Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus 4-ta tema

QUOTE(Zivilka @ 2014 08 17, 12:17)
labai aciu kas rekomendavo House of Eliot. jau antra sezona varau, Liune sutama - ir tau patiks, nes is to tipo kaip Bercley square

tongue.gif tai gal as ir rekomendavau, nes The House of Eliott jau visus tris sezonus paziurejau wub.gif super wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 18 rugpjūčio 2014 - 22:49
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 08 18, 23:48)
tongue.gif tai gal as ir rekomendavau, nes The House of Eliott jau visus tris sezonus paziurejau wub.gif super wub.gif

a, tai tau ir ačiū tada. aš antrą baiginėju
Atsakyti
Perziurejau Veep (2012, HBO), ne mano skonio si komedija, nors labai geras Selinos personazas ir daug taikliu pastebejimu apie siandienine politika, o 3 sezonas buvo geriausias.

Gal kas mate Paradise (2012) ir Mr Selfridge (2013) ir gali pasakyt kuris labiau patiko? Nors jauciu, teks paziuret abu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(abiga @ 2014 08 20, 20:04)
Perziurejau Veep (2012, HBO), ne mano skonio si komedija, nors labai geras Selinos personazas ir daug taikliu pastebejimu apie siandienine politika, o 3 sezonas buvo geriausias.

Gal kas mate Paradise (2012) ir Mr Selfridge (2013) ir gali pasakyt kuris labiau patiko? Nors jauciu, teks paziuret abu  biggrin.gif

vienareiksmiskai Sefridzas
Atsakyti
Selfridzas, nors abu man patiko.
Atsakyti
fantastikos mėgėjams-Extant (2014– )
http://www.imdb.com/title/tt3155320/

kol kas 6 serijos, viskas liuks.
Atsakyti
pažiūrėjau pilotą /Partners/ 2014
patiko
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 08 23, 08:39)
fantastikos mėgėjams-Extant (2014– )
http://www.imdb.com/title/tt3155320/

kol kas 6 serijos, viskas liuks.

aha, irgi pradjau, neblogas. tikiuosi nesuprastes

dar neblogas the last ship. apie zmonija iszudziusi virusa ir paskutini likusi arktyje JAV kariuomenes laiva.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2014 08 23, 21:56)
dar neblogas the last ship. apie zmonija iszudziusi virusa ir paskutini likusi arktyje JAV kariuomenes laiva.

negirdetas....kiek seriju/sezonu.ar baigtas filmuot?nes as tai megstu ziuret tik baigtus serialus.negaleciau laukt kol nufilmuos po serija ar dvi....

dabar jau paziurejau paskutine Bomb girls serija thumbup.gif tikrai l.patiko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės, užsikabinau už Orphan Black, kur online jį galima būtų žiūrėti??
Atsakyti
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 08 24, 12:35)
negirdetas....kiek seriju/sezonu.ar baigtas filmuot?nes as tai megstu ziuret tik baigtus serialus.negaleciau laukt kol nufilmuos po serija ar dvi....

dabar jau paziurejau paskutine Bomb girls serija thumbup.gif tikrai l.patiko thumbup.gif

naujas, lygttai 6 serijos dabar yra. as ziuriu nuo pirmos po viena, tik naujausios dar nepaziurejau
Atsakyti
Pasiulykit seriala ilga smile.gif
paziurejau Supernatural, dabar Lost tuoj tuoj uzbaigsiu, ir nezinau, ka toliau ziuret smile.gif
kad butu daugiau sezonu, veiksmo, neblogi aktoriai .. smile.gif
Atsakyti