltem dedasi daiktus, kambarys visas blizga, violetine spalvos per daug, man fatmagul namu interjeras daug labiau patiko nei kad parodo turtingu zmoniu, tas pats su jeseranu imone, toks jausmas kad janukoviciaus namus rodo, visur auksine spalva, blizgesys, kas man tik daug pigiau atrodo doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 21 rugpjūčio 2014 - 15:19
QUOTE(širlė @ 2014 08 21, 14:17)
o as vis atkreipiu demesi i interjera, jau tu turciu, tai noredami parodyti turtinguju padeti man kiek persistengta, jau sviestas sviestuotas kaikur, kad ir siandien kur meltem dedasi daiktus, kambarys visas blizga, violetine spalvos per daug, man fatmagul namu interjeras daug labiau patiko nei kad parodo turtingu zmoniu, tas pats su jeseranu imone, toks jausmas kad janukoviciaus namus rodo, visur auksine spalva, blizgesys, kas man tik daug pigiau atrodo doh.gif

na siaip sayciau tos salies internjeras, jis visada turi daug spalvu, zodziu maksimalizmas. man grazus jasaranu namas tame kaimelyje buvo, vaizdas i jura ir siaip kambariai tokie sviesus. o va nesupratau selimo kambario, nusileidi i apacia, o ten kazkokia virtuve lyg tais su teliku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aylin @ 2014 08 21, 16:27)
na siaip sayciau tos salies internjeras, jis visada turi daug spalvu, zodziu maksimalizmas. man grazus jasaranu namas tame kaimelyje buvo, vaizdas i jura ir siaip kambariai tokie sviesus. o va nesupratau selimo kambario, nusileidi i apacia, o ten kazkokia virtuve lyg tais su teliku biggrin.gif


na man toks pas juos ciginiskas ir rusiskas misinys interjere, visko daug, ypac blizgesio biggrin.gif
Vat jeseranu man ten irgi patiko namai, viskas su saiku, skoninga, ir dar klasika wub.gif
o selimo tai ten padarytas ir atskiras iejimas juk, na kad jau ten tarkim viena namo puse tevam , o kita jam, tai ten ir virtuve ir miegamasis(bet cia jau mieste dabartiniame ju name taip yra, ten izmire tai jo normalus kambarys lyg buvo)
Atsakyti
o mane vis domina,kokią jie arbatą geria?Tokie maži puodelyčiai...ir taip gurkšnoja,lyg vyną gertų?Ir visuos turkų serijaluos...kai nesu buvus Turkijoj ,tik netoli jos...taip ir nesužinojau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2014 08 22, 18:17)
o mane vis domina,kokią jie arbatą geria?Tokie maži puodelyčiai...ir taip gurkšnoja,lyg vyną gertų?Ir visuos turkų serijaluos...kai nesu buvus Turkijoj ,tik netoli jos...taip ir nesužinojau biggrin.gif

Kazkuria raudonaja biggrin.gif man atrodo, kad jie be arbatos niekaip biggrin.gif tikrai zinau, kad bent Engino(Kerimo) pats megstamiausias gerimas ta arbata. Sake vienintelis dalykas ko jis gali paprasyt filmavimo aikstelej, tai puodelio arbatos biggrin.gif noreciau as irgi paragaut, kuom ji ten tokia ypatinga.
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 08 22, 18:27)
Kazkuria raudonaja biggrin.gif man atrodo, kad jie be arbatos niekaip biggrin.gif  tikrai zinau, kad bent Engino(Kerimo) pats megstamiausias gerimas ta arbata. Sake vienintelis dalykas ko jis gali paprasyt filmavimo aikstelej, tai puodelio arbatos biggrin.gif noreciau as irgi paragaut, kuom ji ten tokia ypatinga.

Man tai niekuom blush2.gif biggrin.gif

Va ta "Makara", kur Kuziejus kepe, tai niam niam kaip man skanu essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 22 rugpjūčio 2014 - 18:40
QUOTE(Amapatria @ 2014 08 22, 19:17)
o mane vis domina,kokią jie arbatą geria?Tokie maži puodelyčiai...ir taip gurkšnoja,lyg vyną gertų?Ir visuos turkų serijaluos...kai nesu buvus Turkijoj ,tik netoli jos...taip ir nesužinojau biggrin.gif

kiek skaičiau turkiška plikoma arbata yra labai stipri ir originalaus skonio, didelio puoduko neįgertum biggrin.gif todėl pila į mažyčius ir gurkšnoja lėtai kaip kavą.


p.s. ir man nuo Mukades nervai ima biggrin.gif tupi ant laiptų ir tycharina kokio naujo pletko, tikra patologinė liežuvautoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 08 22, 18:40)
Man tai niekuom  blush2.gif  biggrin.gif

Va ta "Makara", kur Kuziejus kepe, tai niam niam kaip man skanu essen.gif

O ta arbata spec. Kazkokia turkiska?ar siaip kokia ersketroziu? tongue.gif kazi Lt.jos yra pirkt?jei kazkokia spec.
As tai kai buvau per Atostogas Austrijoj, drauge, zinodama kokia as turku fane, priverte ta ju a le "balandeli" vynuoges lape paragaut, tai jis man visai nepatiko blush2.gif bet va tos tikros turkiskos kavos noreciau paragaut ir arbatos, jeigu ji kazkokia spec., bet butinai is tu puodeliu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 22 rugpjūčio 2014 - 18:52